תהייה מעניינת לגבי איידס, מריחואנה ופסור'

galushp6

New member
תהייה מעניינת לגבי איידס, מריחואנה ופסור'

אני מתנצל אם זה קצת לא המקום, אין עורריןם שתהייה שכזו קצת מורידה את רמת הפורום הנהדר. אך אם נודה באמת, זו מסוג התהיות שאין מקום ללגיטימי להעלות אותן. בתור סובל מפסור' כבר שנים הספקתי להבין ברמה העקרונית כיצד עובדת המחלה. המערכת החיסונית שלנו החולים "עובדת שעות נוספות" ומייצרת תאי עור חדשים על תאים בריאים לחלוטין, שגורמים לשכבת עור חדשה שמתייבשת וכו' וכו' וכו'. נתחיל מחולי איידס, המערכת החיסונית שלהם מושבתת, כך שברמה העקרונית הפסור' אמורה להעלם או לפחות להחלש משמעותית לא? נעבור למריחואנה (קנביס), יש אינספור מחקרים המוכיחים שהבעיה הגדולה ביותר בצריכת מריחואנה היא פגיעה בתפקוד המערכת החיסונית... יכול להיות שזה סתם צרוף מקרים, אבל נראה לי שמאז שאני מעשן המצב שלי הרבה יותר טוב... יכול להיות שההשפעה הפסיכו' של העישון היא זו שעוזרת (פחות סטרס, דאגות וכו') אבל ברמה העקרונית יכול להיות שמפה תתחיל פריצת הדרך של המלחמה במחלה לא? תודה מראש למגיבים. :)

שלום רב../images/Emo24.gif

האמת היא שעדיין המערכת שבגינה מופיע פסוריאזיס טרם ברורה לחלוטין, יש גורמים גנטיים, יש מערכת חיסון, יש חלבונים , הקשרים בין כל הגורמים לא ברורים. נוסף לכך יש גם קטליזטורים שמעוררים את הופעת הנגעים על פני העור. קיים שוני בין חולה לחולה ומה שעובד על אחד לא בהכרח גם עובד על אחר. טיפול שעוזר לאחד לא עוזר לאחר. השאלה עלתה מספר פעמים גם בפורום הזה, שורה תחתונה - הקנביס הכי טוב לא ישנה את המבנה הגנטי, לכל היותר אצל חולים מסוימים יכול להרגיע את המצב, הבעיה בכל הנושא כמו תמיד עלות מול תועלת, כשמתחתנים עם טיפול למשך זמן מסוים צריך לבדוק גם מה תופעות הלוואי? עישון של ג'וינט מדי פעם לא דומה לצריכה יומית. על זה כבר כתבו הביטלס את שדות תות לנצח.

למעלה