תגייסו אותי :)

Black Star

New member
תגייסו אותי :)

טוב...אז, קיבלתי היום צו ראשון :) לא כל כך הופתעתי כי בדיוק כמה אנשים סיפרו היום שהם קיבלו. וחלקם יותר קטנים ממני, אז ציפיתי כבר לקבל אותו. עדיין, היה משהו קצת מפחיד ומרגש לפתוח את המעטפה... בכל זאת, כבר רואים צבא באופק!!! בכל מקרה...זה נורא נורא מעצבן, שהצבא יודע עליך הכל (שם, מספר בית, מספר דירה, מידת מכנסיים...). ומה שהוא עדיין לא יודע עליי, הוא רוצה לדעת, בשאלון הרפואי הזה. מה אני אמורה לענות על שאלה אם אני משתמשת בסמים או אלכוהול?!!? כן, אני שותה. לאמא שלי אין מושג. אני לא הולכת לכתוב את זה בשאלון... חוצמיזה... הם די לא ברורים בהרבה דברים. והם קבעו לי שעה ממש מוקדמת בבוקר להגיע ללשכה. והם מעצבנים!!! :) סתם סתם, אבל... לא יודעת, ההרגשה שהכל נותן, כאילו ``אתה עוד בורג במערכת ענקית``. זה ממש לא הרגשה נעימה. הם יכולים לתת הרגשה טיפה יותר נוחה לילדים מפונקים כמוני, עוד לא בני 17, שפתאום שולחים להם הוראות ומתייחסים אליהם כמו מבוגרים...

נעל

New member
איזה יופי!

ראית איזה יופי של ספרון צבעוני מקבלים עם המעטפה הלבנבנה (באופן כל כך חמוד, לעומת הירוק-זית-חום שבד``כ מגיע מהצבא)? ראית איזה סמל של כמעט ``שלום כיתה א``` יש על המעטפה הזו? ``עולים על מדים``? מדים זה כיף! (לא?) בסרטים אמריקאים תמיד מדים גורמים לשחקנים להיראות חתיכים (וחתיכות), לא? ראית איזה אתר קול בנו לך כדי שתוכלי לראות עד כמה כולם אדיבים, נחמדים ונראים טוב בתחנות האלה של הצו הראשון? כל כך דואגים לך, ממליצים על סנדויץ` טוב ושינה טובה בלילה שלפני. אפילו מכינים לך משחקים קטנים, שלא יהיה משעמם (ע``ע: פסיכוטכני). מטפלים בך יפה, בינתיים, לא? ראית איפה תקועה התחנה המסריחה הזו? ראית את השעה?! (אצל נעל, לפחות, זה ב-7:30) ולרוב האנשים כנראה שיש צורך בנסיעה למקום הזה. מילא, זה בטח כלום לעומת הגיוס והשרות עצמו. איזה יופי! לפחות זה לא הגיוס עצמו. נעל ;-)

Black Star

New member
כן, גם שלי זה שבע וחצי...

התחמנות הוא, שהלשכה הירושלמית תקועה באיזור דתי...הלללו! הם לא מתגייסים לצבא! תעבירו ת`לשכה למקום שיהיה יותר נוח לאלו שתורמים!!! וחוצמיזה... הם מעצבנים. לא ברורים. מה זאת אומרת ``תעודות על לימודים עיוניים`` או ווטאבר?! מה אני אביא להם את כל התעודות שלי?!!? רובן עדיין מוחבאות איפשהו...

MiSheL

New member
גם אני קיבלתי ! ו...

אני קיבלתי את הצו הראש לפני שבוע בערך, עדיין לא יצא לי לקרוא אותו לעומק אבל מה שאני יודעת בקשר לשאלתך על התעודה זה פשוט להביא את התעודה האחרונה שקיבלת וזהו. זה פשוט לקבל הערכה כללית על המצב הלימודי שלך, לא יותר מזה , אני חושבת.... אוי זה כזה מבעס כי אני יודעת שהזמן עובר כל כך מהר ובלי לשים לב פתאום יגיע הזמן של תאריך הגיוס וכל הילדים בני השמונה עשרה יהפכו לרכוש הצבא...כי זה מה שאנחנו הופכים בעצם, לרכוש שלהם... בהצלחה לכולכם :) (פעם שנייה שאני כותבת את זה היום) מישל

אל תדעגו, יהיה בסדר, אני יודע...

