תהיות...

לא שלי ../images/Emo6.gif

אני שמה תמונות מרחבי הרשת...

tryme 2 m

New member
פשששש....אחלה תמונה...

לפי מה שקראתי...היא בהחלט ממצה את התחושות שלך...הצליח לך. יפה!

tryme 2 m

New member
אני יודע...

אני יודע שסתם...הכל בסדר..אם כי יש אמת בדברייך... נהנתי לא מהסבל...אלא מהישירות והבוטות...

מאחר והשאלה הזו

בשבילי, דבר שלא קרה(ואני מאמינה שגם לא יקרה..) אני חושבת שאני אחטוף "רגליים קרות" ואעשה "אחורה פנה", ולו רק מהרעיון שהיא תשנה את דעתה אחרי שתכיר אותי..ואז מי ערב לי לאן יגיעו הדברים? המשפחה שלי חשובה לי מאוד וככזאת, אני רוצה לשמור על שלמותה ולכן הקשרים שלי דיסקרטיים וחשאיים
לא נראה לי שאוכל אחרת ..

לא שכחת משו?../images/Emo4.gif

מי
אותך יותר ממני?"............ שניםםםםםםםםםם לא אמרת לי את זה...

מי אוהב אותך יותר ממני ../images/Emo99.gif

פעם כעסו עלי כי אמרו שאני כותב לכולן "מי אוהב אותך יותר ממני" וזה לא יכול להיות אמיתי
אני טוען שזה אמיתי
אבל מאז צימצתי את האמירה ורק בשבילך חרגתי ממנהגי

אמנם אמרו כבר חכמים ממני

never say never אבל במקרה זה (וזו לא דעה מלומדת, כי למרות כל הדברים המוזרים שעשיתי בחיים במצב הזה עוד לא הייתי) אני מאמין שיהיה לי קשה להתמודד עם מצב כזה ואשתדל לא להיקלע אליו. נראה לי מסוכן מדי ומוזר מדי. אני מעדיף את המצב ה"סטנדרטי" של אחת-על-אחד, בלי ידיעתו של אף אחד אחר.

Love To love u

New member
חחחח חמוד, סטנדרטי?

האמת שאני לא יודעת מזה סטנדרטי כבר מזמן.. אחת על אחד ולא חוקי זה סטנדרט? של מי????? ממתי? ולא סיפרו לי, תוהה..

למרות שאני לא חייה או מתיימרת

להיות חכמה בכל הקשור בזוגיות פתוחה. אבל די סקרנית לדעת מיודעים ובעלי ניסיון. איך אפשר לפרגן בכלל לחוקי\חוקית על הקשר הנוסף? איך בכלל אפשר לשתף את החוקי\קית בסיפור הקשר הנוסף?(אם קיימת האהבה בינכם כמובן)

למעלה