תודה לכוכבית מצויה שנתנה לי כתובת שנייה של תפוז לפנות אליה כנגד משה. אתמול הלכתי אליהם ונתתי להם שני דיסק-און-קיים מלאים במעלליו.

מצב
הנושא נעול.
אתמול קמתי בבוקר יותר מוקדם ממה שאני רגיל, בטח ובטח כשאני בין סמסטרים. לאחר סידורי הבוקר, הוצאתי מהארנק מטבע של 10 שקל והטלתי אותו. אם ינחת על הציור של עץ הדקל, אפנה למשטרה כנגד מיטלמן ואדווח על בריונות מטרידה ברשת האינטרנט והוצאת דיבה. אם ינחת על הציור של המספר 10, אפנה לכתובת השנייה של תפוז, שאותה סיפקה לי כוכבית מצויה כחלק ממאמציה ותרומותיה למהפכה נגד שלטונו העריצי של משה 53, ואמסור להם שני דיסק-און-קיים עם אותם חומרים של מעלליו שכבר נתתי לכתובת הראשונה של תפוז שפניתי אליה. נחת על ה-10.

בעיקרון אני לא באמת בן-אדם טיפש מספיק בשביל לקבל החלטות באמצעות הטלת מטבע. נהפוך הוא. אני בן-אדם חכם מאוד. זאת עובדה ידועה ומוכרת וכולם מסכימים על כך. זה פשוט שגם אם אתה לא בן-אדם כזה, אם אתה מתמודד עם החלטה קשה, זה לא סוף העולם להוציא מטבע ולהטיל אותו.

התלבשתי, התארגנתי, ויצאתי לדרכי. בדרך לשם ובדרך חזרה לא יכולתי שלא לחשוב על כמה נכונה וצודקת הייתה ההחלטה שאליה כיוון אותי המטבע של העשר שקל, וככל שהמשכתי לחשוב על כך, כך זה היה נראה יותר ויותר נכון והגיוני.

פנייה למשטרה היא צעד שיכול להרוס את חייו של אדם, כך שעליי לשקול היטב את צעדיי לפני פנייה למשטרה כנגד המתעללת שלי. מה גם, שלדבריו של המומחה, מיטלמן היא בשנות הארבעים לחייה, כך שאלו ארבעים שנה נותרות בקירוב שעוד היו יכולים להיהרס. למשה נשארו מה? כמה שנים? או אולי כמה וכמה שנים במקרה הטוב? חוץ מזה, פנייה לתפוז כדי שידיחו אותו מהניהול לא יכולה אפילו להרוס את חייו, שלא כמו פנייה למשטרה כנגד מיטלמן עם חייה שלה, אלא במקסימום רק להביא להדחתו מהניהול.

למשה גם אין הרבה להפסיד. הוא כבר איש מבוגר ובטח כבר לא עובד. מיטלמן יכולה להפסיד את עבודתה. משה כבר עמוק אל תוך נישואיו השניים. מיטלמן זה עתה התחתנה, כפי מה שסיפרה החורזת (האמת שלמרות שאני לא מכיר את מיטלמן אבל חתונה זה דבר גדול מאוד ורציתי בכל זאת לאחל מזל טוב, אבל אז נזכרתי בכל ההצקות, ההטרדות שלה, הקללות שלה, הבריונות שלה והבקשות שלה מאנשים שלא לדבר איתי כאילו אנחנו בבית-ספר והיא מנסה לארגן עליי חרם, אז לא אמרתי כלום, והנה הבריונות נמשכת).

