תופעה מרגיזה

rony123

New member
תופעה מרגיזה

תופעה מרגיזה ישנם נכים המקבלים מקומות חניה עבור ריכבם, ומוסיפים רכב של קרוב משפחה לחנייה, את ריכבם הם מעמידים בחניית כחול לבן רגילה, ומקום החנייה שקיבלו עומד ריק ממתין לבואו של קרוב משפחתם שאינו נכה ( האם נכות במקרה כזה עוברת בתורשה?) מה זה מעצבן,,,,,,,,,,,,,,, מה עושים עם שכאלה? האם זו הייתה כוונת המחוקק בהעניקו מקום חנייה לנכה? זה ניראה פשוט ניצול ציני של זכות, וזה מעצבן אותי ואת שאר השכנים ברחוב. אל מי פונים בכזה מקרה???????. רוני

אסור לך לשתוק על זה ולגם לא לשכנים

תפנה למשרד התחבורה למחלקה של הענקת תמרורי חניה לנכים ותפנה למחלק של העיריה באם הם יודעים לומר לך למי באמת צריך לפנות אני לא חושבת שנכה באשר הוא\היא נכים צריך\צריכה לנצל את העובדה הזואתי שהם נכים. אותי זה אישית מאוד מעצבן אפילו שאני נכה בינוני עד קשה אך אני בהחלט לא מנצלת את זה. למזלי אין לי רשיון נהיגה או רכב שהשכנים שלך ושאתה לא תוותרו על כך בשום פנים ואופן זואת חוצפה שאין כדוגמתה. בהצלחה רבה לך ולשכנים שלך מרוויטלי

rony123

New member
ביעירייה מרימים ידיים

ראשית תודה על הרעיון, אם כי בעיריה הרימו ידיים, אמרו שזה ממש מזיק לעניין נכים בכלל. אך הם לא הכתובת, הם רק מבצעים הוראות. אך בנושא משרד התחבורה אפעל בכיוון, אני מקווה לתוצאות. אכתוב אם זה מתקדם חג שמח! רוני

בהצלחה לך

תפנה גם לחוק וחוקה של הכנסת ותשאל אותם בקשר לזה אולי הם יודעים מה לעשות במקרה ההכי גרוע תפנה ערב חדש או לאילנה דיין בתוכנית עובדה או לגדול מכולם רפי גינת בתוכנית שלו כל בוטק או בשידור חוקר אולי הם באמת הכתובת ואתה יכול לפנות לעיתונאי גדי שמרלינג שכחתי מאיטזה עיתון הוא אך קל לברר את מ"ס הפלאפון שלןו ב-144 מרוויטלי

rony123

New member
שוב תודה

האמת היא שתפסת אותי בזמן כתיבת התלונה מחדש למחלקת תלונות הציבור של משרד התחבורה, ואני אפנה במקביל לאחרים שהצעת. אודיע לך על התקדמות הנושא ביי רוני

למעלה