תהיות....

תהיות....../images/Emo163.gif

חשבתי על כל הנושא של טרנסקסואליות ועלו לי כמה שאלות ורציתי לדעת מה אתם חושבים....... 1. האם הטרנסקסואלים מאוחדים? כלומר F2M ו M2F פועלים ביחד? כי יש להם צריכים די שונים......
2. האם אפשר ללדת ילדים אחרי הניתוח? (באיזשהי דרך, כמו הקפאה לפני וכדומה...) 3. לפי דעתי המעבר מלהיות אישה לגבר,מבחינה חיצונית בלבד, יותר מוצלח... האם זה נכון שיותר קשה להפוך מגבר לאישה?

Michelle VioLeT

New member
זה בכלל לא נכון..

לשני הסוגים של הטרנסקסואלים יש את אותו הצורך והוא לשנות את המין.. אחרי הניתוחים של שני המינים אי אפשר להפרת נקבה(אם זה מנקבה לזכר) ואי אפשר להכנס להריון(אם זה מזכר לנקבה) ואני חושבת שהרוב הקטן מאוחדים..

לא הבנת אותי....

התכוונתי להפך! האם אפשר להכנס להריון אחרי הניתוח מנקבה לזכר? ובצרכים, שוב הכוונה הייתה חיצונית.... הצורך של מעבר מזכר לנקבה הוא אחר לחלוטין מאשר הצורך מנקבה לזכר.......

Michelle VioLeT

New member
אוקיי..

הניתוח מנקבה לזכר לא מסתיים אחרי פעם אחת.. הניתוח הוא בערך חמישה ניתוחים שהם חמישה שלבים.. ולא כולם עוברים את כל החמישה שלבים.. ואי אפשרא להכנס להריון כי כורתים את החצוצרות הרחם ואת השחלות.. ואיך בדיוק הצורך שונה?

הבנתי....

לא ידעתי שכורתים את כל האיברים הפנימיים.......
הצורך שונה מעצם ההגדרה שגבר הוא לא כמו אישה ואישה היא לא כמו גבר! אני לא רוצה לפרט כי אני לא יודע באיזה מילים להשתמש.....
אבל הכריתה היא אחרת וגם הבניה היא אחרת...

למעלה