תודה ושאלה אליכם

muadib68

New member
תודה ושאלה אליכם

קודם כל תודה. כבר שנים שאני לא מקיים ולא נהנה מיחסי מין. כל החברים שלי חושבים שיש לי בעיה ומנסים לשלוח אותי לכל מיני טיפולים וייעוצים כדי שאתחבר למיניות שלי וכו' - אני מנסה לשכנע אותם שלא כולם אוהבים סקס - אך ללא הועיל. עכשיו אני מגלה שאני לא לבד ואולי זו לא בעיה כל כך גדולה. שוב - תודה רבה. ויש לי שאלה אליכם: סליחה על חוסר הצניעות. אני ספורטאי ורקדן שנראה ממש טוב, מתלבש טוב ומוצא חן בעיני נשים וגברים רבים. במשך שנים רבות התלבשתי בכל מיני צורות מזעזעות כדי שלא יתחילו איתי. לא תמיד הלך לי. אפילו ניסיתי לגדל זקן בתקווה שזה ידחה את המתלהבים - אך ללא הועיל. מסתבר שיש אוכלוסייה שלמה שאוהבת פנים שעירות. כשמתחילים איתי אני נכנס ל"אימה" כי ממש קשה לי לומר לא. נורא לא נעים לי לדחות אנשים, במיוחד אם הם נחמדים. יש גם כאלה תוקפנים יותר שגם אותם קשה לדחות. מה שיוצא שאני נמנע ממפגש עם אנשים שאני לא מכיר או להיות בכל מיני מקומות לבד - כמו מועדונים וכו'. אשמח לעצות וטיפים ... תודה שנית

wingate

New member
ברכותיי

עכשיו אתה יודע איך זה להיות אישה. כל אישה שלא נראית כאילו חפרו אותה מסרט אימה נאלצת להתמודד עם תשומת לב בלתי רצויה מצד גברים. בין אם זה הערות מצד הזקנים על ספסלי שדרות רוטשילד או גברים שלא מבינים רמזים (לא מאוד דקים) בכל מקום אחר. וזו הסיבה שבנות נוטות לצאת בקבוצות - ביטחון במספרים. אז אתה צודק לחלוטין - אם אתה קורבן של תשומת לב בלתי רצויה, אל תצא לבד. בכל מקרה, אם אתה מוצא את עצמך לבד (נניח ברכבת, או אם עצרת לאכול גלידה או פלאפל) יש "מחסומים" - תקרא משהו, שב עם אוזניות, תתעסק עם הפלאפון - זה הוכח על ידי מחקרים כמרתיע אנשים מליצור קשר - בין השאר כי אתה לא יוצר איתם בטעות קשר עין ולכן לא נותן להם "הזדמנות" לפתוח בשיחה. וגם בגלל שאתה מושך פחות תשומת לב מאשר מישהו שהפנים שלו מורמים - פשוט לא רואים אותך. אגב, קריאה בשפה זרה עשויה להכשיל אותך במטרה הזו - אנשים אוהבים להתחיל עם תיירים.

muadib68

New member
בכלל לא משמח

ראשית, תודה על תגובתך. היא הצליחה להצחיק אותי. והבנתי שגם בעובדה שאני קורא אנגלית לא הצלחתי להרתיע מעוניינים. שנית, ולעניין - אני לא אוהב את התשובה שלך. אני לא אוהב לחיות במן "פחד" מתמיד. או יותר נכון סוג של רתיעה ממי שמעוניין/נת בי. זה שם אותי בתוך בועה. יותר גרוע - התאוות והתשוקות של הזולת (שאני לא מצליח להבין) כלפי למעשה מכתיבות לי הרבה מהפעולות שלי. שלישית, אני כן מעוניין להכיר. אני מאד אוהב חברת אנשים, להכיר אנשים חדשים, לצחוק ביחד, לבלות, לרקוד, לשוחח ועוד ועוד. אינטימיות אנושית נפלאה בעיני. ואני לא אוהב את המצב שאני "סגור" ובסוג של התגוננות מתמדת לקראת כל מי ש"חס וחלילה" יתחיל איתי. בואו נחשוב עוד

avi1283

New member
מה אתה רציני?

נשמע לי קצת הזוי, לא שמעתי כמעט ולא ראיתי גברים שמתחילים עם גברים אלא אם זה מועדונים של הקהילה או משהו דומה, אם זה באמת מטריד אותך אז אתה יכול להגיד לגברים שאתה סטרייט ולנשים שאתה הומו או פשוט להגיד שיש לך חברה, וזה כמובן אם אתה לא מעונין לגלות לאנשים שאתה א-מיני.

