תגידו...

painapple

New member
מקסים../images/Emo9.gif

אני שונאת את במה. פתחתי גם דפיוצר והם שינו לי תשם ואני לא מצליחה להעלות דברים ./

Stillwater

New member
שיש...

אתה כותב מקסים
ו..אמממ...אם היא לא אוהבת/רוצה אותך תמשיך האלה כי זה סתם מדכא וחרא כזה. אני אהבתי ורציתי משהוא שנתייםכמעט והוא לא רצה אותי (כל הזמן היו לו חברות אחרות) ו במחשבה לאחור הואלא היה שווה את זה, לא היה שווה אפילו רגע אחד ולא דימעה אחת!

שי, אתה כותב מקסים!! באמת!! ../images/Emo13.gif

עשית לי חשק..
אז הנה משו משלי: אני רוצה שתבוא אליי עם הזרועות הגדולות שלך, ותחבק אותי. חיבוק ארוך כזה, מלא משמעות. זה יסתיר את כל הפחדים. אני רוצה שתבוא אליי עם הידיים שלך, ותלטף אותי. ליטוף עדין כזה, מלא ברכות. זה יחביא את כל הדאגות. אני רוצה שתבוא עם הפה שלך, ותחייך אליי. חיוך אמיתי כזה, מלא בכוונות. זה ידכא את כל הדמעות. אני רוצה שתבוא אליי עם הראש שלך, ותגיד שאתה חושב עליי. מחשבות רומנטיות כאלה, זורמות. זה יעלים את כל החששות. אני רוצה שתבוא אליי עם הלב שלך, ותגיד שהוא פועם בחוזקה בגללי. פעימות חזקות כאלה, לא בדויות. זה יעלה על כל הציפיות. אני רוצה שתבוא אליי עם הלשון שלך, ותנשק אותי כאילו רק שנינו בעולם. נשיקה עוצרת נשימה כזאת, מהאלה שלא נגמרות. זה ידליק בעוצמה את כל התחושות. רק בבקשה, אל תבוא אליי אם העיניים המטביעות שלך, ותביט בי במבט חודר.. כי אז ייתפרצו כל הפחדים, כל הדאגות, כל הדמעות, כל החששות, כל הציפיות, כל התחושות. וייעלמו כל ההגנות.. ייתערבבו כל החלומות.. אתה לא רואה שהם הולכים ונעלמים?!.. ואני רק אנסהה להשאיר את הראש מעל הנחשולים הגועשים.
(נכתב די מזמן- אבל חפיף:]).

Stillwater

New member
אה, ותראו משהו ../images/Emo26.gif

גם לי יש דפיוצר בבמה....ממש כאן. כתיבה ילדותית ומשעממת לרוב. אבל אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם.

ענתי !!! ממש לאא!!!!

למה כתיבה ילדותית ומשעממת?? ילדותית?????? ממש לא!! ואם קראתי את הכל.. אז זה אומר שהיא גם לא משעממת!!! אני אוהבת את הכתיבה שלך!!! את מוכשרתת!! כבר אמרתי לך!! חיחיחי גם לי יש דף יוצר.. אבל עדיף שלא...

Stillwater

New member
../images/Emo9.gif

תודה...
אבל עדין, אני לא ממש מתה על סיגנון הכתיבה שלי.

קשתונה

New member
משעממת?

את יודעת שאני יושבת עכשיו מול המחשב ובוכה??? וקראתי רק שני סיפורים?? אולי זה כי הם מדברים על חברים ואני נמצאת עכשיו בתקופה הכי קשורה לחברים שלי ובמחשבות על "מה יקרה אם..." אבל ריגשת אותי העצבת אותי גרמת לי לבכות....משעממת? את חושבת?

Stillwater

New member
אמממ...

גרמתי לך לבכות?
או שאולי מצד שני אני צריכה לשמוח שריגשתי משהוא בסיפורים שלי? שנגעתי במשהוא? אני לא יודעת... איזה סיפורים, אם יורשה לי לשאול?

Stillwater

New member
כן...

החברה מגיל 6 הוא סיפור חזק מאוד, אבל אולי אני אנסה לשפץ אותו קצת. הוא נכתב בכיתה י' ועכשיו אני חושבת שיש מקום לתיקונים. ועם החבר שנסע להולנד, זה מבוסס על מקרה אמיתי. לא קרה לי אבל קרה למשהיא שהייתה חברה טובה שלי והיא סיפרה לי על זה ובכתה המון וקבלתי פתאום את המוזה וישבתי לכתוב אותו.

למעלה