תזכורת לכולם. DFTT

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
עדיף לא לענות לטרולים.
טוב שאין לנו טרולים בפורום.

טְרוֹל
השמעה

זכר
הרחב
1.
יצור ענק ומאיים מהאגדות
2.
אדם שמרבה להגיב באופן תוקפני וטורדני על תכנים באינטרנט
טרול (אינטרנט)
השמעה

המונח טרוֹל נפוץ בסלנג האינטרנט ומתאר גולש המפיק הנאה מפעולות שלהוב ברשת כגון פרסום תגובות סרק, שימוש עקבי בעוקצנות, פיצוץ דיונים ענייניים, והשחתת תוכן. (מתוך ויקיפדיה)
טרול (מיתולוגיה)
השמעה

טְרוֹל (Troll) הוא מפלצת מיתולוגית דמוית אדם שמקורה באגדות עם נורדיות וסקנדינביות. לרוב מתוארים הטרולים כיצורים גדולים, טיפשים ומכוערים, בעלי אוזניים גדולות ואף ארוך, הנושאים אלות ורוצחים ללא מחשבה. הם מתרחקים מהשמש, שכן חשיפה לאורה הופכת את הטרול לסלע. (מתוך ויקיפדיה)

משתפרת1

Well-known member
הבעיה שיש מי שדואג להציף בהם את הפורום.

את מוזמנת לענות על הסקר
לי לא מפריע שיש הודעות על ספירת העומר, דיני כשרות, הלכות הפסח וחול המועד וכו'. פשוט לא פותחת אותן. כך גם נחסכת ממני אווירת המדון המיותרת. מי שהנושא מעניין אותו- שיקרא וישתתף בדיון להנאתו.

לי לא מפריע שיש הודעות על ספירת העומר, דיני כשרות, הלכות הפסח וחול המועד וכו'. פשוט לא פותחת אותן. כך גם נחסכת ממני אווירת המדון המיותרת. מי שהנושא מעניין אותו- שיקרא וישתתף בדיון להנאתו.
חוץ מהמצבים בהם שליש מהעמוד הראשון מוקדש לשרשורי הספירה.

אין שום סיבה לפתוח שרשור חדש מידי יום חוץ מהפרובוקציה.

Topale1

Active member
מי שצריך לזכור זוכר
מי שלא זה לא מעניין אותו
חשבתי שהפורום והאתר הזה לא דתי אבל התבדיתי

אבי בן 1231

Well-known member
יש 3 גולשים
שהם אובססיבים ופרובוקטיבים, ואכן רצוי לא להשיב להם B-)
עד כמה שידוע לי ישנו אחד שאובססיבי בעניין דת! כל פוסט שמועלה פה בהקשר לעבירות למינהן של חרדים/דתיים מהווה עבורו תקיפה,
בנוסף הוא מזכיר בכל שנה את חוקי הדת!!! שבעצם אינם חוקי הדת אלא חוקי כל מיני שרלטנים אשר השתלטו על הדת במשך מאות שנים.

Harrington

Well-known member
מנהל

עד כמה שידוע לי ישנו אחד שאובססיבי בעניין דת! כל פוסט שמועלה פה בהקשר לעבירות למינהן של חרדים/דתיים מהווה עבורו תקיפה,
מעניין. לא מכיר גולשים כאלה, אבל המצאה חביבה :).
בנוסף הוא מזכיר בכל שנה את חוקי הדת!!!
יותר מפעם בשנה אפילו, רחמנא לצלן. איך אתה שורד לא ברור :).
שבעצם אינם חוקי הדת אלא חוקי כל מיני שרלטנים אשר השתלטו על הדת במשך מאות שנים.
לאלו שאין להם מושג ירוק מהי דתם, זה כנראה אכן המצב. חבל שאינם קולטים שהם אלה שאוכלים לוקשים מצד שרלטנים, אבל זה מה יש.

אבי בן 1231

Well-known member
מעניין. לא מכיר גולשים כאלה, אבל המצאה חביבה :).

יותר מפעם בשנה אפילו, רחמנא לצלן. איך אתה שורד לא ברור :).

לאלו שאין להם מושג ירוק מהי דתם, זה כנראה אכן המצב. חבל שאינם קולטים שהם אלה שאוכלים לוקשים מצד שרלטנים, אבל זה מה יש.
התרגלתי כבר שהרבה מתגובותיך הן שקריות?
האם לך יש מושג ירוק מהי הדת??
זה העניין עדיין לא הבנת ולא קלטת שאתה נחנק מלוקשים של שרלטנים שהשתלטו על הדת, והמציאו מים בלי חילול, ניר טואלט כשר או כשר לפסח, אבקת כביסה כשרה לפסח, כנראה שיש גם קונדום כשר לפסח.
ובהקשר לאותו אחד שמתלונן באופן קבוע שתוקפים את הדת, הבט במראה ותראה אותו!!!
מיצי בואי |מיצי| |מיצי| |מיצי|