אני כבר הייתי לפני הקיץ, זה ממש לא ביג דיל. תשנו טוב לפני, תביאו כסף ותקנו שתייה. אל תעשו את הפסיכוטכני אם אין לכם כח, והכי חשוב!! -אל תרוצו לשירותים אחרי הפסיכוטכני אם יש לכם בדיקות רפואיות מיד אח``כ! אני עשיתי את זה בטיפשותי וברגע שהתרוקנתי לגמרי והרגשתי בשמיים, באתי לדלפק של הרפואיות ונתנו לי צלוחית... מה אני אמור לעשות עכשיו?! עומד שם בלי כלום בפנים, מרגיש דפוק ומתחיל לדמיין את עצמי רץ למטה לביוב מנסה לזהות את השתן שלי... ואחרי שאני שתיתי ישר מהברז בשירותים איזה 30 ליטר, והוצאתי 2 מיליגרם, בא אלי איזה אחד ערס עושה לי ``תגיד אתה נקי?`` אז אני מסתכל על עצמי מנסה להיזכר מתי התקלחתי ואומר ``כן!``. אז הוא עושה לי ``בחיית אבוק, תמלא לי ת`כוס באמאשך``. אז אני חושב שניה וישר עונה לו ``חכה עכשיו נזכרתי שלקחתי שחתה חשיש ביום שישי שעבר``, אז הוא מתבאס. רק חמש דקות אח``כ התחלתי לחשוב מה אם זה בעצם היה מלשין, הרי יש הרבה כאלה בצבא. אבל אל תדעגו! הכל יהיה בסיידר!!! Life Is Art...

Black Star

New member
אבל אויייייי!!!!!!

התעודה האחרונה שלי ממש לא משקפת ת`מצב הלימודי שלי!! הייתי חולה חצי שנה, ועם כל ההתחשבויות של המורים הציונים שלי היו תחת. ובדר``כ אני תלמידה טובה... הם לא יכולים פשוט להוציא את הציון שלי מהבגרות ולראות? איך אני גאה בו... 100 כזה חמוד... או 99, אם הולכים על הסופי :) אוףףףףףףף נווווווו אני צריכה לעשות עליהם רושם טוב אני רוצה גל``צ

מחלת הנשיקה...

דווקא באתי לבי``ס כל פעם שיכולתי, כי סה``כ תיכון זה לא כזה כיף להפסיד, יש רק המון המון להשלים. (ברור שכיף להפסיד...) אבל הייתי חלשלושה לגמרי וכל היום רק ישנתי...

nogi...

New member
גם אני קיבלתי ...

היה קצת מוזר לקבל את הצו הראשון לפני שבוע, זה נותן הרגשה שהצבא יותר קרוב ממה שחושבים, יותר מדי קרוב, וזה קצת מפחיד... טוב נו. אני סתם לא חושבת שאני ארגיש יותר מדי שייכת למערכת הזאת שנקראת צבא. יותר מדי סדר חוקים וכללים... אבל נעבור את זה.. בכל מקרה בתור אחת שצריכה ללכת להחתים כמה רופאים בשביל הטופס הרפואי הזה, לא שאני חולה כרונית אבל יש כמה דברים שהם דורשים לדעת, אני לא ממש מתלהבת ממנו, למי יש כוח עכשיו תוך שבועיים (ונשאר רק שבוע) להתחיל להתרוצץ... דרישות יש להם. סתם... טוב שיהיה במזל לכולם , גם למשתחררים, אני חושבת שהייתי מעדיפה להיות במקומכם עכשיו..

along

New member
תלונות על לשכת גיוס

לכל מי שמתלונן על לשכת הגיוס: כאחד שמשמרת שם, השאלון הרפואי נועד לכך שלא תוזמנו כמה פעמים ללשכה.. אלא לזמן אתכם ביום בו נמצאים כל הרופאים שאתם צריכים! ואל תדאגו: בלשכת גיוס לא הורגים אף אחד!!!! ואנחנו גם נחמדים....

yad

New member
שאלה...

משהו שהטריד אותי הרבה זמן ועד עכשיו לא הבנתי למה עושים את זה... למה הרופא תופס לך את הביצים ואומר לך להשתעל... ולמה הוא מקבל על עצמו את התפקיד המגעיל הזה? הוא נוגע לכל הארץ בביצים...

yad

New member
אבל זה מה שאת...

את סתם בורג במערכת. את פחות מזה. את החלודה שעל הבורג. הצבא לא שם זין בגרוש על מה את רוצה, מה את אוהבת ולא אוהבת שעושים לך, ועוד כל מיני שיקולים טפשיים כאלה. את כל העניין הזה מנהלים מחשבים ממש גדולים, שנותנים לך את הזימונים. סתם, אני קצת מגזים, אבל לא בהרבה. אל תפחדי, זה נעשה משעשע אחרי קצת זמן, ואל תקשיבי כל כך לשעות שנותנים לך. אם תבואי בתשע נגיד, לא יקרה כלום, פשוט תחכי המוווון זמן. עדיף לבוא כמה שיותר מוקדם. מדהים מה זה הבדל של שעה. זה כמו להיתקע בפקקים. הגעתי בשמונה במקום בשבע כמו שתכננתי, ונשארתי עד 6 בערב. סיוט.

למעלה