תחנת הממסר מקשרפון,שירות תקשורת

aharon33

New member
תחנת הממסר מקשרפון,שירות תקשורת

לכבדי השמיעה והחרשים. היי מנוי חדש, יש לי הצעה מיועד לך. לאחר שחברת שדות תקשורת סגרה את שירותיה ופעילותיה בהפתעה וללא הודעה מראש. ביוזמתי החלטתי להקים את חברת "מקשרפון" בע"מ שייתן פתרונות של תקשורת לחרשים וכבדי השמיעה בישראל בזמן אמיתי, און ליין. מוקד חב' " מקשרפון " פתוח: כתובת אתר: www.miksharphone.co.il מוקד חב' "מקשרפון" יחל לפעול ביום שלישי 9.11.04 משעה 8:00 עד 22:00 מוקד חב' "מקשרפון" יפעל שישה ימים בשבוע מיום א'-ה' ,משעה 8:00 עד 22:00 בימי שישי וערבי חגים משעה 8:00 עד 15:00 או שעתיים לפני כניסת שבת. יום שבת וחגים- מוקד חב' "מקשרפון" סגור. בחגים בחול המועד-חב' "מקשרפון" מפעילה שירותים כרגיל. אני פונה אליך כמנויי חדש וכמצטרף לחב' "מקשרפון" לעתיד בטוח ויעיל יותר. חב' "מקשרפון" מעניקה למנויים החדשים 50 דקות בונוס לשיחות כניסה בלבד. מלבד שיחות יוצאות ממוקד של חב' "מקשרפון" לכל פניה שתתבקש, ישולמו לפי הרצ"ב (טופס הסכם שאפשר להוריד מאתר ). כמו כן אתה לא תצטרך לשלם דמי מנויים חודשיים 49 ₪ כל חודש, אלא אתה משלם דמי חיבור חד פעמיים במחיר 50 ₪ . מהיום אתה יכול להתקשר חופשי. לא התקשרת - לא שילמת
כשאתה מתקשר לכל אדם שומע בישראל במחיר 1.65 ₪ לדקה (ראה באתר מקשרפון/פרטי הרשמה- טופס הסכם). אופן תשלום: תשלום דרך כרטיס אשראי או הוראת קבע בבנק. אם אתה רוצה לשלם דרך כרטיס אשראי, תמלא את הפרטים בטופס ותשלח אלינו בפקס: 03-6768555 במידה ותרצה לשלם דרך הוראת קבע, תצטרך ללכת לבנק ולהחתים את הפקיד המורשה של בנק שלך, את הטופס המקורי ,תשלח אלי בדואר לכתובת: חברה מקשרפון בע"מ, ת.ד. 797 רמת גן 52106. החשבון ינוכה בתחילת החודש לאחר השימוש במוקד חב' "מקשרפון". כל מנויי חב' "מקשרפון", יקבלו חשבונית עם דו"ח המפרט את זמן שיחות שנעשו בחודש הקודם. במידה ויש לך שאלות, אל תהסס לשאול אותי דרך דוא"ל [email protected] או תשאל כאן. בברכה, אהרון עיני מנכ"ל חב' "מקשרפון"

למעלה