תחנת הרכבת ביפו - מכירים התמונה?

מצב
הנושא נעול.

היום סיור מספר שלוש בתוך מוזיאון בתי האוסף בחיפוש אחרי פריטי הרכבת (ויש...) אז שאלה ראשונה, מכירים את התמונה, ושימו לב לכיוון הצילום ופרטים שאפשר לספר סיפור שלם

ה דרומי

New member
שאלות איפה לפי התמונה מאיזה צד

היום סיור מספר שלוש בתוך מוזיאון בתי האוסף בחיפוש אחרי פריטי הרכבת (ויש...) אז שאלה ראשונה, מכירים את התמונה, ושימו לב לכיוון הצילום ופרטים שאפשר לספר סיפור שלם
שאלות איפה לפי התמונה מאיזה צד
עמדה הרכבת התמונה צולמה כאשר הצלם עמד וגבו לכיון"היום" בתי האוסיף?. שאלה נוספת האם נמצא שם מגדל המים והג'נדלה גם? שאלה אחרונה כמה מבני רכבת יש בסך הכול במתחם שניםבאיפה שהצבא פינה וכמה בבתי האוסיף?.
מראש.

נראה לך שצילמתי רק תמונה אחת? ../images/Emo6.gif

נראה לך שצילמתי רק תמונה אחת?

לגבי התמונה, נראה לי שהיא לא תמונה שיגרתית בכלל. לפי מצבה, התמונה צולמה ממזרח למערב, זאת אומרת שהכתובת בעברית היא בצד שני, או שזו תמונה מהתקופה הטורקית ועוד לא היתה הכתובת בעברית. כמו כן נראה שאת מבנה המחסן שאנחנו מכירים, בנו מאוחר יותר, אולי בכלל בתקופה הבריטית. שים לב שהמרפסת הקדמית (הצרפתית) והאחורית אינן, ויש רציף קטן אליו מגיעה מסילה רביעית ובסופה אוטם נמוך. נראה שהמסילה הרביעית היא חלק ממערך מסילות המשא שממנה צפונה, כי צפונה ממנה בצד ימין שתי קרונות עם קירות נמוכים. לגבי היתר, איך אומרים? זבלנות.

ה דרומי

New member
אין לי זמן אני דורש לראות תמונות../images/Emo6.gif

אין לי זמן אני דורש לראות תמונות

ה דרומי

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif../images/Emo140.gif

אז התחלנו?

אז התחלנו?
היום סיירתי במתחם מוזיאון בתי האוסף ברחוב אליפלט ביפו, כאשר מגמת פני איננה המוזיאון אלא המשך מתחם תחנת הרכבת ביפו כאשר ברור שלא יכול להיות שתחנה כזו מפוארת כוללת טרמינל ומבנה מחסנים עם קופות בלבד. למבנים בשטח אני אתייחס בהתאם למפת השטח של המוזיאון שתובא בסוף מצויירת ביד באמצעות פגסוס. התמונה שהוצגה בהודעה הראשונה תלויה בבנין 15 סככת רק"מ כשפני התמונה לכיוון אליה צולמה, משמע מערבה. אני רוצה לציין את היחס הטוב של המאבטחים במקום, שלא רק שסייעו, אלא כאשר נאלצתי לעבור על פני החיישנים כדי לצלם חלק מהמוצגים, הם ידעו שאני שם ולכן הלכו לעברי לאמר לי שצריך לצאת משם, אבל עשו זאת, ל - א - ט.... התמונות הראשונות לא קשורות אבל אני חייב להביא אותן. הראשונה, המשוריין שעימו גם אני עליתי ב-1963 לחודש שירות בהר הצופים מחופש לשוטר

צחקן

New member
זה בשבילך:

אז התחלנו?
היום סיירתי במתחם מוזיאון בתי האוסף ברחוב אליפלט ביפו, כאשר מגמת פני איננה המוזיאון אלא המשך מתחם תחנת הרכבת ביפו כאשר ברור שלא יכול להיות שתחנה כזו מפוארת כוללת טרמינל ומבנה מחסנים עם קופות בלבד. למבנים בשטח אני אתייחס בהתאם למפת השטח של המוזיאון שתובא בסוף מצויירת ביד באמצעות פגסוס. התמונה שהוצגה בהודעה הראשונה תלויה בבנין 15 סככת רק"מ כשפני התמונה לכיוון אליה צולמה, משמע מערבה. אני רוצה לציין את היחס הטוב של המאבטחים במקום, שלא רק שסייעו, אלא כאשר נאלצתי לעבור על פני החיישנים כדי לצלם חלק מהמוצגים, הם ידעו שאני שם ולכן הלכו לעברי לאמר לי שצריך לצאת משם, אבל עשו זאת, ל - א - ט.... התמונות הראשונות לא קשורות אבל אני חייב להביא אותן. הראשונה, המשוריין שעימו גם אני עליתי ב-1963 לחודש שירות בהר הצופים מחופש לשוטר
זה בשבילך:
ב"ה מכיוון שלא היו לי תמונות ברורות, אז זה האטובוס שאין לי מושג מאיזה דגם הוא. זה מוקדש לך מר שפירא !!!. אשמח אם תזהו לי את הרכב (התמונה ממנה עשיתי את הרכב לקוחה מ"מיני ישראל" הדמייצת מוזיאון אגד לשעתיד).

כלי רכב אחרים: משה דיין

כלי רכב אחרים: משה דיין

ה דרומי

New member
../images/Emo51.gif לך מאיר שאלה קטנה למה

לך מאיר שאלה קטנה למה
ה
מכוניות נמצאות דוקא שם האם זה המקום המתאים למה לא בכניסה לרחבת הכנסת למשל. ושוב
לך על התמונות. האם נמצא מיגדל המים לקטרים?

אחלה תמונות. תודה רבה.

אחלה תמונות. תודה רבה.

כלי הרכב האהוב עלי בכל הזמנים

כלי הרכב האהוב עלי בכל הזמנים
הקומנדקר הצבאי האמריקאי שכונה בצהל "נ.נ."

ומושב הנהג

ומושב הנהג
למי שזוכר התנעה באמצעות כפתור בצבע כסף, והצליל של שיחרור הקלאצ', נמצלצל באוזני עד היום. הלואי והיה לי כסף לקנות אחד כזה, אבל היום אי אפשר כי הוא מצא משהו אדיר, בערך ליטר כל שני קילומטרים

מצב
הנושא נעול.
למעלה