תור לניתוח קייסרי

gami088

New member
תור לניתוח קייסרי

אמלההההה.. קבעו לנו כבר תור לקייסרי.. עכשיו זה כבר נהיה מאוד מאוד מוחשי ומפחיד.. היה מתאים לי שיבוא בהפתעה כמו הלידה הקודמת חחחח... יאלה תחזקנה אצבעות .. 10 שבועות הספירה לאחור מתחילה מ-ע-כ-ש-י-ו.. לא מאמינה שעברנו את רובה של הדרך... תותיתות תתכונני נפשית חחחח

gami088

New member
זה הרבה??

צריך המון זמן להתכונן נפשית... חוצמזה שזה רופא שאנחנו בחרנו.. זה הרופא של ההריון שלנו. אז הוא קבע לנו

יפתי..

מאחלת לנו שיעבור הכי בקלות שאפשר..והכי כיף.. אין עלייך יא אלופה אחת..

ליטל2119

New member
בהצלחה

שיעבור במהרה....

שאלה לגאמי ומירב

שאלה לגאמי - קודם כל את מהממת זה עובר דרך הכתב.איך יודעים כככ הרבה זמן מראש שיהייה קיסרי ?

שאלה למירב -יש לי פונדקאית בהיריון והיא עברה לידה קיסרית בהיריון הפרטי שלה.ובהיריון הנוכחי יש אפשרות גדולה שגם תעבור לידה קיסרית.אני והיא מאוד רוצות שהיא תשא את ילדנו השני גם בפונדקאות שנייה .הבנתי שזה לא אפשרי כי יהיו לה 2 לידות קיסריות (אחת בהיריון הפרטי וכנראה בפונדקאות שלנו ) השאלה היא האם זה קבוע מבחינת הווועדה ולא ניתן להוזיז אותם מהעניין ? יש סיכוי שיאשרו אותה לפונדקאות שנייה ?

gami088

New member
תודה תודה

הקייסרי הוא מבחירה אישית שלי.. ולפי מה שכל הזמן אורית ומירב אומרות לי אז אין סיכוי קלוש עם הועדה לפונדקאות אחרי 2 ניתוחים קייסרים.. בהצלחה לכן ולידה קלה בזמנה..

מירבי*

New member
2 ניתוחים קיסריים

הוועדה לא מאשרת אישה שעברה 2 ניתוחים קיסריים.
ככל הידוע לי גם בערעור זה לא עובר.
זה לא קבוע בחוק אבל זה הנחיות של הוועדה, הם שינו את זה לפני שנתיים וחצי בערך, עד אז אפשר היה להיות פונדקאית אחרי 2 ניתוחים קיסריים.
למה שהפונדקאית תעבור שוב קיסרי? יש סיבה או שככה היא רוצה?

מירבי*

New member
יקירתי, זה מתקרב

מאחלת לך שעד הניתוח ההריון יעבור בקלות ושתצליחי לשרוד בחום הכבד...
הספירה לאחור בהחלט התחילה ואני מחזיקה אצבעות שהכל יעבור בשלום.
את מדהימה ומשדרת אור ושמחה אמיתית,

למעלה