מלבד זאת, ולמרות שאמרתי למיטלמן לרדת לי מהתחת כבר כמה פעמים (זה ביטוי מקובל רק באנגלית או שאפשר גם בעברית? תעדכנו אותי בנידון בבקשה. תודה), רק לפני ימים אחדים נתתי אזהרה קשה באמת, הראשונה כלפיה אי-פעם מסוגה, שגם אני יכול לענות בחריפות על ההצקות וההטרדות שלה, כך שצריך לתת למיטלמן עוד זמן בשביל לשנות את דרכיה. אמנם זה נכון, היא הגיבה בעבירה הפלילית החמורה ביותר שביצעה נגדי עד כה, הוצאת דיבה, ועוד כאשר היא מוציאה נגדי דיבה תחת שמי האמיתי (רק תראו כמה אומץ [או טיפשות {או טירוף}] יש לאישה הזאת), וכן, הושעיתי לצמיתות על לא עוול בכפי על-ידי משה, אבל אולי בכל זאת צריך לתת עוד צ'אנס, או כמה, לנוכח החומרה הרבה של הצעד שאנחנו מדברים עליו.

יותר מכך, מיטלמן היא אינה הבעיה האמיתית. באחד על אחד, ואם מנסים להפוך אותי לקורבן להתעללות, אני יכול על מיטלמן, או על כל בריון אחר לצורך העניין, עם שני הידיים מאחורי הגב. הסיפורים על חוכמתי האדירה נפוצו בכל רחבי האתר, ואין זה סוד שעם מוחי שחד יותר מחרב קטאנה, ועם לשוני שהצלפתה גרועה מהצלפת שוט, אני יכול לשלוח כל בריון או עבריין מרשתת פוטנציאלי להתחבא, לבכות וללקק את הפצעים מתחת לאיזה סלע ומבלי שהוא יצא משם גם שבע שנים. עד היום הבריונים שלי נושאים את הצלקות המטאפוריות של הזיונים המטאפוריים שזיינתי אותם לאחר שהתנפלו, הציקו, הטרילו, קיללו והתבריינו עליי על לא עוול בכפי, ללא שפניתי אליהם וללא שהכרתי אותם לפני כן. נשמע מטורף שנופלים עליי מבלי שעשיתי כלום? בסדר. אז זה נשמע מטורף. אבל אין מה לעשות. עובדה. ואני גם יכול להוכיח.

בכל מקרה, וכאמור, מיטלמן היא לא בעיה. הבעיה היא משה 53, למרות שבעצם, ובעבורי ספציפית, הוא לא בעיה, עם כל חשבונותיי הרבים וכל חבריי המנהלים. זהו עניין של עיקרון, כי לא צריך להיות אדם, בוודאי לא עם הרשאות ניהול, שעומד ביודיעין ומתוך כוונת זדון לצידם של בריונים וחוסם את הקורבנות החפים מפשע שלהם. יותר מכך, האנשים האחרים הם לא אני. לאנשים אחרים בדרך כלל אין חברים מנהלים, כמו לשחר, או את התושייה בשביל לפתוח אינסוף חשבונות, כמו מלאכת מחשבת. בטח שלא את שני הדברים, כמוני. ולכן גם עליהם צריך לחשוב, ולכן בעיקר עליהם אני חושב, בפועלי הממושך כנגד משה 53, שמכניס בכיס הקטן שלו את מיטלמן, כוכבית וסתוונית כולן ביחד.

חזרתי הביתה עייף אך עם תחושת סיפוק, לאחר פעולה נוספת כנגד העריץ, של מסירת שני דיסק-און-קיים נוספים, כל אחד מהם הוא העתק מוחלט של השני, סתם כך כדי שיהיה להם גיבוי.

אני מקווה משה שהחסימה לצמיתות על לא עוול בכפי שידעת שתוסר מיד הייתה שווה לך את זה.

בחסימה לצמיתות הבאה, אפנה כבר ישירות לכתובת ביתו של אבישי, שגם היא מצויה ברשותי.

באשר למיטלמן, כבר לא אפנה למשטרה. אבל אני מצפה שהיא תפסיק עם ההתעללות המטורפת, מבלי שעשיתי לה כלום, ומבלי שאני אפילו מכיר אותה, מלבד הודעות הטרדה שהיא משאירה מידי פעם בשרשוריי.

