תודה רבה אנשים (בלי התלהמות תכבדו בבקשה)

eyeball1008

New member
תודה רבה אנשים (בלי התלהמות תכבדו בבקשה)

מידע על המדינה מספר מדינה: 5871 שם המדינה שלך במשחק: Nadin תאור המדינה שלך: אז מה היה לנו ב6 שנים שאני במשחק התחלתי בSVF תחת שחקן בשם כאוס שלימד אותי תמשחק המשכתי והתחברתי לRE משם הכרתי תקהילה הישראלית.. בין הבולטים היו ויקטור מקס מוטי האחים גלעד ואלעד נתנאל מההנזה יוסי הררי המלך.. המשכתי לשרת ב09 ויצא לי להכיר כל כך הרבה אנשים נתנאל.. איציק מTLA מרקו המלך אלון אח שלי הקטן מורן שאין לי איך להגיד כמה אני אוהב אותו.. חן הקטן שתמיד היה לצידי וגם כשטעה הראיתי לו שכל בן אדם טועה וחיבקתי אותו והמשכנו יחד אביב ושלומי המלכים.. דודו אחי התאום שגם כשלא הסתדרנו תמיד אהבתי תודה לאור ודניאל גיל וגל תודה לכל מי שעמד לצידי גם אלה ששכחתי 3 תודות מיוחדות עמית חגי.. אחי אין לי איך להודות לך על כל רגע במשחק הזה גם כשטעית אמרתי לך שעל הזיין שלי אתה נשאר אח שלי ואתה כן תשאר גם אחרי המשחק באמת אוהב אותך עמית עמית אדם.. למרות שנעלמת לי בלעדייך אחי? לפני שנתיים לא היינו מגיעים למה שהגענו.. תודה רבה על כל הלילות כל הכיפיות איתך באמת שהיית מיוחד וכמובן מי אם לא.. אבי בבלי.. בשבילי תמיד תהיה כמו אבא תמיד שמעתי לך למרות שבחיים לא שמעתי לאף אחד אחר במשחק (תשאל את אלון חן הס ואליסף חח) תמיד היית כאן בשבילי היה לי תכבוד לשחק עם השחקן היחיד אותו אני רואה יותר טוב ממני במשחק.. וזה אתה.. אוהב אותך תודה ל...אליסף :) חן הס :) על התקופות היפות והפחות (אלה החיים) תודה ליוגב ומתנצל על הקללות של אז אתה אחלה שחקן תודה לרובי שאיתו תמיד היה לי יחסים של כבוד/שינאה אבל באמת שאתה בן אדם מיוחד ותמיד כיבדתי אותך גם כש"ירדתי" עלייך תודה לסבא הבן אדם הכי מוזר במשחק היה קשה לדבר איתך במסן חח יא רוסי תודה לרון (וסליחה) ולויקטור (וסליחה) על כל מה שעשיתם :) תודה רבה לרוני.. אומנם אתה חדש אבל באמת כל הכבוד על הרצון אומנם זה נמדד בזמן ואני מקווה שתמשיך ככה :) (מחקתי תסקריפטים) וזהו תודה אחרונה... כן אתה אתה שעשית תמשחק כל כך מעניין האחד שתמיד חיפשתי כדי שיתן לי סיבה להמשיך ולא להיכנס לתוך עידן של שיעמום... אתה פשוט אחד התותחים במשחק ששם לו מטרות וידרוך על כל העולם להשיג.. שחקן מלוכלך אבל ככה צריך :) תודה רבה לך לירן על היריבות הוירטואלית הכי גדולה שהיתה לי אי פעם ואני מקווה שאם יצא נשב לשתות בירה וזה כבר יהיה בלי טיפת יריבות :) משפט אחרון.. עוד 24 שעות להיכל ההיכל הזה יוקדש לנשמה שלי ז"ל נדין ואחרי ההיכל המדינה תימחק זהו פרישה סופית תודה רבה אוהב אותכם xAMIRx has left the building יצירת קשר(במשחק) [email protected] דירוג: 1 אדמה: 12,964 כוח צבאי: 1,624,599,348,600 כוח תעשיה: 1,270,000,000 סך הכל כוח: 1,630,885,611,181 כמה מדינות השמיד: 0 שם הברית: RishonEmpire תאריך הרשמה: 2011-07-12 כמה ימים נשארו לחברות תומך גינדיס: 359

eyeball1008

New member
לפני שהוא יזיין אותי במכותתתת הערס צעצוע

עמייייייייייייייייייייייייייייייייייי חחחח לא מאמין טוב שמע השעה 5 בבוקר אלל תתבאס עליי... אוהב אותך נשמה שליייי!! כפרע שלי

עמי1986

New member
חח אוהב אותך נשמה

שיהיה המון בהצלחה שמח שהכרתי אותך, תאמין לי אתה הראשון שמגיע לו! אנחנו תמיד איתך.

