תיק עבודות..

מצב
הנושא נעול.

דף חלק

New member
תיק עבודות..

תיק עבודות..
מישהו יכול בבקשה להראות לי תיק עבודות מוצלח? ניסיתי למצוא משהו כזה ברשת, אבל רק הגעתי לבתי ספר שמציעים מכינות... המכינות חיוניות בכלל?!?!

דף חלק

New member
לא כולם ביחד... אני מתבלבל..

תיק עבודות..
מישהו יכול בבקשה להראות לי תיק עבודות מוצלח? ניסיתי למצוא משהו כזה ברשת, אבל רק הגעתי לבתי ספר שמציעים מכינות... המכינות חיוניות בכלל?!?!
לא כולם ביחד... אני מתבלבל..

gamari

New member
לא להקניט

תיק עבודות..
לא להקניט
מדובר באנשים עובדים\לומדים שכותבים בזמנם הפנוי, לא להיות היסטרי או לחוץ. לא זוכר ששמעתי על תיק עבודות "מוצלח". זה מעין יצירה שאתה אוסף במהלך השנים וסוקרת את ההבעה של הגחמות שלך. ככל שהוא יותר מלא ויותר מגוון הוא יותר יעיל, ככל שיש תוכן כך הוא עוזר ונותן רושם טוב. מקווה שתמצא דוגמא בהצלחה

דף חלק

New member
לא מקניט - מאוכזב

לא להקניט
מדובר באנשים עובדים\לומדים שכותבים בזמנם הפנוי, לא להיות היסטרי או לחוץ. לא זוכר ששמעתי על תיק עבודות "מוצלח". זה מעין יצירה שאתה אוסף במהלך השנים וסוקרת את ההבעה של הגחמות שלך. ככל שהוא יותר מלא ויותר מגוון הוא יותר יעיל, ככל שיש תוכן כך הוא עוזר ונותן רושם טוב. מקווה שתמצא דוגמא בהצלחה
לא מקניט - מאוכזב
עובדה שעדיין לא קיבלתי תשובה. אני יודע מה הפירוש של "תיק עבודות", אבל יש תיקי עבודות מוכוונים אמנות פלסטית, יש כאלה שמוכוונים יותר לכיוון של עיצוב גרפי וכאלה שמוכוונים יותר לכיוון האדריכלות. איפה אני יכול לקבל מושג על הכיוון וציפייה של האוניברסיטה/ הטכניון בתחום הזה?

fighter21

New member
תגובה

לא מקניט - מאוכזב
עובדה שעדיין לא קיבלתי תשובה. אני יודע מה הפירוש של "תיק עבודות", אבל יש תיקי עבודות מוכוונים אמנות פלסטית, יש כאלה שמוכוונים יותר לכיוון של עיצוב גרפי וכאלה שמוכוונים יותר לכיוון האדריכלות. איפה אני יכול לקבל מושג על הכיוון וציפייה של האוניברסיטה/ הטכניון בתחום הזה?
תגובה
יש לך 2 דרכים עיקריות ליצור תיק עבודות: 1. ליצור קשר עם מורה לאומנות/אדריכל שמתמחה בהכנת תיקי עבודות למועמדים. 2. להרשם לאחת מן המכינות לאדריכלות. אם אתה רוצה דוגמאות למה יש בתיק עבודות, יש מעין קטלוג עם דוגמאות שהמכינה "סטודיו B6" מחלקים, עם כל מיני עבודות של בוגריהם. תסתכל ותראה מה הרמה. בהצלחה.

gamari

New member
שאלה טובה מניבה תשובות

לא מקניט - מאוכזב
שאלה טובה מניבה תשובות
אם היית שואל מראש... הציעו פה 2 אפשרויות.. רצוי שתיגש לא רק ל6B אלא לעוד מוסדות שמכוונים לתיק עבודות ותדרוש לראות תיקי עבודות של סטודנטים, שהתקבלו ללימודי אדריכלות (אם זה מה שאתה רוצה). בנוסף, צור קשר עם אדריכלים שבהווה או בעברם עסקו בהוראה אקדמית באחד מהמוסדות המוכרים והם יכוונו אותך לרצונות של המוסד או הדגשים שהם מחפשים בתיק העבודות שעתיד לעזור להתקבל. בהצלחה. מסקנה-ההמתנה משתלמת, ותמיד !

מצב
הנושא נעול.
למעלה