תיכון אוסטרובסקי!!

תיכון אוסטרובסקי!!

אני עכשיו אהיה בי"ב בתיכון הזה. זה נכון שהתיכון אמור כל שנה או משהו להיסגר ויש תוכניות לבנות אחד חדש באיזור הפארק? מה שקורה זה שכנראה בגלל הסיבה הזאתי או אחרת, העירייה לא משקיעה בכך שהבית ספר הזה לא ייראה כמו ביה"ס פלשתינאי בדיר אל בלאח. וככה בדיוק נראה הבית ספר הזה...ואני מוכרח להגיד שאני בקושי מחזיק מעמד חח זה מרתיח את הדם!! ואף אחד לא עושה כלום... אנחנו לומדים בדרעקק! אמיתי!! ברור שלא יצליחו לעשות את אוסטרובסקי כמו אביב ומטרו-ווסט אני ריאלי. אבל דברים מינימליים כמו שירותים...מזגנים נורמליים..מגרש...מלתחות....כיתות שנראות כמו משהו משנות האלפיים ולא צינוק מימי המנדט. מישהו מכם ראה מה הולך שם?? אני יכול עוד לכתוב שעות על ליקוי התברואה שם. שלא לדבר על הקפיטריה... הייתי קורא למשרד הבריאות שיראה מה הולך שם. לא נורמלי. אם מישהו מעוניין בעוד פרטים במה מתבטא הכיעור וסביבת הלמידה הקשה שיבקש ואני אענה בכיף. אבל אני מעוניין לשאול אם מישהו יודע למה זה? אם מישהו עושה משהו, והאם באמת זה בגלל שעומדים לבנות אחד חדש? למזלי בי"ב לומדים רק חצי שנה...

רק לא למנהלת :)

לפני שנה פורמה כתבה בקול רענן על שלא נפתחת מגמת היסטוריה באוסטרובסקי. למי שזה מעניין ואתו.. אני זה שהלכתי להתראיין לעיתון =] יצרתי קשר עם כל רענן ופרסמתי את הכתבה שבתיכון לא נפתחת מגמת היסטוריה. מעניין אם מישהו עדיין זוכר. אקיצר... רק שלא ייצא לי שם של אחד שרוצה להפיל את הנהלת הביה"ס.

איך קוראים לך, אמרת...../images/Emo8.gif סתאאאם

כל הכבוד על היזמות החברתית שלך ועל היכולת לעשות שימוש בעיתונות ושאר ירקות. לגבי מראה בתיה"ס - לדעתי יש כעת תכנית רב שנתית לשיפוץ. אין לי מושג אם אוסטרובסקי כלול בה ולמתי. נוכל לברר.

אם את רוצה,

אני יכול לערוך לך סיור בבית הספר שתראי מקרוב יותר את הבושה הזאת. רק תיזהרי לא לדרוך על שיירות הנמלים בקפיטריה ושלא ייכנסו לבורק כמו שקרה לכמה אנשים. האמת היא שאני יושב בכיתה בקיר שצמוד לדלת ומישהו בטעות טרק ואתה באמצע השיעור ומלא אבק וטיח לבן כזה נפל עליי. המקום מתפורר לגמרי... זה משהו שהמציאות עולה על כל דימיון

ש ק 1

New member
בית הספר אוסטרובסקי

לפני כשנה ערכתי סיור בבית הספר יחד עם ראש העיר נחום חופרי ובשיחה עמו הוא העלה את הבעיה שבית הספר עקב גילו המופלג דורש תחזוקה יקרה ומי כמוהו מוסמך להביע דעה שהרי הוא היה המנהל ויודע במדויק את העלויות לתחזוקה ושיפוץ. העלתי אז את האפשרות לבנות בית ספר חדש ומודרני בצפון העיר מאחר וממימלא תוכניות הבניה הנוכחיות של העיר הינם בצפון העיר ואילו את השטחים של אוסטרובסקי להפוך לשטחי בניה למגורים תכנית שאגב יכולה להשתלב אם הפינוי והבינוי ברחוב ברנדס,והסביבה כולה אשר בנויה בתים ישנים אשר גם הם בדומה לאוסטרובסקי דורשים תחזוקה יקרה אשר התושבים הגרים בבתים אלה אינם יכולים להרשות לעצמם.(אני כבר שומע את התגובות על כרשי נדל"ן)אינני יודע מה עלה בגורלו של הרעיון אך מקריאת הדברים של התלמיד אני מניח שאין עשן ללא אש ויתכן שבזמן מסוים הרעיון יקרום עור וגידים ואני יכול רק לברך על כך אשר לסגירת מגמות אותם אתה מעלה היתי מפנה אותך למיכל נגרי הירש מנהלת אגף החינוך בעירייה ולדעתי אף תשמח לענות על שאלותייך ועל תלונותך ואם זה לא יספק אותך תמיד תוכל לכתוב אימייל לראש העיר ולקבל תשובות ישירות ממנו.

