תיראו אני מפורסמת

שרון123

New member
תיראו אני מפורסמת

במשך כל ההריון של שקד וגיא,הייתי מחוברת לפורום אמנות הלידה, ואחרי שהם נולדו, פירסמתי שם את הסיפור שלנו. עכשיו קיבצו שם את כל סיפורי הלידה ופירסמו בקישור המצורף.

קראתי

ושוב ושוב אני מתפעלת מכוחות הנפש שלך ושל דודו. וגם על הקשר המיוחד ביניכם. מאד עוזר כששני הורים שותפים מלאים בגידול הילדים, בתמיכה ועידוד. אצלינו זה לא ככה
וזה מאד מקשה עלי.

שרון123

New member
טוב, לא תמיד זו כזו אידיליה

גם אצלנו לא חסרות מריבות ולפעמים כל אחד חושב שהשני לא עושה מספיק. עכשיו שגם מצב התעסוקה הרבה יותר מפחיד, גם יותר קשה לי לדרוש ממנו לחזור מוקדם, וממש קשה לי כשהוא לא נימצא כאן בשעות הקריטיות האלה. אבל מאז שיש לנו אופר, החיים שלנו השתפרו מאד. גם הרבה יותר קל עכשיו ליסוע לסופשבוע ביחד, מספיק לילה אחד מחוץ לבית כדי לקבל אנרגיות לכמה חודשים.

שירי ל

New member
וואו איזה סיפור!

וכל הכבוד על הכוחות ותעצומות הנפש! שרק תזכי להנות מהם!

maytals

New member
התרגשתי עד דמעות

קראתי את סיפור הלידה של שקד וגיא, ולמרות שהסיפור אינו זר לי, התרגשתי שוב עד דמעות. שרון ודודו, כל הכבוד על האופטימיות והאנרגיות, וגם על היכולת לחלוק את הסיפור ובכך לסייע לאחרים. הפורום נראה לי חשוב ביותר, ועושה רושם שכבר יצרתם קהילה הדוקה ותומכת, שממשיכה להתרחב. למרות שאינני שייכת להגדרה של "הורים לילדים עם מחלות", ואפילו לא להגדרה "הורים", אני עוקבת אחרי ההודעות, שמחה בשמחותיכם, חולקת את הקשיים, ומעריצה את כולכם על הכוחות האדירים והיכולת הבלתי מוגבלת להעניק. מיטל

שרון123

New member
יווווווו מיטל

איזה כיף לראות אותך כאן
מה שלומך? איך היה המבחן?

maytals

New member
תמונות גדולות

התמוגגתי לראות את התמונות המקסימות! נראה שהיה ממש כיף, ומדהים לראות איך שקד וגיא גדלו, ונראים כל כך עצמאים ופעילים - ממש אפשר לראות את זה בתמונות (ח"ח לצלמת)! המבחן עבר בשלום, נשארו רק עוד שניים עד סוף השנה (למתעניינים - אני מסיימת שנה שלישית של בי"ס לרפואה). נהיה בקשר, מיטל

שרון123

New member
עצמאים ופעילים

זה UNDERSTATEMENT רציני. אין איתם רגע דל, הם כל הזמן בתנועה, מאד מאד מהירים, חייבים לבדוק כל דבר, מגיעים לכל מקום מסוכן, ומכניסים הכל לפה. אתמול באמצע המנגל היה כ"כ קשה כבר לשמור עליהם, שנאלצנו להחזיר אותם הבייתה, כי פשוט לא היינו מסוגלים לרדוף אחריהם יותר. אבל הם פשוט מקסימים, ושאלה יהיו הצרות שלנו.

למעלה