BDY

New member
שימות מה אתה מפחד מהפוחלץ הזה ../images/Emo6.gif

עמי 3> חחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי באותו שבוע עם הירידות עדין 2-1 לי

hen1xc

New member
../images/Emo24.gif

אוהב אותך
כמעט שנתיים שאני מכיר אותך היה לי לכבוד להכיר אותך עמדת לצידי תמיד ובזאת אני רוצה להגיד להנהלה חבל רציתי להעביר בגינדיס לפחות עוד שנה אם לא יותר אבל לפחות ה22 מדינות שאני עשיתי ידנית מחקתם לי לא כועס אני מבין אותכם אבל בשביל שניים שלושה שחקנים אתם מגרשים הרבה יותר רוני מה שרציתי להגיד לך אמרתי במילה אחת אני אסכם את הנהלת גינדיס וזו אכזבה בזאת אני אסיים בציטוט מן המקורות : "שיר למעלות אסע עייני אל ההרים מאין יבוא עזרי"

BDY

New member
בהצלחה בדרך להיכל אח שלי ..

כמו שאתה רואה אני עדין מגיב כמעט רק מהעבודה עודף ייתר של עיסוקים ועוד כמה דברים מסביב ( נרשמתי ללימודים חחח ) אחלה של תקופה הייתה לנו פה אחלה של אנשים משני צדדי ה"מלחמה" חבל שבשלב מסויים זה הגיע לאן שהגיע אבל מה לעשות ככה זה לפעמים .. אמיר לדעתי אל תמחק את המדינה ( לא חסרים חארות שישתמשו בשם לנקמה וכו כמו שכבר ראינו בעבר .. ) נהיה בקשר לצערי חוזר לעבוד :) תאמין לי חבל שלא היית היום בירושלים היה מסיבת ראגי כולי מסריח מעשן לא חוקי חחחח חשבו בעבודה שירדתי על כמה **** ו **** מזל שיודעים שאני לא נוגע בחרא הזה
שיהיה המשך סופ''ש מעולה ושבוע הבא אני במילואים אז נדבר רק חמישי הבא לצערי

Yogev1982

New member
סתם שאלה

ובאמת בלי לעקוץ וכו' למה הלכת לסגור שלום עם בריתות ערביות וכו' וכו' אם בשורה התחתונה אתה בכלל רוצה לפרוש?

hen1xc

New member
אני אענה לך אם לא הבנת מה שהלך עד כה

ההנהלה מחקה את רוב הברית שלנו בגלל מדינות כפולות האומנם היא מחקה לעוד כמה שחקנים אבל את הברית שלנו בפרט עכשיו יוגב בתכלס בתור אחד ששיחק בשרת הקודם עם אלפי מדינות איך היית מרגיש אם היו נועלים לך 99.99% מסך כל המדינות ואני יודע שהיו לך כפולות בשרת הקודם...

fireforge

New member
אל תערבב שרתים רוני אמר מההתחלה

שהוא פה להלחם בכפולות ! מסתבר שאלה כפולות שלא משלמות כסף רק אבל עדיין כפולות חח

hen1xc

New member
הכי מצחיק

שאת הכפולות בנדין הוא לא מחק מה שנכנס לניהול אתה מבין עבודה בחוו'אה לא חשוב עזוב אין לי כוח לקשקש על זה..

fireforge

New member
שוב מי שמשלם מוגן מי שלא לא

רוני היה עדיף שתמשיכו כמו ויקטור שמותר כפולות כי ככה אתם פשוט נראים הרבה יותר רע

Yogev1982

New member
רוני הצהיר מהתחלה שבשרת הזה הוא נלחם בכפולות

לא יודע מה איתך מבחוץ זה נראה ששוב אמיר השתמש בך לקחת את ההיכל עם נדין שבעולם הקודם לא נתנו לו ועכשיו שהשימוש נגמר יש "תירוץ" לפרוש, ולשטוף את חן באסלה פעם נוספת אז בוא אני יחדש לך, זה היה התכנון שלו מ DAY1 לקחת היכל עם נדין ולפרוש, וכן יש לי הוכוחות
שמישהו יקנה סבון לאסלה

hen1xc

New member
טוב אי אפשר לסיים את זה יפה ואפילו לא איתך

אתה חרא של בן אדם לפחות תכבד את מה שכתוב בתחילת השרשור לא אבל אתה תזרוק זין כמו תמיד אתה יודע אפילו אל תענה לי

hen1xc

New member
איך אתה מצפה שאני אכבד את חללי צהל

ונרצחי השואה אם אתה לא נותן את הכבוד הכי בסיסי בין בני אדם שרשור סיום תעשה אותו כמו שצריך חייב לעקוץ? אחרי זה מתפלאים על בני הנוער הלו מבוגרים שמתם לה פעם איך אתם מתנהגים.. נאה דורש נאה מקיים...

Yogev1982

New member
טוב שאתה משווה בן הדברים

עזוב אתה כבד עליי על הבוקר תבוא יותר מאוחר חחח

למעלה