חנה77

New member
תיכון אוסטרובסקי

שלום לכולם - מאוד שמחה להיות חברה בפורום המכובד. ש.ק.1 - האם אתה נושא באיזושהי משרה רשמית בעיריה? מאיפה יש לך קשרים טובים כל כך עד להשתתפות בסיור כזה?האם ראש העיר זימן תושבים? אם כן - חבל שלא ידעתי, מאוד מעניין אותי הנושא הזה.אני חובת שהרעיון שלך מצוין, ובאמת הגיע הזמן להיפטר מן הגרוטאות הישנות לטובת דיור חדש ומשוכלל. האם יש לך רקע וידע בנושא?

ש ק 1 הוא אחד יחיד ומיוחד

ואת מכירה את הקלישאה - "אם יש קשרים לא צריך פרוטקציה"
לגבי מה צריך כדי להתלוות לסיור כזה או אחר: כפי שראית כאן, בהשתתפותם המבורכת של א/נשי עירייה בפורום, התברכנו בעובדי ציבור ונבחרי ציבור זמינים, נגישים, קשובים וממש לא מורמים מעם. עידן חדש ברעננה

ש ק 1

New member
חנה 77

לא אינני נושא משרה רישמית לו היתי נושא משרה היתי מזדהה בשמי המלא ידידיות אישית מספקת כן יש לי רקע בנושא ואני שמח כי הרעיון מצא כן בעינייך תקראי את אשר כתבתי בחזון העיר ואשמח לשמוע את דעתך

אני מכירה את אוסטרובסקי

יצא לי לבקר שם מס' פעמים (למרות שילדי עוד לא בגיל תיכון). אני מכירה גם את המצב מברטוב לפני שיפוץ אגף הגדולים - בתיה"ס בערך באותו גיל. אני רוצה שוב לתת לך ח"ח על האכפתיות והפרו-אקטיביות. מקווה שיינתן כאן מענה לגבי תחזית הטיפול בביה"ס.

אבי גבע2

New member
המקום מתפורר לגמרי

אבקב להראות לממונה הבטיחות שלנו את המקום ,לתאום נא להתקשר 7610280 אבי או עומר אבי גבע

