תוספים למניעת נשירה

עדי342

New member
תוספים למניעת נשירה

יש לי נשירה נוראית אחרי ניתוח מעקף קיבה אשמח לשמוע אילו מוצרים מומלצים לחיזוק השיער ומניעת הנשירה תודה!

מחשבות

New member
אבץ טוב נגד נשירת שיער. לבדוק מי הזול ביותר

ולקחת לפי המומלץ על האריזה.

SHIRY SPINNING

New member
ניתוח מעקב קיבה ונשירה

דבר ראשון, סבלנות. דבר שני לא פעם קורה שהספיגה נפגמת ואז גם תוסף לא ממש יכול לעזור. פשוט לדאוג לפלוארה טובה (פרוביוטיקה יכולה לעזור) ובמקביל לראות מאיפה מגיע החוסר. לא רק מחסור באבץ גורם לנשירה אלא גם ברזל וויטמינים מקבוצת B שירי

תוספים לנשירת שיער

עידית שלום רב, שילוב של תזונה נכונה ותוספי תזונה חשוב מאוד בהתמודדות עם נשירת שיער: • יש להרבות באכילת ירקות, פירות, דגנים מלאים, וחלבון מהצומח (קטניות, אגוזים, סויה, וזרעים) • להפחית במזונות מעוררים דלקת עשירים בשומן רווי (מזון מהחי, מזון מטוגן, מוצרי חלב שמנים) • להימנע מאלכוהול וקופאין אני ממליצה לך על פורמולת HNS קומפלקס שהיא נוסחה חדשנית המשמשת לטיפוח מראה השיער, העור והציפורניים. היא מסייעת לשמור על שיער חזק, חיוני ומלא ויכולה לשקם מראה שיער פגום. המינון המומלץ לנטילה הוא 2-1 טבליות ביום, עם הארוחות. בנוסף אני ממליצה על מגה-סורב 50 קומפלקס המכיל מינון גבוה של ויטמיני B, ההכרחיים במצבי לחץ וסטרס לתמיכה במערכת העצבים. סטרס מתמשך גורם לדילול של ויטמיני B בגוף. משפחת ויטמיני B חשובה לחלוקה תקינה של התאים ולהתחדשותה, לשמירה על עור בריא ולנשירת שיער. ויטמיני B עובדים בתלות הדדית ולכן נטילת כל המשפחה יחדיו חשובה. הנחיות: כמוסה אחת ביום, עם הארוחות. ועל אבץ פיקולינאט הדרוש לייצור תקין של קולגן, כיוון שהוא מסייע בקישור סיבי בקולגן לחלבוני המבנה הסיבי המקיפים אותם. הנחיות: טבלית אחת ביום. אשמח לענות על כל שאלה נוספת בריאות שלמה, דנה בר לבב

למעלה