תגידו..

leyoga58

New member
תגידו..

אתם יודעים משהו על עוד אלבום שהוא מתכנן..? בא לי שהוא יחזור למתכונת הרגילה שלו של ive been expecting u ןלא כמו האחרון ששם הוא עשה גם רעש.. ולא מתאים לו.. משהו כמו let me entertain u כן אבל לא כמו באלבום אחרון שהוא לא נתן את כל מה שיש לו.. למרות שזה אלבום יפה אבל לא ההכי שלו.. טוב שום אלבום לא כמו השני שלו!! שהוא דיסק מעולה!!!!....

Drorrrrrr

New member
זה הסגנון של רובי, קצת שקט, קצת

מלודי, קצת רועש, קצת קופצני כזה. למרות ש- I've Been Expecting You הוא היצירה של רובי, לא יהיה אכפת לי עם ייצא עוד Escapology. הוא מזכיר לי את החורף. אני זוכר שנסעתי באוטו עם אמא שלי וירד מבול ושמעתי אותו בדיסקמן.

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifEscapology בין הטובים...

של רובי... אני מאוד אוהבת את הדיסק...

Human Nature

New member
אני עדיין צריך לקנות אותו ../images/Emo4.gif |טל|†

למעשה, עד עכשיו לא אהבתי רק סינגל אחד- Come Undone (הקטע עם ה-fuck you all היה פשוט פתטי
). כל השאר שולטים לחלוטין
אני באמת לא מבין למה לא קניתי אותו. ובכלל, אוסף הרובי שלי עלוב לחלוטין.
לעצמי :|

Drorrrrrr

New member
כל אלבום של רובי הוא כל כך וואו

כאילו, כשיצא Escapology אמרתי לעצמי: "יאללה דרור, עזוב, אל תקנה" אבל אחר כך אמרתי לעצמי: "זה רובי! מה אל תקנה?" וכל כך שמחתי שקניתי את הדיסק, כי באמת, הוא כל כך משקיע באלבומים שלו. אני זוכר איך התלהבתי מ- I've Been Expecting You כשהוא יצא, וכאילו וואו, כל אלבום שלו זה פשוט וואו.

Human Nature

New member
וואו o_O |טל| †

אולי אני אקנה היום את הדיסק? אני אהיה ליד "טוואר"
Damn, אין לי כסף

NiNa WiLLiAmS

New member
זה אחלה אלבום!

אני לא מבינה מה לא בסדר בו.??? לפי דעתי זה אלבום מושקע וSEXED UP עושה את שלו ובגדול! :)

escaping

New member
אממ...

פורסמו כמה חדשות רשמיות בקשר לרובי: 1. הולך לצאת DVD של ההופעה בנבוורת' שכולנו ראינו או לפחות ניסינו לראות באינטרנט. העבודה על הDVD מתחילה השבוע, ומקורות רשמיים מדווחים שהוא יצא "בדיוק בזמן" לחג המולד. אז תחסכו את דמי החנוכה שלכם! D: 2. פורסמה ידיעה על אלבום הלהיטים הטובים ביותר של רובי. האלבום היה אמור לצאת השנה בנובמבר, אבל היציאה שלו נדחתה עד לשנה הבאה. יש להדגיש שהעובדה שזה אלבום של הלהיטים הכי טובים, לא אומרת בכלל שרובי פורש. להזכירכם הוא חתם על חוזה ענקי עם EMI שאומר שהוא יוצא עוד לפחות חמש אלבומים. 3. האלבום הבא של רובי, יוקלט במרץ 2004 וישוחרר ב-2005. זה קורה בגלל סיבוב ההופעות של רובי שנמשך עד מרץ. תוך כדי סיבוב ההופעות רובי יכתוב שירים, כמו שכבר עשה בעבר (sing when youre winning). רובי אמר בראיון שהוא כבר סיים לכתוב את האלבום החדש, אבל פשוט אין לו זמן להקליט אותו והוא שוקל להוסיף עוד שירים או להחליף את חלקם בשירים אחרים. חבל שצריך לחכות עד 2005....P: וכן. כן העתקתי את זה מהודעה שכתבתי לא מזמן.(:) ואני כבר מרחיבה בנושא האלבום החדש יצא החודש.

leyoga58

New member
שימחת אותי בגלל שני דברים:

שהוא מוציא תאלבום עם הלהיטים כי אין לי תדיסק השלישי וזה בכלל יהיה בטח יפה.. מעניין איזה שירים הוא מכניס לאלבום..וגם כי הוא סוף סוף מדבר על להקליט דיסק חדש.. שזה יצא עוד..שנה וחצי- הרבה זמן.. אבל לפחות לא עוד 4 שנים או יותר... כמו שקורה למלא זמרים שעושים תהפסקה בין תקליטים.. אה ולדעתי( אני עונה עכשיו כי לא יצא לי לענות) השיר הכי יפה של רובי זהheavens from here שלכם מה?( מי שכבר אמר שיגיד שוב..)

למעלה