Harrington

Well-known member
מנהל
התרגלתי כבר שהרבה מתגובותיך הן שקריות?
אפילו לא אחת, אבל אם התרגלת לחיות בעולם השקר, פלא שלא תוכל לזהות כשמדברים אמת :)?
האם לך יש מושג ירוק מהי הדת??
לא, אבל אשמח ללמוד ממך כמובן.
זה העניין עדיין לא הבנת ולא קלטת שאתה נחנק מלוקשים של שרלטנים שהשתלטו על הדת, והמציאו מים בלי חילול, ניר טואלט כשר או כשר לפסח, אבקת כביסה כשרה לפסח, כנראה שיש גם קונדום כשר לפסח.
כן ידידי, אני מכיר את הסיסמאות דווקא, רק לא קלטתי שלכך התכוונת. השאלה, אם מעבר לסיסמאות יש גם תוכן, מהות, ממש, עניין אמיתי בדבריך. חוששני שאין הם אלא כאמור מעלה, מה שאכלת מפי השרלטנים תוקפי הדת/יים ואתה חוזר על דבריהם כמוצא שלל רב. אילו היית מתעמק קלות ביהדות, באמת קלות בלבד, אין צורך ביותר מכך, היית, אולי, קולט עד כמה הדברים שאתה פולט מנותקי הקשר ליהדות. אולי מייצגים דת כלשהי, בהחלט יכול להיות. אבל לא את היהדות.
ובהקשר לאותו אחד שמתלונן באופן קבוע שתוקפים את הדת, הבט במראה ותראה אותו!!!
לא אמצא אותו שם, גם לא אם תחזור על השקר הזה עוד 88 פעמים ברצף :). כן אמצא שם מישהו וכנראה שלזה אתה מכוון, שטוען שכאשר אתה, ספציפית, מעלה דברים מסוימים, זה נובע מעמדתך האנטי-דתית. אולם זה לא דומה כלל למה שאתה מנסה לעשות מזה, בהתקרבנותך האין-סופית :).
מיצי בואי |מיצי| |מיצי| |מיצי|
תמסור ד"ש לחיות שאתה מדבר איתן.

אבי בן 1231

Well-known member
אפילו לא אחת, אבל אם התרגלת לחיות בעולם השקר, פלא שלא תוכל לזהות כשמדברים אמת :)?

לא, אבל אשמח ללמוד ממך כמובן.

כן ידידי, אני מכיר את הסיסמאות דווקא, רק לא קלטתי שלכך התכוונת. השאלה, אם מעבר לסיסמאות יש גם תוכן, מהות, ממש, עניין אמיתי בדבריך. חוששני שאין הם אלא כאמור מעלה, מה שאכלת מפי השרלטנים תוקפי הדת/יים ואתה חוזר על דבריהם כמוצא שלל רב. אילו היית מתעמק קלות ביהדות, באמת קלות בלבד, אין צורך ביותר מכך, היית, אולי, קולט עד כמה הדברים שאתה פולט מנותקי הקשר ליהדות. אולי מייצגים דת כלשהי, בהחלט יכול להיות. אבל לא את היהדות.

לא אמצא אותו שם, גם לא אם תחזור על השקר הזה עוד 88 פעמים ברצף :). כן אמצא שם מישהו וכנראה שלזה אתה מכוון, שטוען שכאשר אתה, ספציפית, מעלה דברים מסוימים, זה נובע מעמדתך האנטי-דתית. אולם זה לא דומה כלל למה שאתה מנסה לעשות מזה, בהתקרבנותך האין-סופית :).

תמסור ד"ש לחיות שאתה מדבר איתן.
קשה מאוד להתמודד עם שקרן אובססיבי שהוא גם מנהל!!:poop::devilish:

Harrington

Well-known member
מנהל
קשה מאוד להתמודד עם שקרן אובססיבי שהוא גם מנהל!!:poop::devilish:
ממש לא :). ראשית מאחר ו:
א. גם אם תחזור על התואר "שקרן" עוד 87 פעמים, זה לא ישנה את העובדה שאין אף לא דבר שקר אחד בתגובותי אליך (או בכלל). הייתי מוסיף ומציין כאן מה נלמד אם כן מהגדרתך את הדבר כ"קשה", אבל אמנע כדי לא לגרום להעכרה נוספת של האווירה מכפי שיש המנסים בכל כוחם ומאודם לעשות ממילא בימים אלה.

ב. אובססיבי יתכן שאני מעת לעת בדברים מסוימים. אצטרך יותר פירוט כדי לדעת להתייחס לכך עניינית.

ג. אין כמובן כל קשר להיותי מנהל, על אף שאתה (וחברותיך/חבריך) מרגישים צורך לעשות כל פעם מחדש כאילו זה קשור למשהו, מתוך נסיון (פתטי למדי אם תשאל אותי, אבל לא שאלת, אז לא אכתוב זאת :)) להשפיע על ההנהלה הבכירה. מעולם אף גולש/ת כאן לא נפגע מהיותי מנהל אלא אם כן זה היה 100% ענייני, מסיבות מוצדקות, לאחר סדרה ארוכה של אזהרות פומביות וישירות-אישיות כאחת, ולזמן קצר בלבד על אף שהייתה בהחלט הצדקה בחלק מהמקרים להרחקה ארוכה יותר.

אז בחייאת זומזום אברהם יקר. נסה לרענן את דף המסרים ולחפש משהו חדשני יותר כדי לתקוף ולהשמיץ, או לכל הפחות, משהו שטיפ-טיפה יותר קרוב לאמת ולמציאות. אמנם ההדגשה, ההבלטה, הצביעה, הסמייליז החמודים בסוף, כל אלו מלמדים על מלאכת מחשבת מושקעת של ממש. אבל מאומה מהנ"ל לא הופך המצאות שקריות ומגמתיות לאמת, צר לי אם לא קלטת זאת עדיין בגילך המופלג :).

למעלה