תיקשור מלאכים וישויות האור והאמת
באהבה

תיקשור מלאכים וישויות האור והאמת../images/Emo23.gifבאהבה

הקיץ הגיע החום הגדול - הזמן להחלמה פורסם ב20 ביוני 2007 אנחנו כאן , מלטפים ואוהבים מלאכי השרת מלאכי עליון, המלאכים שעימם, מחזקים אותך . אנו נמצאים בכל מקום, גם סביב ישויות האור והאמת , מכוונים אותם וסוללים להם את הדרך אליכם. אנו ישויות האור והאמת, חיכינו עד הלום, והמתיחות גוברת והננו רוצים להרגיע אתכם, כי בידיכם לשנות . מעבירים לכם מסר חשוב זה היום: "שאלתכם יקירי, אנשי האור המופלאים, מה המצב במדינתכם ? אנו נאמר לכם: אנו שומרים עליכם !!! אך האחריות על מה שקורה היא שלכם . פתחו את ליבכם. איש לרעהו ,לשכניכם, לקרובים שלכם ,לבני משפחתכם . אל תתנו כוח לאויביכם. אתם חוששים ממלחמה ? מדוע אינכם מקווים להחלמה ? עם הפחדים בתוככם הינכם עלולים להביא אסון לעמכם. הבריאו את ארצכם, הבריאו את עצמכם על ידי אהבה. ראו בבת עיניכם אתכם את מי שאתם מגדירים כאויבכם משתפים פעולה עמכם , עם מנהיגכם, עטפו אותם ואת מנהיגיכם באהבה ואור, בכל פגישה שהמנהיגים שלכם נפגשים עימם , דנים על הנושא עטפו אותם באהבה. זכרו דבר חשוב, אתם ורק אתם תעצרו אלימות שמובילה למלחמה. המלחמה נמצאת בין ארגוני הלוחמים בארצות ערב, שלחו אליהם אהבה ואור, למרות שהינכם רואים בהם שונאים, חמלו עליהם !! אמרו כל יום: אנחנו חיים בשלום עם עצמנו , אנחנו חיים בשלום עם חברנו. אנחנו חיים בשלום . אוהבים אתכם ומחבקים ישויות האור והאמת . אוהבת אריאלה אתר הטיפולים שלי: www.metaplim.co.il/ariela1 אתר הצימרים שלי: www.zimmer.co.il/arditi כל הזכויות שמורות © לאריאלה ארדיטי המשך התיקשור: בהמשך לשאלה : איך אתם שומרים עלינו? שאלה: אני פונה אליכם ישויות האור והאמת בשאלה ששואלת ויקטוריה חברתי, התוכלו לענות לי? תשובה: " אנו נענים לשאלתה של חברתך- כי זה חשוב עבור כולכם" שאלה: "אפשר לדעת בבקשה כיצד אתם שומרים עלינו?" תשובה: " מה שהננו יכולים לחשוף כעת זה שיש ביניכם שליחים שלנו שמנווטים את רצונכם וטובתכם ,נמצאים סביב המנהיגים שלכם וההחלטות שלהם, וכן סביב אויבכם, איננו מעוניינים לגבור על אנרגיה בלתי רצויה שאתם יוצרים לעיתים " שאלה: "אז מדוע האחריות עלינו?" תשובה: האחריות תמיד תהיה עליכם, אנו ניתן לכם את הדרך..." - -סוף- - תודה על האמון שהינכם נותנים לרצון שלנו לדעת עליכם עוד פרטים, ונשמח לקבל עוד הארות בנושאים שונים. באהבה ~לב~אריאלה

Jahel

New member
מקסימות הישויות האלו ../images/Emo24.gif

הישויות שאני מתקשרת נקראות אור ואהבה
אני קיבלתי מסרים בתחילת השנה האזרחית שהשנה יגיעו אלינו אנרגיות של שלום אז המסר הזה עוזר לחבר את הנקודות.

2008 אמורה להיות שנה טובה עבורנו כעם. זה מה

שאני יודעת. לכן כנראה שזה הזמן עברנו - באמת לעשות את ההחלמה. אמן ואמן - צריך חזכור שכל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן - לכן על כל אחד מאיתנו לעשות את חלקו.

laleniya

New member
ב../images/Emo189.gifקר טוב וי../images/Emo189.gifם קסום ומוצלח../images/Emo140.gif

אריאלה יקירתי
על העברת דברי התקשור לפורום מדהים, עד כמה זה ריאלי ונכון. אור אושר אהבה
ליום מוצלח ממני laleniya יהודית

למעלה