שנייה לפני הסוף, עוד פעם המון תודה כוכבית מצויה על כך שנתת לי כתובת נוספת של תפוז בשביל לפנות אליה כנגד משה. לא הייתי יודע על המקום הנוסף הזה של תפוז בשביל לפנות אליהם כנגדו, לא הייתי יודע על כך שהבעלים הם ביזפורטל, מוצא את הכתובת שלהם בתוך שנייה וחצי באינטרנט ואז הולך אליהם אתמול, ללא עזרתך ותרומתך זאת של מידע חשוב זה. מאור פז, מנהיג המהפכה, ושותפיו למהפכה, סבא של כיפה אדומה ושחר 676 מודים לך מקרב הלב, מוקירים ומעריכים את המידע החשוב שסיפקת למען הפלת משה מהשלטון. בלעדייך לא הייתי יודע לפנות אליהם, לא הייתה לי את הכתובת הזאת, והפנייה שלי אליהם אתמול לא הייתה קורית. המון המון המון תודה כוכבית מצויה! את הגיבורה שלי! בואי נראה לכולם את מעשה הגבורה הגדול והחשוב שעשית.

לכל הרוצים לעשות משהו אקטיבי | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

לכידת אינטרנט_25-10-2023_155058_www.tapuz.co.il.jpeg

ועכשיו, אני אולי איש מתוק, חמוד ועדין נפש, שגם בגיל 25 הוא עדיין מעריץ את "יומנו של חנון" ושסדרת הטלוויזיה האהובה עליו היא עדיין "בובספוג מכנס מרובע", ואני אולי אדם שצח כמו השלג הנופל, שהוא כולו נשמה טהורה ושהוא כולו לב מכף רגל ועד ראש, אבל כמו קיפוד, שגם הוא מאוד חמוד ומתוק אבל בשנייה יכול להוציא את הקוצים שלו החוצה ,כך יכול לעשות גם אני, והקוצים שלי הרבה יותר גרועים מהקוצים של כל קיפוד, או לצורך ההשוואה, של כל אחד אחר.

אני אולי נשמה טהורה וכולי לב, כפי מה שמעיד אני וכפי מה שמעידים די והותר אנשים אחרים, אבל זה לא אומר שאני קורבן קל או שאיני יודע להגן על עצמי מפני בריונות והתעללות של אנשים סדיסטיים שאני לא מכיר ושנופלים עליי משום מקום וללא שעשיתי להם דבר כי הם רואים מולם נשמה טהורה והמחשבה הראשונה שלהם זה "טרף קל" (היי כוכבית, סתוונית ומיטלמן ואולי עוד כמה ששכחתי?).

די לבריונות. די להתעללות. די לטרור נגד מאור. ואם לא יהיה די? אני אעשה לזה די. ולא כדאי לכם.

השם שלי הוא מאור פז, ואני לא הזונה שלכם.

2Ce1.gif

Harrington

Well-known member
מנהל
הערה מנהלית:
נתבקשת להשאיר את המלחמות האלו מחוץ לפורום זה. מזכיר לך 'בקשה' זאת. היא תגרום למחיקת השרשור הזה תוך זמן קצר (משאיר לך כמה דקות להגיב). אבל למען הסר ספק, אני לא גננת לא מעוניין להיות. אם תמשיך להציף את הפורום בדברים שלא מתאימים לו, לא יהיה מנוס אלא להרחיק אותך ממנו לצמיתות. אנא ראה בדברים אלו אזהרה אחרונה.

