תיקונים ותוספות במשחק

gindis

New member
תיקונים ותוספות במשחק

שלום רב, העולמות אופסו כי היו הרבה תקלות, אך המשתמשים נשארו יחד עם הנקודות שצברתם + ניצחונות והפסדים. המשחק עדין בבדיקה וזה נועד כדי לאפשר לכם לראות את המשחק אחרי התיקונים הללו. להלן הנושאים שתוקנו במשחק מלחמת טקטיקות. 1. הודעת השגיאה כאשר מנסים לזוז למקום רחוק מדאי. 2. כאשר מנסים ליצור מסוקי תובלה הבעיה תוקנה. 3. הבעיה שבמפה כאשר אתם יוצרים חיילים בשדה תעופה אז מופיע לכם קשקוש של אותיות במקום החיילים. 4. תוקנה ההודעה בחדשות כאשר משגרים טילים פגזים לעבר מטרות ריקות. 5. תוקנה הבעיה שלא מורידה תחמושת מכלי הנשק שיורים. 6. תוקנה הבעיה בהרשמה כאשר לוחצים על הלינק. 7. טופלה הבעיה שלא היה אפשר לשגר טילים או פגזים כאשר הם היו בטווח. 8. תוקנה הבעיה שמוציאה מהמשחק וגורמת להפסד. 9. תוקנה הבעיה של ראדאר שמודיע על הודעת שגיאה כאשר אין יחידות אוויר של האויב. מה נוסף למשחק: 1. נוספו סטטיסטיקות בדף כניסה של המשחק. 2. נוספה אפשרות לצאת מעולם בחלון ההמתנה או לסגור אותו. 3. בהוראות המשחק נוספו שאלות ותשובות. בברכה ותודה, ערן

yaronr11

New member
ערן באג

אני מנסה להזיז טנקים תזוזה ראשונה הצליחה לי תזוזה שנייה זה כותב: באפשרותך לבצע פעולה עם היחידה הזו עוד 328714: שעות מה זה?!

yaronr11

New member
ערן

האי מייל שלי לא עובד, אז שלחתי לך במסר בתפוז

Bleys1

New member
ועוד משהו מפגר במשחק

אין אפשרות לאגור תורים... מה הקטע צריך לשבת מול המשחק 5 שעות כדי שלא תפסיד...

yaronr11

New member
עוד באג

אני מנסה הלרוס טה"א של האויב, זה הורס אותם אבל כשאני מגיע לתפריט הראשי אני רואה שלא רק שהם לא הושמדו, אלא שאניי כביכול לא תקפתי

smg200

New member
כמה דברים

למה אי אפשר לאגור תורים?? ודבר שני למה צריך את המסוק תובלה? הוא לא תורם לכלום כל מסוק יכול לשאת רק 100 חיילים וזה לא שהוא זז יותר מהר הוא זז בדיוק כמו החיילים(והוא אפילו לא יכול להשמיד כלום)! אז אני רוצה לדעת למה הם תורמים כי יותר טוב לקנות חיילים ולתקוף איתם תודה

smg200

New member
עוד שני באגים

1)יש ליריב שלי סוללות ארטילריה, ושאני תוקף אותן כתוב לי בחדשות שהשמדתי אותן, אבל שאני חוזר לתפריט ראשי זה מראה שאני עדיין במצב מלחמה וזה נותן לי לתקוף שוב ושוב והן לא נפגעות. 2) רציתי לזוז מA9 לA10 ובמקום לכתוב באותיות גדולות כתבתי את זה עם עברית, ושנתתי פקודה לזוז האוגדה פשוט נעלמה. תודה

למעלה