תזכורת חברה

תזכורת חברה

רק שתדעו שמי שעדין חושב להישאר באינטרנט למרות העלאת ועדכון מחירי ה GPRS רק שתדעו שמי שמוריד הרבה תכנים(כולל טפטים ורינגים) יגיע לו הרבה MB אני מדבר מנסיון,חבל שבסוף החודש הבא תאכלו אותה בחשבון... לידיעתכם

התשלום 12.90

מה 1.6 יהיה מוגבל ל25 MB אם עברת את זה אתה בצרות צרורות דוגמא אם הגעת ל50 MB תשלם על ה25 MB הנוספים 250 ש"ח. הגעת ל75 MB תיפרד מ500 ש"ח וכו... כל 1 MB זה 1024 KB

thegame1

New member
ואיך?

ואיך אני יכול לדעת אם עברתי את גבול ה25M או לא???

ג1לש

New member
חוות דעת

תראה, אם תעשה חישוב פשוט, משחק - 58KB~ טפט - 50KB גג רינגטון מידי - 10 - 15KB רילטון - 300KB~ ככה שאתה יכול להוריד 20 רינגטונים, 10 טפטים, 2 משחקים, ורק לגרד את קוו המגה בייט. ככה שאם מגהבייט אחד עולה 12.90 במחיר הזה חסכת הרבה כסף בהורדות - בעיקר אם התכוונת להוריד מאורנג' \ סלקום וכו'. אתה מדבר פה על 25MB שזה מספר עצום, שלא לדבר על זה שמשך החיבור אמור להיות משהו כמו.. רוב החודש. תבדוק שלא מדובר ב 25Mb שהם 3MB. וחוץ מזה, יש היום חבילות GPRS במחירים ממש מצחיקים. חבל סתם לבאס פה אנשים ולתת סכומים לא נכונים, אני גולש ב-12 שקל לחודש ויש לי איזו הגבלה, רק שאני מוריד המון ואף פעם לא חרגתי ממנה ולא שילמתי שקל נוסף. תבדוק את הדברים שלך..

MOSHE WAP

New member
חוות דעת שלי

א.אין לך שום הגבלה עד ה1.6 ב.איך שאתה מתחבר כבר מאז מתחילים לרוץ הבייטים,אם פתחת דף עם תמונות ,כל תמונה בסביבות ה20קילו בייט ,דפדפת במשך חצי שעה,עברת בין אתר לאתר,נכנסת לפורומים/קומונות, התכתבת בצאט/icq (שכל 10שניות מעדכן מסך!!!ככה שזה בייטים על בייטים) והגעת בקלות למגה אחד וזה רק בחצי שעה! אני היום עשיתי ניסוי והורדתי כמה תמונות ,גלשתי 35 דקות והגעתי ל2MB!!ג€

ג1לש

New member
שטויות במיץ

על פי מה אתה בודק את זה? הבייטים יכולים לרוץ, עמודי טקסט שוקלים משקל אפסי. הנתונים שרשמתי הם לפי האתרים שאני מוריד מהם - אתרי טקסט בלבד עם קישורים.

marik

New member
כל עמוד בפורטל הוואפ

שוקל 1K עד 2K. 25MB זה המון, אבל עדיין יש אנשים שמגיעים גם ל-40MB בחודש. יש משחקי רשת, יש צ'טים, פורומים והמון תכנים מושכים... אם אתה גולש הרבה, קח חבילה גדולה יותר. אין סיבה שמשתמש רגיל יצטרך יותר מ-3 מגה לחודש.

למעלה