הערה מנהלית:
נתבקשת להשאיר את המלחמות האלו מחוץ לפורום זה. מזכיר לך 'בקשה' זאת. היא תגרום למחיקת השרשור הזה תוך זמן קצר (משאיר לך כמה דקות להגיב). אבל למען הסר ספק, אני לא גננת לא מעוניין להיות. אם תמשיך להציף את הפורום בדברים שלא מתאימים לו, לא יהיה מנוס אלא להרחיק אותך ממנו לצמיתות. אנא ראה בדברים אלו אזהרה אחרונה.
ואני מסביר לך בפעם השנייה שגם כאן נפלתי קורבן להצקות וההטרדות של מיטלמן, כך שבפעם השנייה אני מסביר ואומר, שזה דווקא כן עניין של הפורום הזה. מה שאני לא מבין זה למה אתה והחורזת מתעלמים ממה שהיא עושה לי ועוברים על זה לסדר היום? אתה רוצה לחסום אותי? שאני איחסם? לא מספיק יש לנו כבר מנהל אחד שחוסם את הקורבנות במקום את התוקפים אז עכשיו גם אתה? תחסום את התוקפים. לא את הקורבנות. לא קראת את מה שכתבתי לך בפעם הקודמת?

Harrington

Well-known member
מנהל
ואני מסביר לך בפעם השנייה שגם כאן נפלתי קורבן להצקות וההטרדות של מיטלמן, כך שבפעם השנייה אני מסביר ואומר, שזה דווקא כן עניין של הפורום הזה. מה שאני לא מבין זה למה אתה והחורזת מתעלמים ממה שהיא עושה לי ועוברים על זה לסדר היום? אתה רוצה לחסום אותי? שאני איחסם? לא מספיק יש לנו כבר מנהל אחד שחוסם את הקורבנות במקום את התוקפים אז עכשיו גם אתה? תחסום את התוקפים. לא את הקורבנות. לא קראת את מה שכתבתי לך בפעם הקודמת?
יקירי, אני כלל לא קורא את הדברים. נפלת קורבן? זה עצוב ומצער. אבל הפורום הזה, חורזים וכותבים, הוא לא במה למלחמות היהודים הללו. יש לכך מספיק פורומים אחרים שמקבלים את השרשורים האלו בחדווה. באמת לא מסובך להבין את הדברים.

לחסום אותך? אם תתעקש להפר את נהלי הפורום פשוט לא יהיה מנוס. גם זה, נורא פשוט להבנה :). הכל תלוי בך, לא בי. אני לא חוסם גולשים להנאתי, אבל לא אמנע מכך אם הם מפרים את נהלי הפורום שוב ושוב ו/או מעכירים את האווירה בו וכו'. כאמור, באמת לא מסובך להבנה והשאלה מה יקרה לגמרי תלויה בך, לא בי.

יקירי, אני כלל לא קורא את הדברים. נפלת קורבן? זה עצוב ומצער. אבל הפורום הזה, חורזים וכותבים, הוא לא במה למלחמות היהודים הללו. יש לכך מספיק פורומים אחרים שמקבלים את השרשורים האלו בחדווה. באמת לא מסובך להבין את הדברים.
הבעיה היא "שמלחמות היהודים" האלו קרו כאן. מיטלמן הציקה, הטרידה, קיללה והתבריינה כאן, לעיני כל, ואתה והחורזת, שזה מתפקידכם לטפל בבריונות ובהצקות לגולשים אחרים, בחרתם להתעלם.
לחסום אותך? אם תתעקש להפר את נהלי הפורום פשוט לא יהיה מנוס. גם זה, נורא פשוט להבנה :). הכל תלוי בך, לא בי. אני לא חוסם גולשים להנאתי, אבל לא אמנע מכך אם הם מפרים את נהלי הפורום שוב ושוב
וכשמיטלמן קוראת לי טרול, חמור וחולה נפש, ואומרת לאנשים לא לדבר איתי, מבלי שעשיתי לה כלום ואני לא מכיר אותה אפילו, זאת לא הפרה של נהלי הפורום שוב ושוב?
ו/או מעכירים את האווירה בו וכו'.
וכשמיטלמן מציקה, מטרידה, מקללת, מתבריינת ואומרת לאנשים לא לדבר איתי כאילו אנחנו ילדים בני 12 בכיתה ו' והיא עכשיו מנסה לעשות עליי חרם, זה לא נקרא להעכיר את האווירה? שוב, כל זה קרה ממש כאן בחורזים וכותבים.
כאמור, באמת לא מסובך להבנה והשאלה מה יקרה לגמרי תלויה בך, לא בי.
לא הבנתי את הקטע. אתה ומיטלמן חברים? כמו מה שמשה וסתוונית חברים? זה העיניין? לכן אתה בוחר לצדד בצד של התוקף ולא של הקורבן? כי זאת הייתה הסיבה להגנתו של משה על סתוונית התוקפת בזמנו כשתקפה את כולם.

