תוכנה מעניינת ל-S60...

WhiteTigerK1

New member
תוכנה מעניינת ל-S60...

Geominder - תוכנה שאמורה להיות שדרוג של כל נושא התזכורות. במקום להגדיר תזכורות במכשיר ע"פ זמן (בתאריך ובשעה מסויימת), התוכנה מאפשרת להגדיר תזכורות על פי מיקום! כלומר, ברגע שמגיעים הביתה, המערכת יודעת לזהות את העובדה שהגעתם, ואוט' התזכורת ששויכה לבית קופצת על המסך. לפי מה שרשום בלינק המצורף, התוכנה אמורה לעבוד בלי בעיות בכל ספקית סלולארית (במקרה שלנו, או לפחות שלי, אורנג' - Nokia 6680), ואין בכך שום עלות כספית - האם מישהו יכול לאשש זאת? האם באמת נושא זיהוי המיקום של הטלפון הוא עניין של מה בכך, ולא עולה כסף בשום צורה שהיא ? אתם מוזמנים לנסות את התכונה בחינם (כנראה לזמן מוגבל - תבדקו את הלינק). יום טוב,

rubber duck

New member
אני מנסה אותה מזה מספר ימים

כללית היא ממש נחמדה הרעיון הוא בכניסה לאיזור כיסוי של אנטנה סלולארית כלשהי מתקבלת הודעה שתוכנתה מראש לאותו איזור הבעיה היא שקודם צריך להיות באותו מקום וללמד את התוכנה את המיקום שרון

NALIZO

New member
יש עוד תוכנה נחמדה באותו נושא

לינק התוכנה יודעת להחליף פרופילים בכניסה לאזור מסויים וכך נמנעת האי נעימות של " שכחתי להעביר לשקט לפני שנכנסתי לשיעור " או לקבל טלפון בזמן עבודה/ישיבה .

shahar16i

New member
אני לא חושב שסה עד כדי כך מדויק

למצב של כמה מטרים בלבד...

ako1982

New member
דיוק של איזור כיסוי

רדיוס כיסוי של אתר סלולרי עשוי לנוע בין עשרות למאות מטרים,יש לקחת בחשבון.

WhiteTigerK1

New member
תגדיר "אזור"...

מה גודל האזור ? זה מזהה אותה ממש על פי מיקום מדוייק ? כי קצת קשה לי להאמין לזה..

NALIZO

New member
זה עובד לפי אנטנה

באזור מאוכלס זה יכול להגיע לרמת דיוק של עשרות מטרים ובאזור לא מאוכלס ( כמו כביש הערבה ) זה יכול להגיע לרמת דיוק של אפילו 2 קילומטרים .

NALIZO

New member
כן , זה לא עושה שימוש ברשת אלא

רק מציג לך נתונים של קליטה .

למעלה