תודה רבה לכולם על התמיכה!

תודה רבה לכולם על התמיכה!../images/Emo51.gif

אז ככה... למי שהתעניין,נולדתי ללא רחם אך לא ידעתי זאת, היה לי דימום ( לא סדיר... ) אך הוא לא היה מהרחם , זה לא דבר רגיל ואין לזה הסבר רפואי. מה דעתך מירב לעזור לנו לחפש פונדקאית דרך הפורום ( אולי לפרסם רשימה או משהוא בסגנון???) ועוד שאלה... - כמה לוקח עורך הדין בערך על החוזה? תודה ובהצלחה לכולם

מירבי*

New member
היי קים יקירה..../images/Emo24.gif

כשקראתי את ההודעה שלך חשבתי לעצמי איזה מזל גדול יש לנו שקיימת אופציה כזאת לעשות פונדקאות, זה פשוט מרגש אותי בכל פעם מחדש לחשוב על זה. לגבי הפונדקאית- התחלתם לחפש? בשלב הראשון כדאי לפרסם מודעות בעיתונים. מכיוון שרוב הגולשות בפורום הזה הן דווקא אמהות מיועדות ולא פונדקאיות אני לא לגמרי בטוחה שזה יהיה רלוונטי לפרסם פה הודעה מהסוג הזה. נסי בדרך המקובלת, ככה רובינו פה מצאנו את הפונדקאיות שלנו. לגבי התשלום לעורך הדין, אין סכום אחיד מדובר עד כמה שאני יודעת על משהו שנע בין 2000$-3000$. באיזה שלב אתם קים? התחלתם להריץ את העניינים בוועדה? מחכה לעדכונים.. מחבקת אותך ומחזקת את ידייך יקירה.

עדכונים...

מירבי מקסימה! אנחנו בשלב של מציאת פונדקאית. יש לנו את הטפסים שקבלנו ממשרד הבריאות, נפגשנו פעם אחת עם המרכז להורות ואנחנו מתלבטים באיזה דרך לעשות את זה
עשינו גם את הבדיקות הרפואיות וכולם היו (תודה לאל) בסדר! אמשיך לעדכן בהמשך ואשמח לקבל עיצות טובות...

מירבי*

New member
העיצה הטובה ביותר שאני יכולה לתת

לכם זה פשוט לקדם את הדברים כמה שיותר מהר, לי זה נורא בער, מהרגע שהתקבלה ההחלטה הטרפתי את כל הגורמים כדי לקדם את זה. פרסמו מודעות בעיתונים, התחילו לברר לגבי מכון שיערוך עבורכם את המבחנים הפסיכולוגים, מיצאו עורך דין שהכין בעבר חוזים של פונדקאות וקדימה לדרך. לוקח זמן עד שמקבלים תשובות, לוקח זמן לראיין פונדקאיות ולהחליט מי הכי מתאימה, אז קדימה יקירה...לעבודה. את כל הסיוע שאת צריכה תקבלי פה קים. מירבי*

נונה33

New member
קים!!!! לא סיפור גדול!!קדימה לעבודה

ממש ממש ממש לא מסובך למצוא פונדקאית!!!! לדעתי עכשיו בגלל המצב הדי פקאקט של המדינה הזאת, בגלל שאין פה ממש כסף לאנשים, זה אחלה הפונדקאות!! קיבלנו הרבה פניות!!! פרסמנו מודעה בעיתונים של סוף שבוע וגם במקומונים!!!!! לכי על זה!! החשיפה בעיתונים גדולה יותר מבאינטרנט עם כל הכבוד לאינטרנט!!! מירבי לא מרשה (ובצדק) לפרסם סכומים אבל היא ענתה לך בערך וזה מדוייק!! איפה את גרה? אפשר להמליץ לך!!!! נשיקותתת נונהההההההה שלא היתה פה יומיים ואשכרה התגעגעההההה

למעלה