תחביבים משותפים - יש לכן?

התחביבים שלי ושל הבן הגדול שלי הם

יצירה אנחנו אוהבים לצייר ביחד, להכין כרטיסי ברכה וכל מה שקשור לאומנות שימושית.

יש ויש

שתינו מאד אוהבות טבע, נופים וטיולים. שתינו מַצְאַנִיוֹת של אבנים מדהימות בטיולים שונים ומאד מתלהבות מאבנים יפות. שתינו מאד אוהבות ציפורים, בעונת הנדידה- תמיד מדווחות זו לזו על הלהקות שראינו. גם אחי הוא שותף לאהבה זו. שתינו מתלהבות ממקומות עתיקים, ארכיאולוגיה. שתינו מאד אוהבות לקרוא ספרים ותמיד יש בינינו המלצות הדדיות. לשמחתי, האהבה לטבע ולטיולים, בעיקר לדרום- הדביקה את שלושת בני. הבן הצעיר שלי נדבק באהבת האבנים, בטיולים בדרום הוא מוצא אבנים מופלאות, מגלה מאובנים מדהימים (גם אני). גם אח שלי כזה. השאר- ממש לא נדבקו בכך במשפחותינו.

אצלנו זה כל מה שקשור לאוכל

ללכת לקניות מזון ביחד בשוק או לחנויות מיוחדות להיכנס למטבח ולא לצאת שעות... ללכת למסעדות טובות ומיוחדות כמובן יש עוד דברים שאנחנו עושות יחד אבל זה התחביב העיקרי

litzuf

New member
לי ולאמא שלי יש תחביב משותף והוא ....

הסריגה... אומנם היא אוהבת ויודעת לסרוג בשתי מסרגות ואני רק במסרגה אחת.... הייתה תקופה שאני סרגתי לה מפיות והיא סרגה לבת שלי סוודר....

הבת שלי ואני חולקות את האהבה לכתיבה

וליצירה במילים. יש לנו עוד תחביב משותף ששתינו עוסקות בו(אבל הוא כבר יגזול את האנונימיות המועטה שעוד נשארה)

גם לבנותי ולי תחביבים משותפים:

אנחנו צופות לעיתים קרובות יחד בהצגות. אנחנו אוהבות הצגות מאוד מסויימות מאוד. אנחנו צופות יחד בסרטים. אנחנו מחליפות חוויות וממליצות אחת לשנייה על ספרים. עם אחת הבנות אני נוהגת לבשל את ארוחות יום השישי/שבת - פעם היה לנו חלום לפתוח קייטריינג יחד... אבל זה נשאר בגדר חלום. אנחנו מבלות יחד במוזיאוונים. אנחנו לעיתים נוסעות גם יחד לחו"ל לטיולי בנות שזה משהו אחר לגמרי.

למעלה