תופעות שבשוליים

BellA עלמה

New member
תופעות שבשוליים

אולי מישהו יכול להסביר לי את העיניין. למה כשאישה נכנסת לספר על אלימות שהיא חובה מצד בעלה וכו נכנס מישהו שמספר על "צד השני" יעני האלימות שהוא חובה מצד אישתו\גרושתו.. לרוב התופעות האלה(אלימות נשים כלפי גברים) אפילו שהם קיימים הם די בשוליים ולרוב האלימות הזאת אינה פיזית אלה יותר רגשית \ פסיכולוגית וכו כאחת שחוותה גם את זה וגם את זה אני יכולה להגיד שהנזק מזה ומזה ממש לא שווה. הריקושטים הם אחרים \ שונים לי זה מפריע אשמח לקרוא מה דעתכם

BellA עלמה

New member
אה וזה כולל גם תלונות שווא

שאפילו שהם קיימות זו תופעה שולית למדי . כאשר מעלים אותה לסדר יום היא גורמת לנפגעות אוטניות (אמיתיות ) להסס מלהגיש תלונה. במקום לעודד אותן אנחנו מכניסות אותן עמוק יותר לכונכייה שלהן

spring9

New member
את צודקת בהחלט

ויש גם את אלו שמנצלים את האנונימיות של הפורומים והניקים כדי לצאת צודק (בעיני עצמו כמובן) וכך מקבל גיבוי מקוראים תמימים.

spring9

New member
לדעתי בהחלט הבנת

אבל אסביר השימוש בניק מאפשר אנונימיות - נכון? והנה מופיע כאן מישהו ומתלונן על אלימות או תלונות שוא וכו.. ומיד המשתתפים לוקחים את הצד שלו מבלי לדעת בעצם במה המדובר. או אחד אחר נכנס וצועק עלילת דם, עלילת דם ושוב נותנים לו טפיחה על השכם אבל בעצם הוא הנבלה בסיפור. לנו אין דרך לדעת איפה האמת.

BellA עלמה

New member
לזה התכוונתי

כן תלונות שווא קיימות ז'א זה קיים אבל אני מאמינה שזו תופעה שולית וכל פעם שמעלים את זה זה מרחיק את אלה שעברו הטרדה\ אלימות מללכת להתלונן כי הרי יאשימו אותן שהן משקרות אז למה להן? אגב יש להרבה מעבר למה שאנחנו יודעים בקשר לגברים שצועקים תלונות שווא . אולי יש שם תהליך גירושים ומחלמה על משמורות ילדים ? יש שם משהו שאנחנו לא יודעים וגם כנראה לא נדע. לי אישית זה מפריע הרי שפורום תמיכה למי שעבר\ עובר אלימות וכל ההתעסקות בתלונות שווא בעיני אין להם מקום פה כמו שאין להן מקום בפורמים של נפגעות ת.מ

BellA עלמה

New member
ואגב .. זו אחת הסיבות שאני

לא התלוננתי נגד בן זוגי לשעבר. כי לא רתיצי לעבור חקירה צולבת שינסו להוציא אותי שקרנית\ נקמנית\מעלליה וכו הנה תופעות לוואי של הלעת נושא תלונות שווא. אחת שחששה להגיש תלונה

spring9

New member
אגיד לך מה אני עושה בפורום

כאשר מישהו כותב את הסיפור העצוב שלו ואני מתרשמת שהוא כנה וכותב את האמתואולי אוכל לעזור לו, אני פונה אליו במסר. לדעתי גם עדיף שלא כל סיפור יסופר במלואו בפורומים. ודי לחכימא ברמיזה.

BellA עלמה

New member
ני לרוב רק קוראת פה ולא מגיבה

אבל הפעם לא יכולתי להתאפק והגבתי לו וכתבתי גם את דעתי בנושא. שלוקחים תופעה שולית והופכים אותה למשהו מרכזי לי זה מקפיץ ת'פיוזים

למעלה