'תגעגעתי

7נתי7

New member
'תגעגעתי

חיפשתי אתכם לשווא בקומונה ולא הבנתי מה קורה כמה טוב להגיע שוב הביתה הבנתי שפיספסתי מפגש גורים? מתי יהיה עוד אחד? ומקרה שקרה לי היום סידרתי את ארון הבגדים שלי שבחדרו של הגור ועשיתי סדר גם בבגדיו. יש לי כמה בגדים שקיבלתי מתנה והם יהיו טובים בשנה הבאה. עברה לי מחשבה בראש, מה עובר על האנשים האלו זה כמו להכניס הביתה בגדים לפני שהתינוק מגיע לא? רק אנשים שחיים בעולם הנורמאלי,לא זה שלנו יכולים לקנות מתנות גדולות. ואז התעצבנתי ואמרתי לעצמי שכמו שהכל חיכה בבית לפני שנסענו לבי"ח כך גם הבגדים יחכו לו שיגדל וזהו. אני עדיין חשה צביטה בלב למראה אישה בהריון, למרות שהיתי שם כבר. עדיין מרגיהש את הכאב לשמע עוד לידה. כבר ילדתי והכל ממש בסדר טפו טפו טפו אבל כנראה שיש דברים שלוקח זמן עד שהם עוברים וברגעים שהלב נחמץ,אני מביטה בגור האושר שלי ומרגישה איך החיוך שלו ממיס את כל פחדי. חג שמח שנצא מעבדות הכאב לחירות האושר נתי

ariane

New member
מאוד מזדהה

בדיוק הייתה לי את המחשבה הזו לפני כמה ימים, לא הבנתי למה אנשים נותנים בגדים לעוד שנה ונזכרתי שאני הייתי קבוע עושה את זה לפני שילדתי, זה היה נראה לי נורמאלי לגמרי לתת מתנות לתינוק כשיהיה יותר גדול, גם אחרי האבדנים. עכשיו שיש לי חרדות על עדן זה נראה לי מוזר לקבל דברים בשבילה לעוד כמה חודשים. גם אני לא מרגישה נוח עדיין עם נשים בהריון, כל כך קיוויתי שזה יעבור אחרי הלידה, אבל לא... בנוסף טוב שמצאת אותנו כאן, שמחים לראות אותך נשיקות

סינטה1

New member
ברוכה השבה ../images/Emo24.gif

מבינה אותך. מתי כל זה יראה לנו נורמלי
אולי אף פעם
מדובר על מפגש בחול המועד.אולי נתראה אז

רוניה2

New member
ברוכה השבה

מזדהה עם כל מילה (אבל גם אצלי בבית יש קופסאות עם משחקים ובגדים שקיבלתי לתקופה שהם יגדלו וכל יום אני מתפללת שאוכל להשתמש בהם)

קטיה 007

New member
ברוכה השבה ../images/Emo20.gif

כל כך מזדהה עם מה שכתבת אצלי למשל אין בגדים או צעצועים שמחכים לשתגדל כי אני מיד נגשת להחליף ופעם אף חברה הציעה שאקנה לה לשנה הבאה בסוף עונה כשיש מבצים וכאלה אך משום מה קשה לי עם זה קטיה

אמן

חשבתי שאני הפסיכית היחידה שמפחיד אותה לקנות בסופעונה לשנה הבאה...אבל גאה לומר שהתגברתי על זה. וכבר השלמתי עם זה, שעד קץ הימים, כולל בימים שבהם אהיה בהריון, מראה של בטן יעש לי צביטה בלב. ככה זה. וזה לתמיד.

למעלה