תלך מחיי

avivit61

New member
תלך מחיי

הסתכלתי בתמונות האחרונות של .... הוא מתוק כזה תיתן לו נשיקה בשמי ותגיד לו שאני אוהבת אותו אבל חייבת ללכת לנסוע רחוקקקקקקק משחזרת הכול צוחקת מעצמי איך האמנתי בך אפילו שלחתי לך תמונות של .... עם האלבום שעשיתי לו צחקת מימני ואמרת שהתמונות של הבת שלך הגיעו מימני קצת דומעות כי קצת התעוררתי והבנתי שההיתי טיפשה שראית בי חפץ ראית אותי מטומטמת עבורךךךךךךךךךךךך שנה וחצי שיחקת בי השלת אותי ניצלת את טוב ליבי את נשמתי צחקת לי בפניםםםםםםםםםםםםםםם למה?הרה אתה כל יום עם אישה אחרת מלאות באיפור ואולי אפילו זנותיות למה שיחקת בי למה לקחת אותי שולל?למה גרמת לי כאב בזמן שידעת שאני אמיתיתתתת מה מצאת בי מה רצית מימניייי יש לך המוןןןןןןןןןןןןןןן נשיםםםםםםםםםםםםםםם וכולם יודעיםםםםםםםםםםם שיש לך נשיםםםםםםםםםםםםם לו ההיתי גבר לא ההיתי דומה לךךךךךךך ניגמרררררררררררררררררררר ניגממררררררררררררררררררררררררררררררר תמשיך להאישה החדשה שתיקח את מקומי מקווה שלא תהרוס אותה כפי שהרסת אותי מה שהכי מוזר שאני עדיין אוהבת ומאוהבת בך למרות היותך כפי שאתההה יעבור לי יעבור לי המרחק מימך הזמן הזמן יעשה את שלוווו ניצחת תמשיך לחייך חיוך מזויףףף כי בעצם אתה לא יודע מה זה חיוך אמיתיייי תן נשיקה ל..... בשמי וכל פעם שהוא ישחק בדובי תלחש לו זה מדודה .... שאוהבת אותך אישה אמיתית שנסעה למקום רחוקקקקקקקקקקקקק שלוםםם .........ן לא השרוט אותךך פשוט תלך מימני לא רוצה לשרוט רוצה שתפסיק לשחק על תחזור יותר תמצא בובה חדשההה על תשבור אותה לגמרי תשאיר לה קצת חיים תן לה קצת יותררררררר אוהבת אותך גם עם מרגישה שצחקת מימני וגרמת לי להרגיש טיפשה וכל כך מושפלת חרה של הרגשהההההה יעבור לי עם הזמן השכח אותך לאט לאט על תחזור על תתקרב פשוט תעלם מחיי אוהבת אותך שלוםםםם

למעלה