איזה תחזוקה גבוהה....טחח

כמו שכתבתי. אני ריאלי... כנראה שבאמת יקימו בית ספר חדש ואוסטרובסקי ייסגר מתישהו. ושיפוצים שבאמת יהפכו אותו שייראה כמו אביב או מטרו-ווסט זה לא יקרה. לא דורש שהביה"ס שלי יהפוך לקמפוס כמו בתיכון אביב. אני מדבר על דברים מינימליים ביחס לשאר התיכונים. שירותים, מזגנים נורמליים, מגרש ספורט, מלתחות, קפיטריה ללא שיירות נמלים בלתי פוסקות (לא מגזים בכלל) וכיתות שאפשר ללמוד בהן. מספיק שאוספים מכל תלמיד50 שקל ויש מספיק בשביל זה. לא צריך מיליונים... הביה"ס עשה שיפוץ בשירותים. החליף קרמיקה ודלתות. מה שקורה זה שעדיין יש נייר טואלט רק ביום הורים ומי שרוצה צריך ללכת ולבקש מהמזכירה בתקווה שאולי יש לה. ולהתסובב עם ניירות טואלט במסדרון כל הדרך לשירותים. וזה ממש מעניין ת'סבתא שלי שהשירותים מטונפים בגל פראיות של תלמידים. זה נכון אבל זה לא תירוץ. צריך להיות בן אדם שהשירותים זה רוב התפקיד שלו. כמה מסיפורי השירותים כדילקמן: --יש מרווח כמובן בין הדלת לרצפה. וכל מי שבאוסטרובסקי כבר יודע איך לפתוח ולסגור את הדלת עם הרגל מתחת למרווח הזה רק כדי לא לגעת בידית של הדלת. (לא מגזים ולא מקצין) - אין באוסטרובסקי מלתחות כמובן. והשיעורי ספורט אצלנו מעייפים יותר מכל שיעור אחר. כל אחד מביא ציוד ובגדים להחלפה. צריך להחליף בגדים בשירותים. רק שעדיף לא לדרוך על הרצפה כי היא מכוסה בג'יפה רוב הזמן. לכן פיתחנו שיטה שבה עומדים על הנעליים ומחליפים את הבגדים. (לא מגזים, לא מקצין ולא מבלף) -לחרבן (סלחו לי על המילה) זה משהו שלא כדאי לעשות אם אתה אוהב את עצמך... ואני אישית ועוד רבים מחבריי מתפלחים למרכז גירון הקרוב או למרכז פוזין אם זה דחוף. (לא מגזים, ל אמקצין, לא מבלף ולא מעוות). זה רק כמה משיטות ההישרדות בענייני השירותים... הפרק הבא: הקפיטריה. צפו להמשך P: אגב, אני מוכרח אבל להגיד שמבחינה לימודית הביה"ס מעולה. המורים מעולים והאוכלוסייה בכללי טובה מאוד. ובקשר למגמות זה לא קשור לפה. זה בדיון אחר

ATAF151

New member
יש פתרון פשוט לעניין השירותים

לבטל את השירותים למורים. שהמורים ילכו לאותם שירותים עם התלמידים, אז אני בטוח שהם לא יוותרו על נייר טואלט ונקיון ונוכחותם שם תמתן את התנהגות התלמידים הפרועים. עובדה שישנם מקומות ציבוריים כגון קניונים שבהם המוני אנשים מכל התרבויות והגילים, והשירותים נקיים בדר"כ. כלומר הדבר אפשרי. ובבתי ספר אפשר לקיים גם הסברה וענישה לגבי הונדליסטים.

../images/Emo6.gif בהחלט רעיון יצירתי

אני חושבת שצריך לתת את הדעת לגבי זה. כמי שמתעסקת (בפעילותי הציבורית) בהבטים של כבוד האדם, אני בהחלט חושבת שיש היבט של פוגענות בשירותים מוזנחים שמאלצים בני ובנות נוער לצאת לקניון סמוך בשל צרכים בסיסיים. חבל שזה ככה. מניעת הפגיעה הזו בכבודם של התלמידים שווה כל הוצאה תקציבית. לטעמי לפחות.

ATAF151

New member
איפה התוכנית הרב שנתית נמצאת?

נראה לי שהשנה בניגוד לשנה שעברה אין שיפוצים משמעותיים בבתי הספר. ולמשל החטיבה הצעירה בברטוב תשאר בעליבותה שנה נוספת בלי אפילו הבטחה לשיפוץ עתידי.

השיפוצים במגד אמורים היו להתחיל

אין לי מושג מדוע לא התחילו, אני מניחה שניתן לברר. לגבי ברטוב, לא נשקוט על שמרינו. האגף של הצעירים ישופץ
אתה מצטרף אלי למאמצים?

ATAF151

New member
איך בפועל להצטרף למאמצים?

ועדיין להישאר אנונימי.

אי אפשר להחזיק את החבל משני הצדדים....

לפחות לשותפיך למאמצים תצטרך להיות מזוהה כאבא של X, ששמו Y, לחשוב יחד ולעשות יחד את מה שמולידה החשיבה המשותפת. לכן אני בועד הורים בית ספרי ולכן אני מוכרת. כי אי אפשר לעשות דברים ממקום מסתור. יש לזה מחירים - אבל גם יש תמורה. ההחלטה כולה שלך. אם אתה שואל האם תיצטרך להיחשף בשמך האמיתי בעולם הוירטואלי - התשובה היא לא. אין אאוטינג בפורומים ואני כמנהלת מקפידה על כך לכל אורך השנים, בקלה כבחמורה. רבות ורבים הם הגולשות/ים שידעתי מי הם/ן ולעיתים לא אמרתי גם להם עצמם שאני יודעת.

למעלה