תזכורת חשובה

hadas m

New member
תזכורת חשובה../images/Emo20.gif../images/Emo204.gif

אנשים, אני באמת מתחננת, שתפתחו הרגע את וורד ותכתבו ברכה.. תשלחו לי ת'תמונות ות'ברכות. להזכיר לכם עוד פעם שזה עד מחר..? היום קיבלתי את הכסף של עינת
. לא חייב ממש כרגע את הכסף.. אבל ת'תמונות והברכות..מי שלא ישלח עד מחר *אני פתחתי ת'הודעה כי הייתי בטוחה שהרבה לא מאוד מתכננים לשלוח לי מחר* לא ישתתף במתנה.. עזבו תמונו, ת'ברכות.. תראו שאתם בכלל במתנה.. זה נראה כאילו לא אכפת לכם. אז שוב, למחר -לפחות ברכות!. אתם מקשים עליי, כי אני צריכה לעצב את הברכות לכתב דומה לכולם ובעיצוב כלשהו.. ואין לי זמן כל הזמן.. שוב, לא ביקשתי הרבה, לא תמונות ולא כסף, ברכות!, שלב ראשון שצריך להיות גמור כבר. לא לשכוח ולא להתעכב, בהצלחה לנו, הדס

אייללוש

New member
דוסושששש../images/Emo15.gif../images/Emo26.gif

אמרתי לך מה הבעיה שלי אבל אני אנסה להכין ברכה נורמלית
אממ זה אמור להיות דף אחד מלא או חצי או מי מה מו
ואת הכסףך וזה אני כבר אפגש איתך או משו קיצור דבריתי במסן

hadas m

New member
מה שבא לך...../images/Emo204.gif

ולא בטוח שיצא לנו להפגש.. אז תקחי את זה בחשבון.

hadas m

New member
../images/Emo41.gifהגיעו מכתבים../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo204.gif

של שני שון ועדי- הכל בסדר גמור. של עינת- בסדר גמור. ושל ניצן- פרוץ.. בשתי המעטפות הראשונות הכל היה בסדר.. זה הגיע בתוך ניירות וטישויים.. לכן לא נפרץ. וניצן שלחת לי את זה בתור משו שממש רואים את הכסף.. חבל שלא עשית ה שביקשתי.. אני כבר אשלם עלייך.. אבל להבא כל מי שממשיך לשלוח, רק בתור ניירות!.

../images/Emo8.gifאממ הדס אני......./images/Emo13.gif

כמו שאת יודעת אני שלחתי לך כבר את הברכה ואת התמונות ובע"ה אני ישלח ביום ראשון את הכסף

hadas m

New member
חח כן סבבה..:)../images/Emo204.gif

אל תשכח לעטוף את הכסף בטישו או בניירות כדי שלא יגנבו!

חלי 66

New member
צודקת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אנשים כנסו לקצב מהירר שלחו כל מה שנדרש אנחנו לא נחכה לדקה ה-90 אנחנו סוגרים את הרשימות תשלחו ברכה זה לא לוקח הרבה זמן דסע כשתתחברי לסמנג'ר תשלחי לי הודעה אני אשלח לך תמונות ברכה ששלחתי לך וכסף בדרך אלייךךך

hadas m

New member
מקווה שעטפת טוב מאוד ת'כסף!!../images/Emo204.gif

ואני צ'כה תמונות..:)

NICI GIRL

New member
אני...

מחכה שתודיעי לי מתי ניפגש ואני כבר אביא לך הכל לשם:)

hadas m

New member
מאמי זה לא הולך ככה.../images/Emo204.gif

אני צריכה שתשלחי לי במחשב גם דברים ולא הכל להביא לי שם!. מה שאת צריכה לשלוח עכשיו- 1. ברכה- ממש בזה הרגע תתחילי לכתוב.. אני לא אגרור את זה יותר מהיום. 2. תמונה שלך 3. תמונה שלך עם אגם.-שתי התמונות עד ליום שישי הבא. את שלושת אלה.. את לא מביאה לי שאת נפגשת איתי אלא שולחת לי במחשב.. אך ורק במחשב!. את הכסף תביאי לי שתפגשי אותי.

hadas m

New member
כןכן.. עשית בסדר הכל:)../images/Emo204.gif

עכשיו רק צריך שתבואי איתי לקנות את המתנה.. אז תביאי לי את הכסף.. את כבר בפנים:)

אייללוש

New member
אממ דוס יש לי שאלה../images/Emo26.gif

אני אוכל ללכת איתך לקנות את המתנה ואז לתת פשוט כבר שם תכסף או שאת צריכה ממש שאני אשלח

hadas m

New member
כל מי שירצה יכול..../images/Emo204.gif

כמו שאמרתי בעבר, ברגע שאינ אדע את היום שאינ הולכת.. תאריך שעה אנאערף.. אני אכתוב בפורום איזה יומיים לפני..:).. אז מי שלא רוצ לשלוח בדואר.. זה לבוא לקונת ביחד איתי..:)

דסע../images/Emo26.gif../images/Emo14.gif

אני שלחתי לך את הכסף והתמונות (מה שדיברנו) ביום חמישי, אז כשזה יגיע תשלחי לי מסר בבקשה

hadas m

New member
אני אכתוב בפורום:)../images/Emo204.gif

אני וכתבת כל פעם שמגיע מכתב:)

hadas m

New member
עידכון מכתבים!../images/Emo204.gif

עינת, עדי שון ושני, ניצן*פרוץ* , והיום הגיע שיר יצחקי.. *מי זו?*

למעלה