מציע לך לקרוא את מה שכתבתי לך. נראה לי החורזת איחדה את השרשור ההוא עם שרשור אחר אבל זה עדיין פה.

Harrington

Well-known member
מנהל
הבעיה היא "שמלחמות היהודים" האלו קרו כאן. מיטלמן הציקה, הטרידה, קיללה והתבריינה כאן, לעיני כל, ואתה והחורזת, שזה מתפקידכם לטפל בבריונות ובהצקות לגולשים אחרים, בחרתם להתעלם.
אין לי מושג על מה אתה מדבר. אם גולש/ת כלשהו דיבר אליך באופן שלא מתאים לפורום ונהליו, דווח על כך והעניין יטופל. אם אתה חושב שחורזת או אני קוראים כאן כל מילה וכל פסיק, אתה טועה קטגורית.
מציע לך לקרוא את מה שכתבתי לך. נראה לי החורזת איחדה את השרשור ההוא עם שרשור אחר אבל זה עדיין פה.
במקום למחוק את השרשור הנוכחי אנעל אותו מהטעמים שציינתי למעלה, כך שגם תלונותיך יישארו חשופים לציבור. עדיין כאמור, שרשורים כאלה לא מתאימים לכאן ואתה מתבקש (קרי נדרש) להימנע מהם בעתיד. אזהרות נוספות לא תישלחנה.

אין לי מושג על מה אתה מדבר. אם גולש/ת כלשהו דיבר אליך באופן שלא מתאים לפורום ונהליו, דווח על כך והעניין יטופל. אם אתה חושב שחורזת או אני קוראים כאן כל מילה וכל פסיק, אתה טועה קטגורית.
צודק, לא דיווחתי כי לא רציתי לעשות צרות לאף-אחד. אולי זאת הייתה טעות.
במקום למחוק את השרשור הנוכחי אנעל אותו מהטעמים שציינתי למעלה, כך שגם תלונותיך יישארו חשופים לציבור. עדיין כאמור, שרשורים כאלה לא מתאימים לכאן ואתה מתבקש (קרי נדרש) להימנע מהם בעתיד. אזהרות נוספות לא תישלחנה.
טוב.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

לחסום אותך? אם תתעקש להפר את נהלי הפורום פשוט לא יהיה מנוס. גם זה, נורא פשוט להבנה
:)

. הכל תלוי בך, לא בי. אני לא חוסם גולשים להנאתי, אבל לא אמנע מכך אם הם מפרים את נהלי הפורום שוב ושוב ו/או מעכירים את האווירה בו וכו'. כאמור, באמת לא מסובך להבנה והשאלה מה יקרה לגמרי תלויה בך, לא בי.​
עוד אחד שמערב אותי במה שאינו קשור אלי,
ובטון לא מבין, מה אתה רוצה ממני? מתי סיפרתי משהו על מילטמן מתפוז??!! הרי מילטמן זו אני.

"מיטלמן זה עתה התחתנה, כפי מה שסיפרה החורזת (האמת שלמרות שאני לא מכיר את מיטלמן אבל חתונה זה דבר גדול מאוד ורציתי בכל זאת לאחל מזל טוב"

די לערב אותי בריבים שאינם קשורים אלי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה