תחנת נתב"ג..

מצב
הנושא נעול.

netweb1302

New member
תחנת נתב"ג..

תחנת נתב"ג..
הערב נצפתה רכבת קומותיים - בסביבות 9:15 נכנסת לפסים של נתב"ג 2000. מוארת אך ללא אנשים. הייתי בנסיעה אז לא יכולתי לראות יותר....

היום הודיעו על רכבת

תחנת נתב"ג..
הערב נצפתה רכבת קומותיים - בסביבות 9:15 נכנסת לפסים של נתב"ג 2000. מוארת אך ללא אנשים. הייתי בנסיעה אז לא יכולתי לראות יותר....
היום הודיעו על רכבת
ראשונה בנתב"ג 200X ראיתי רק את הסוף כך שלא ידועים לי פרטים, כל המוסיף - יבורך

ישראל ב

New member
רכבת ראשונה לנתב''ג היום !

היום הודיעו על רכבת
ראשונה בנתב"ג 200X ראיתי רק את הסוף כך שלא ידועים לי פרטים, כל המוסיף - יבורך
שמעתי בחדשות שהיום תכנס הרכבת הראשונה לנתב''ג. השאלה היא אם זאת נסיעת ניסיון או שהקו כבר מופעל? את זה לא הבנתי ממה ששמעתי.

איליה.

New member
הקו עוד לא מופעל.

שמעתי בחדשות שהיום תכנס הרכבת הראשונה לנתב''ג. השאלה היא אם זאת נסיעת ניסיון או שהקו כבר מופעל? את זה לא הבנתי ממה ששמעתי.
הקו עוד לא מופעל.
הקו יופעל רק מספטמבר. זאת היתה רכבת נסיון.

omer landau

New member
יפה יפה

תחנת נתב"ג..
יפה יפה
מעניין אם מישהו מהמשוגעים לעניין פה ביקר וצילם שם אתמול חבל שאין לי דרך להיכנס לטרמינל סתם ככה אם זאת הייתה רכבת ניסיון מעניין מאוד אם הרכבת פשוט נכנסה למנהרה מכיוון תל אביב או שהיא עשתה את כל המסלול המתוכנן מחיפה/נהריה

ערן שחר

New member
לפי YNET התאריך הוא 4 לספטמבר

יפה יפה
מעניין אם מישהו מהמשוגעים לעניין פה ביקר וצילם שם אתמול חבל שאין לי דרך להיכנס לטרמינל סתם ככה אם זאת הייתה רכבת ניסיון מעניין מאוד אם הרכבת פשוט נכנסה למנהרה מכיוון תל אביב או שהיא עשתה את כל המסלול המתוכנן מחיפה/נהריה
לפי YNET התאריך הוא 4 לספטמבר

מצב
הנושא נעול.
למעלה