תינוק שלא ישן בן שנה וחודשיים

אלמוגי15

New member
תינוק שלא ישן בן שנה וחודשיים

הורג אותי, אני כבר מיואשת, נפשית ופיזית.

קטן במשקל אוכל בלילה, קם כל שעתיים שלוש גג
מה עוד אני יכולה לעשות, לעזוב אותו לבכות אין לי לב.

הוא ישן בסלון במיטת תינוק אין מקום בבית.

מתחננת תעזרו לי

כמה קטן הוא?
האם יש המלצה רפואית להאכיל אותו במהלך הלילה? כי עקרונית בגיל הזה תינוקות לא אמורים לאכול במהלך הלילה אלא אם יש איזושהיא המלצה רפואית ספציפית, ובד"כ אחרי 3.5 ק"ג כבר אין המלצה להאכיל כל 3 שעות...
&nbsp

מתחת לאחוזון 3
זה עדיין משקל סביר של מעל 8-9 ק"ג... , אם אני לא טועה.
מה לגבי המלצה רפואית? האם קיבלת המלצה רפואית להאכיל אותו במהלך הלילה?

אז זה הזמן לחזור לרופא ולוודא אם עדיין קיים צורך כזה
בגיל שנה וחודשיים הוא כבר אמור לאכול ארוחות מוצקים מלאות כך שרוב הקלוריות שלו במהלך היום אמורות להיות מבוססות על הארוחות האלה, והוא לא אמור להשלים את הצריכה הקלורית שלו במהלך הלילה באמצעות הנקה/בקבוק.
אבל לפני שעושים שינוי כזה חשוב לוודא עם הרופא שאכן כך.

את לא לבד - ויש פתרון

היי,
את צודקת שאין לך לב לעזוב את התינוקי לבכות - גם אין צורך.
פעמים רבות - ללא קשר למשקל - נוצרת אצל התינוק התניה, הרגל להרדם עם בקבוק / הנקה.
בכל מחזור שינה חדש התינוק צריך את הבקבוק על מנת לחזור לישון.
אם את רואה שהתינוק אוכל כמות קטנה מאוד בכל פעם (כמובן בהנחה שאוכל טוב במהלך היום והכל תקין) - מאוד ייתכן שמדובר בהתניה.
מבלי להכיר את הסיפור ולדעת פרטים, אני יכולה לתת המלצות כלליות - לדוגמא - נסי להקפיד שהתינוק לא יירדם עם בקבוק - נתקי את הבקבוק / הנקה בעודו מנומנם אך ער. אם מתחיל להתלונן - שוב - אוכל - ולנתק לפני שינה.
במידה ואין בעיות אחרות - את ממש תראי את השיפור תוך כמה ימים / שבוע / שבועיים - כמובן משתנה בין תינוק לתינוק.
תחזיקי מעמד!!
מוזמנת להתייעץ בשמחה! שולחת לך חיבוק.

https://www.facebook.com/gutman.gal/?ref=bookmarks

תבדקי כיוון אחר...

הייתי השבוע בהרצאה של מי שהקימה קבוצה בשם "המדריך לשינה מתוקה". סליחה אבל לא זוכרת את שמה... היא אמרה שמגיל 5 חודשים יש להם היכולת הפיזיולוגית להירדם. יחד עם זאת, אמרה שלכל ילד יש דברים אחרים שמפריעים. היא אפילו אמרה שלפעמים זה סוג החיתול (בגלל הגודל / הרטיבות / העובי). תנסי להשתמש פמפרס (עונים לי על כל הפרמטרים) ותראי אם משהו משתנה. תכלס- אין לך מה להפסידץ.... ושיהיה לילה טוב!

למעלה