תודה ושאלה

קשת 6

New member
תודה ושאלה

תודה לטל על הצאת המבוא שלקורס העבודה. מאד נהניתי ונשארתי עם רושם מהתהליכים שעשינו. ושאלה- אני גרושה והגרוש שלי חי עם חברה ויש להם בן חדש. היום הוא שיתף אותי כמה נפלאה חווית האבהות החדשה שלו- וזה ממש צבט לי בלב. אני כמובן הייתי רוצה להיות במקומו - בזוגיות חדשה ובאמהות מחודשת- אבל הוא הקדים אותי. אני לא יודעת מאיפה להתחיל את החקירה אבל ההרגשה מעיקה אשמח לקבל את עזרתכם.

shirly196

New member
היי קשת 6

כשאת אומרת "אני כמובן הייתי רוצה להיות במקומו" תשאלי את עצמך אם באמת היית רוצה להיות במקומו. לאחר מכן תתבונני במציאות ותראי איך את מרגישה כשעולה בך המחשבה הזו ואם את יכולה למצוא סיבה להרפות ממנה, מי תהיי ללא המחשבה הנ"ל. אולי כדאי שתחשבי גם אם המציאות היתה כזו שהוא לא היה ממשיך הלאה בחייו, האם הרגשתך היתה משתפרת.

באהבה ותשובה../images/Emo140.gif

הי יקירה תודה, גם לי היה כיף לפגוש אותך אני אשמח לשמוע מה גילית בתוכך בזכות התרגול במפגש לגבי מה שרשמת לעיל שירלי רשמה כיוונים שאני בהחלט רואה בהם פתח נפלא לגילוי עצמי וחקירה עם 'העבודה' אשמח לשמוע מה גילית יש לי תוספת של מחשבה לחקירה - "הוא הקדים אותי" אפשר גם להשלים את המשפט "הוא הקדים אותי וזה אומר ש....." ולרשום את כל מה שעולה וגורם לך כאב עוד דבר בהמשך למשפט "זה צבט לי בלב...." אני מזמינה אותך לענות - זה צבט לי בלב כי.....? התשובות שתעני לזה הן מחשבות לחקירה כי הן אלו שמביאות את הכאב אשמח לעזור חיבוק ותרגול נפלא טל

קשת 6

New member
תודה

על כיווני המחשבה הם בהחלט פותחים כיוונים חדשים מהמפגש לקחתי בעיקר את הבחירה להיות חופשיה ולא צודקת זה מסדר לי הרבה מחשבות של "מגיע לי" לא לחפש צדק לחפש חופש , שחרור ואושר שבא בעקבותיהם. ואחרון- לרגל יומולדתי שחל היום אני פותחת את השנה במחשבות חיוביות של אהבה, פתיחות ואושר. ואחרון חביב- שיתפתי חברה בעבודה והיתה לה שאלה- מחשבה שמביאה לנו תחושות לא נעימות- האם ישר לחקור ובעצם לבחור להפרד מהמחשבה או שלפעמים נכון לנו להיות קצת גם ברגשות העולים מאותה מחשבה- לתת לכעס ולכאב לצוף, ולא יישר לדחוק בהם לצאת מחיינו??

shirly196

New member
מזל טוב

הי, גם לאמא שלי יש היום יומולדת... בכל מקרה שיהיה לך מזל טוב והעיקר שתדעי להתשמש בו בתבונה. בקשר לשאלה שלך, אני בדרך כלל נותנת לרגשות מהמחשבה "להשתעשע" קצת ואז משנה אותן. חשוב לא לשקוע בהן

יומולדת שמח וגם תשובה../images/Emo24.gif../images/Emo213.gif../images/Emo23.gif

יומולדת שמח יקירה איחלת לך אחלה איחולים ליום ההולדת מאחלת לך שנת אור ומלא ניסים של אור ואהבה - התחלת את זה נפלא בחג החנוכה (אור בעבורי זה ראשי תיבות של " א הבה ור יפוי") מאחלת לך ששפע הרמוני ימלא את חייך בכל טוב. שתפתחי לקבל את הטוב שתדעי להכיל אותו ולהכיר עליו תודה באהבה בכל רגע כי כל מה שאנו מכירים עליו תודה גדל . לגבי השאלה שלך- מה הרווח שיש לאדם להשאר בחוויות האלו? וכמה זמן זה "קצת"? ואם צריך או לא צריך? רק את יודעת. בחוויה שלי - אני לא דוחקת את הרגשות שלי החוצה הם מה שהם אני פשוט חוקרת את המחשבות שלי שגורמות לי סבל ומה שקורה כתוצאה מהעבודה עם המחשבה זה מה שקורה בדרך כלל הרבה אור מתגלה הרבה תובנות חדשות נפתחות הכעס בעבורי הוא רק סמן לחוסר איזון פנימי לנתק פנימי שלי מעצמי בתוך הרגע, ומהאמת הקיומית שחיה בי. ואני מעדיפה לגלות את האמת ולחיות משוחררת מהחוויות האלו לכן אני חוקרת את המחשבות שלי וכל אחד/ אחת בוחר/ת את הרגע שנכון לו / לה. חיבוק אהובה וחג של אור האמת טל

למעלה