תומכי חמאס האנטישמים הנאצים באוניברסיטת ייל ניסו להוציא עין למפגינה יהודיה

אלפיני

Well-known member
גם לקרוא אנגלית אתה לא יודע שמאלן? מה פירוש המילה Stabbed בעברית?
אל תאשים אותי בדפקטים שלך. הרי העברתי לך לינק עם קישורים נוספים שסקרו את האירוע מאחר והתבכיינת שהשמאל לא מסקר אותו.
אני יותר יסודי ממך, אז הצלבתי כמה מהכתבות ובחלקן כתוב שדחפו לה דגל לפרצוף שנתקע לה בעין.

סטילהוק1

Well-known member
אל תאשים אותי בדפקטים שלך. הרי העברתי לך לינק עם קישורים נוספים שסקרו את האירוע מאחר והתבכיינת שהשמאל לא מסקר אותו.
אני יותר יסודי ממך, אז הצלבתי כמה מהכתבות ובחלקן כתוב שדחפו לה דגל לפרצוף שנתקע לה בעין.
מיציתי את הדיון חסר התוחלת איתך שלא מתקדם לשום מקום. תרגמתי את הכותרת של הכתבה שהצגתי, ואם לא הבנת את זה בעיה שלך.

אלפיני

Well-known member
מיציתי את הדיון חסר התוחלת איתך שלא מתקדם לשום מקום. תרגמתי את הכותרת של הכתבה שהצגתי, ואם לא הבנת את זה בעיה שלך.
עוד מר מיציתי מספר 2. מה קרה, וידיאו ברור המסופר על ידי הסטודנטית עצמה לא מספיק לך.
שוב, אני מתנגד לאלימות ולהפגנות . בטח ובטח להטרדת סטודנטים יהודים
אבל לא לעניין כל ההאשמות שמאל שלך וניפוח המקרה לשם כך.
יצאת פיתה. ועל נושא שהוא דווקא כן חשוב .

סטילהוק1

Well-known member
עוד מר מיציתי מספר 2. מה קרה, וידיאו ברור המסופר על ידי הסטודנטית עצמה לא מספיק לך.
שוב, אני מתנגד לאלימות ולהפגנות . בטח ובטח להטרדת סטודנטים יהודים
אבל לא לעניין כל ההאשמות שמאל שלך וניפוח המקרה לשם כך.
יצאת פיתה. ועל נושא שהוא דווקא כן חשוב .
כמו שאמרתי, אני מיציתי את הדיון איתך שלא מתקדם לשום מקום. תמשיך לדון עם עצמך....

אלפיני

Well-known member
CNN לא סיקרו את האירוע הספציפי הזה
בבקשה, https://edition.cnn.com/2024/04/21/us/columbia-university-jewish-students-protests/index.html

CNN מסקרים את ההפגנות הללו באופן מאוד יסודי ומהרבה זוויות.
בין יתר גם בכתבה הזו שם מוזכר המקרה.

על הדרך תברר את משמעות המילה POKED בניגוד ל STABBED.

A Yale sophomore, Sahar Tartak, says another student assaulted her with a Palestinian flag Saturday while she was documenting a pro-Palestinian demonstration on campus. Video of the incident from Tartak shows a student passing by while holding a Palestinian flag before the person filming exclaims, “Ow, ow!”

Voice notes from Gaza vpx

VIDEO
RELATED VIDEOHear voice notes from Gaza: I lost my family and myself

Yale’s Office of Public Affairs said in a statement, “The Yale Police Department is investigating a report of an assault that occurred during a protest on Beinecke Plaza. The university does not tolerate violence, threats, harassment, or intimidation of members of our community, and is providing support to a student who made the report.”

In a statement, Yale Jews for Ceasefire called the action “unacceptable.”

Last night, a counter-protester said she was poked in the eye with a flag. Such an action, whether or not it was intentional, is unacceptable. We are fundamentally committed to maintaining a non-violent and welcoming protest environment in which all community members can make their voices heard,” the group said in a statement.

למעלה