תחבורה לאוניברסיטה!

Lir האחת

New member
תחבורה לאוניברסיטה!

אני מתחילה ללמוד באוקטובר בחיפה. איזו תחבורה קיימת לאוני'? למי שכמובן לא מגיע עם רכב...?

Lir האחת

New member
אני מגיעה..

מראשון. חשבתי להגיע ברכבת, אבל לפי מה שהבנתי את אוטובוס מהרכבת לאוני'. אז איך בכל זאת מגיעים?

powerlock

New member
אני לא מכיר אוטובוסים ממרכזית חוף הכרמל

אבל תוכלי לתפוס רכבת שעוברת בלב המפרץ, ולקחת משם אוטובוס 141 לאוניברסיטה. שימי לב שעד 8 יש הרבה אוטובוסים, אח"כ כל חצי שעה, מתישהו זה נהיה כל שעה..

TheBigBrother

New member
לפני שבוע-שבועיים

כתבתי למישהו שבא מהדרום לעשות ככה. סכלו אותי באבנים והמליצו לקחת מחוף הכרמל 46(או 36? תקנו אותי אם אני טועה)

hilapi

New member
ממרכזית חוף הכרמל

(שממוקמת בצמוד לתחנת הרכבת חוף הכרמל) את לוקחת את קו 46 . נסיעה של כ 20 דקות.

ayan2

New member
אם יורדים בתחנת הרכבת "בת גלים"

אפשר לקחת קו 37 או קו 24. שניהם בתדירות טובה (כל רבע שעה/עשרים דקות).

אבל למה?

למה לנסוע עוד ברכבת כשאפשר לרדת בתחנת הרכבת הראשונה, ולקחת אוטובוס.

ayan2

New member
אם התדירות של 46 היא טובה אז אתן צודקות לגמרי

היא ככה ככה (תבדוק באתר)

אני חושבת שאחת לשעה ולפעמים אחת לחצי שעה, אבל גם אם היתה פחות טובה עדיף כבר לקחת שני אוטובוסים (לחורב ולאוניברסיטה- אחרי הכל לא מדובר בנסיעה יומיומית, אני מתארת לעצמי) מאשר לעשות את כל הסיור התיירותי מלמטה עד למעלה עם קו 37.

Hermione1382

New member
כמי שגם מגיע מהמרכז....

התלבטתי בפורום בשאלה דומה אכן הדרך הטובה ביותר היא לקחת את הרכבת עד חוף הכרמל ומשם קו 46 ניתן גם לעשות שילוב של שני אוטובוסים אבל זה פחות מוצרך ואין טעם לפי מה שבדקתי באגד לרדת בתחנת בת גלים או בלב המפרץ :) ואתם כאלה חמודים שעניתם לה שוב על אותה שאלה שאני שאלתי (הגעה מהמחוזות הדורמיים :)) אני מכיר כמה פורומים שהיו סוקלים אותה על שהיא פתחה שירשור על כך :))

amitk80

New member
תחבורה מחוף הכמרל

היי לבחורה מראשון ולשאר, טוב האמת השאלה היא מאיפה מגיעים. אנסה לענות על השאלה הזאת בתור חיפאי. אפשר לרדת במרכזית המפרץ ולקחת 141 לאוניברסיטה. יש תדירות טובה של האוטובוס לשם. בבוקר יש יותר תדירות מן הסתם ובערב התדירות יורדת מן הסתם. האמת שיש גם הרבה מוניות שירות שנוסעות לשם. אני נוסע הרבה פעמים בקו הזה אז ככה שאני יכול להגיד שאין בעיה עם זה. 36 לא מגיע ממרכזית המפרץ אלא מאיזור נווה שאנן (שבחיפה - שכונה בדרך לאוניברסיטה). אם מחליטים לרדת בחוף הכרמל אז האוטובוס שמגיע לאוניברסיטה הוא 46. אני לא יודע את התדירות שלו. אין סיבה בכלליות לרדת בתחנת בת גלים. למרות שאני חושב שאפשר לקחת משם את ה 36 אבל הכי טוב לרדת במרכזית המפרץ או בחוף הכרמל שכן הנגישות לתחנות אלו טובות יותר. אם יש עוד שאלות אל תהססו לשאול ובהצלחה
עמית

שני דברים...

א. למה זה משורשר אליי? ב. מה טוב בלרדת במרכזית המפרץ? להמשיך עוד 4 תחנות ברכבת, לצד השני של חיפה, כדי לנסוע אותו פרק זמן באוטובוס??? מי שמגיע מהדרום צריך לרדת בחוף הכרמל ולקחת 46.

שימי לב- לא לעשות חיפוש בתיבה בצד ימין

היא בינעירונית בלבד (שינו לפני חודש-חודשיים את האתר). אם תכנסי לקישור בצד שמאל תוכלי לבדוק קווים עירוניים, גם לפי מספר.

למעלה