תמונה בדאון ממונע

תמונה בדאון ממונע

עוד תמונה שאני לא יכול לפרסם בפורום תעופה קלה ... זה דאון מדהים - היכולת של הפרופלור להתקפל לתוך הגוף באויר, ולהיפך - להחזיר את המנוע לפעילות - ממש לא יאמן. והדבר הזה גולש 1:50 או משהו כזה ... לצערי הדאון הנ"ל STEMME S10 עולה מעל 200,000 דולר. הוא בארץ בניסויים והפוד מכיל כל מיני "ציודים" שאני לא בטוח שיהיה בסדר אם אפרט כאן. נושא הדאונים בכלל קיים בסימולטורים?

יפתח14

New member
כמובן....

אני לא יודע מה יש ב-2004 אבל ב2002 ישנו דאון אחד וכמובן אפשרות לעוד דאונים. נושא הדאון שמקפל את הפרופלור ידוע לי מטיסנים, שם, מחובר לדאון מנוע חשמלי שמעלה אותו לגובה, כאשר הוא מגיע לגובה גבוה מספיק הוא מכבה את המנוע ומקפל את הפרופ כדי להוריד גרר....אחלה דבר זה...

Daddy DJ

New member
ב 2004 קיים אותו דאון מה 2002

אבל הגרירה שם זה לא בידיוק גרירה... אותו דבר כמו 2002

omer landau

New member
נכון צריך ללשנות מטוס באוויר

חבל שאין גרירה ובכלל במשחק צוותי קרקע מדרגות טכנאים והכל היה מגניב אם היה אפשר להיות בקר טיסה עם התפריט הזה לכל מיני מטוסים בנמל מסויים למרות שיש קבוצות נפלאות ברשת זה יכול להיות ממש מגניב כל זה יש לי הרבה רעיונות לשיפורים היו לי פעם מלא מלא מטוסים אבל בטעות התקייה נמחקה אז עכשיו אני עם המקוריים ועם עוד כמה ישראליים שחלקם של 2002 בכלל אבל עובדים איכשהו

umbo

New member
יש ועוד איך....

יש סימולטורים מיוחדים לדאיה בהם אפשר להגרר ע"י מטוס או להמריא בוינץ. אפשר לטפס בטרמיקות ולבצע טיסות מרחק. השנים הטובים ביותר הם: (S.F.S (FOR PC סימולטור גרמני והשני - משובח - הוא Sailors of the sky

למעלה