תגידו.....

לבונה

New member
תגידו.....

איזה כיבוד הולך הכי טוב במסיבת הישרדות" ? נו..... יום-נישואים...

נשית~37

New member
חחחחח רעה ../images/Emo8.gif

תדעי לך שאני מנסה...בחיי...כל יום אני מנסה להמשיך את הקדימון היפה שלך, אבל לא הולך לי......

שייכת

New member
אני רעה?!

את לא חייבת להמשיך את הקדימון שלי, רק תכתבי כבר ראבאקקק שבוע טוב ונשי לנו...

לבונה

New member
אוף...../images/Emo9.gif לא........טעו...ת...

(התרגשות..תביני).. שנה ועוד 8 שנתיים ועוד 7 ארבע ועוד חמש סה"כ-------------------- 9 שנות השרדות

שייכת

New member
וואו, עשור שלם...

טוב, הנה הרעיונות נשפכים... 1. בגלל שזה עשור לנישואין שלכם, את יכולה לתת לכל זוג מהמשתתפים בשמחה מטבע של 10 ש"ח למקרה חירום. 2. בקשר לכיבוד: הרבה הרבה יין. אם זה קרוב מאוד לט"ו בשבט, אז גם המון פירות יבשים מכל הסוגים, יש זוגות שיודו לך על זה... ואולי גם אתם תודו לך...
3. אוכל - פיצות!!!
לחיים.

לבונה

New member
מייקי ../images/Emo13.gif

מסיבה...אנשים..(ובטח יביאו את המכרסמים הדביקים שלהם)...הקצפת...זה..

לבונה

New member
עיברתתי את עצמי ועשיתי הסבת מקצוע

למלכת אנגלייה.....למה?

לבונה

New member
נו....../images/Emo123.gif

אפ´פעם לא ביקשתי מש´ו...נכון??? הקרקרים האלה...עם המטבלים? או איך שזה נקרא אצלכם.. פסטות..נקניקים...גבינות יין...דגים? מה הולך הכי טוב?

עדילוש

New member
תגידי מרוקו, יום נישואין לא חוגגים

עם הבעל? מה יש לכם אתם , כל דבר = סעודה כנסי לאתר צימרים, תזמיני משהו מדליק ותשאירי לחמותך לדאוג לאוכל- לילדים.... אבל אם מתעקשת אז ככה: קרקרים עם מטפלים "פסה" כבר שנים פונדו- נראה לי מסוכן בגלל הסכינים.... תגדירי שעה, מטרה , מי המוזמנים ונעזור לך.

ואולי משהו בסגנון רומני :

אומרים לאורחים שזאת מסיבת הפתעה, ואת לא יכולה להכין שום דבר כדי לא לעורר חשד, וכך לבקש מכל אחד להביא איתו משהו... זה עובד. ולך יהיה זמן לסדר יפה את הבית, להתייפיף לכבוד האורחים... מי אמר שלא מתוחכמים הרומנים האלה? הם גם יגידו לך מה להכין ואפילו מה להביא מתנה.

למעלה