muadib68

New member
בכלל לא הזוי

היי אבי - תודה על ההתייחסות יכול להיות שגם אתה חי בסוג של בועה - כמו שאני הייתי די הרבה שנים - ופשוט לא שם לב לשיח המיני המתנהל מסביב בצורה מאד אינטנסיבית. כמעט כל האנשים שחיים בחסר ומחפשים סקס/זוגיות/קשר/התייחסות וכו' - כל הזמן נמצאים בסוג של "חיפוש", איתור ובעיקר קבלת אישור על היותם מושכים וכו'. כשיש מישהו/מישהי מאד אטרקטביים, מטבע הדברים הם מושכים הרבה התייחסויות. אני לא חושב שלשקר זה כיוון נכון, במיוחד אם רוצים להכיר אנשים ולבסס איתם קשר ראוי. זו התחלה גרועה. מה גם שבעברי היו לי בנות זוג ובני זוג. הכי גרוע - שכאשר אני אומר שאני לא בעניין מין בכלל - בד"כ לא מאמינים לי או שיותר גרוע - יש כאלה שתופסים את זה כאתגר בכל זאת לנסות ולשכב איתי. בנות אגב, הרבה יותר גרועות מגברים בהקשר זה.

korpiklaani

New member
האוץ'

אם לשקר זה לא טוב, לומר בעדינות לא - לא בסדר לאיזה עצה אתה מצפה? או זה, או זה או לסבול.. לא ככה?

wingate

New member
להפך

טכניקת ה"אל תצא לבד" מאפשרת לך להיות פתוח יותר אם אתה חושש מאגרסיביות (והיא יותר כיפית מלהתלבש מוזר רק כדי לדחות אנשים, והרבה יותר כיפית מלא לצאת כי אתה חושש). חבריך גם יוכלו לעזור לך לדחות בעדינות אנשים שאתה לא מעוניין בהם, וכו'. אני חושבת שהם יעניקו לך ביטחון עצמי ויהיה לך יותר כיף, תוכל לצאת יותר ולפגוש אנשים בלי להרגיש מאוים מהם. טכניקת המחסומים לא נועדה לתפעול 100% מהזמן - אלא רק אם אתה חש שכרגע אתה לא רוצה לדבר עם אף אחד, נניח כי אין לך מצב רוח, אבל אתה נוטה למשוך תשומת לב וקשה לך לדחות אנשים. ואם תחליט לדבר עם מישהי, אבל תגלה שהיא לא מוצאת חן בעינייך ויהיה לך קשה להגיד לה את זה, תוכל להתחיל להתעסק עם הדברים שלך, והיא לרוב תבין את הרמז ותלך (לא בטוח שזו דרך פחות מעליבה מפשוט להגיד את זה, אבל אם הפחד שלך מלהגיד את זה סוגר אותך בבית, זה יותר טוב בשבילך). בקיצור, שתי הטכניקות נועדו לתת לך את היכולת לצאת יותר ולפגוש יותר אנשים, ובו זמנית את היכולת והבטחון שמגיע מהיכולת לדחות אותם בעדינות אם הם לא מעניינים אותך.

tapuz3k

New member
ומה אם א-מינים שמחפשים מערכות יחסים

כמוני? איך אני אמור להסתדר? אני מחפש א-מינית אחרת למערכת יחסים ואם תגובה כמו שלך זה פוגע בי מאוד חבל שיש א-מיניים שלא מאמינים במערכות יחסים

wingate

New member
יש לי שאלה

מה בהערות של הזקנים בשדרות רוטשילד הוא "מערכת יחסים"? מה בבחור שאם את אומרת לו לא נהיה אגרסיבי הוא "מערכת יחסים"? זה בדיוק ההבדל בין תשומת לב רצויה לתשומת לב לא רצויה. וצר לי מואדיב, אבל אין דרך טובה להגיב לתשומת לב כזו אגרסיבית. לא כולם מבינים כשאומרים להם בנימוס שאתה לא מעוניין כרגע, ואם אתה חש שאתה הולך להיתקל במצב כזה, או אם סתם בא לך להיות לבד ולחשוב כמה דקות, אתה חייב להימנע מראש מתקשורת. תפתח את עצמך רק כש*אתה* רוצה, ואל תישאר חשוף במצב בו אתה לחלוטין לא מעוניין.

לא כולם חייבים לרצות מערכת יחסים

גם לא כולם חייבים לרצות סקס. מותר לנו להכריז שלא, אנחנו לא רוצים לשכב עם אף אחד, זה לא הקטע שלנו. מותר לנו גם להכריז שלא, אנחנו לא רוצים להיות חלק מזוג, נוח לנו לבד. אם מישהי מסרבת לכל מי שמתחיל איתה, כנראה היא לא רוצה מערכת יחסים זוגית, ואז ממילא היא לא היתה משתפת איתך פעולה, א-מיני או לא.

ואולי אני

ואולי אני הדוגמא הכי טובה, אני לא רוצה מערכת יחסים, לא מחפשת את זה, טוב לי עם עצמי. ואם מישהו לא מבין איך זה אפשרי, יכול לדבר איתי, אני אשמח לענות על שאלות...

Limbonic Art

New member
מה כבר נותר לעשות?

חוץ מלומר לא מעוניין בנימוס ? או לחילופין להתיידד למטרת ידידות בלבד עם מי שנראה לך שיצמח איתו או איתה קשר נחמד ונעים ? ככה לפחות אני עושה במקרים לא "נעימים" שכאלה...

ברוך הבא../images/Emo135.gif

אם אלו אנשים זרים, אולי כדאי לנסות את "יש לי חברה". הכי פשוט. בלי לחץ. אם אנשים פתאום מבקשים ממך דבר שאתה לא רוצה, ברגע שאתה קולט שזה מה שהם מצפים לו תנפנף אותם. אתה לא מחויב לכלום, ולא מפסיד כלום, גם אם שיתפת פעולה בשיחה עד עכשיו, אז אל תרגיש רע להגיד לא. אנשים שמתחילים עם אחרים בכזאת ספונטניות, גם רגילים לסירובים, אפילו אם זה לא נראה ככה.

טינגומי

New member
מבינה אותך

יש לי בדיוק את אותה בעיה ואני חושבת שאפילו כבר העלתי אותה בפורום (אתה מנסח יותר טוב). לפעמים אני מסתבכת בקשר "ידידות" מעפן עם אנשים שאני יודעת שמתכוונים להפוך את הקשר למיני בהזדמנות הראשונה. אני מנסה לייאש אותם ע"י זה שאני לא מחזירה טלפונים ולא יוזמת שום דבר. אחד התירוצים שאני אומרת ל"לא מבין רמזים" כזה הוא שאני לא מתכוונת לצאת איתו כי אני בנאדם עסוק (אין לי זמן עד סוף הבגרויות,סוף הצבא, סוף התואר...) בסגנון ה"זה לא אתה זאת אני". לצערי זאת שיטה פחדנית ולא יעילה, אם מתלהבים ממני במיוחד יכולה לעבור שנה ויותר לפני שהם מוותרים ובדרך כלל הם מוותרים מתוך כעס עלי כי אני לא משתפת פעולה ב"ידידות" שבמילא כפיתי עליהם בגלל שאני לא מוכנה לצאת איתם. השיטה של להתלבש מגעיל רק גרמה לאמא שלי לנג'ס לי ולא עזרה לבעיה הזאת בכלל. לגדל זקן אני לא יכולה אבל זאת אופציה מעניינת בכל מקרה. חוץ מלהסתובב עם בחורה על הזרוע לא נראה לי שיש משהו שאפשר לעשות, אבל כמובן שבחורה היא לא פריט אופנה ויש לה צרכים. האופציה היחידה היא מישהי אמינית (למרות שכבר שמעתי שחבר זה לא קיר וגם קיר עוברים). לצערי נראה שאותות התחמקות רק מעודדים ויש אנשים שככל שאתה רוצה שירדו ממך יותר מרגישים יותר רצויים משום מה. אחרי שכתבתי את כל זה החלטתי שמהיום אני פשוט אגיד "לא!" גדול וברור וככה אולי ישנאו אותי לחמש דקות אבל לי יהיה נוח ואולי לא יעשו את אותו דבר לבא אחרי (צריך להתאמן על זה). סירוס אגו קל לטובת הדורות הבאים...

avi1283

New member
עדיף באמת

להגיד ישר שאת לא מעונינת, זה יהיה גם הרבה יותר בשבילם כי בטח לא נעים להתקשר כל פעם ולקבל התחמקות, אם את אומרת שאת עסוקה הם יכולים לחשוב שאת מתלבטת והם רק צריכים לחכות ולהתאמץ עוד קצת ובעתיד את תסכימי, חבל סתם למשוך קשרים כאלה.

גם בחורה על הזרוע תדליק אנשים

שינסו לשנות אותך. יש גברים מיניים שנדלקים מלסביות, חלקם חסרי תקנה ונדלקים על כל דבר שזז. נורא מאכזב אותי כשאני פוגשת אנשים נחמדים, עם תחומי עניין דומים, ואחרי שתי שיחות הם מנסים לצאת איתי, בכוונה ברורה מאוד להגיע לשלבים אחרים. כשאני אומרת להם שלא נראה לי מתאים, הם מתחילים לנדנד ולעצבן, והשיחות הנחמדות נפסקות פתאום לתמיד. יותר חשוב להם להתחיל עם בת מלדבר איתה.

sniper 7

New member
שנה לעצמך את הפנים בעזרת חומצה.

או, אם אתה מפחד מהכאב, פשוט תשמין 10 קילו, תפסיק להתקלח, תתרחק מדאורדורנט לצמיתות, תתחיל להסתובב עם שרשראות ניטים ותלבש רק בגדים שחורים וקרועים. ההצלחה מובטחת ב 100 אחוז... הלוואי עליי צרות כמו שלך...הייתי מוכר את אמא שלי... אבל מה לעשות, ככה זה...אלוהים נותן ת'אגוזים למי שאין לו שיניים...

למעלה