תמונה שלי ושל... זינה! (נסיון שני)

תמונה שלי ושל... זינה! (נסיון שני)

לא, לא לוסי, הייתי מת.... בכנס בלונדון היתה בחורה בשם ג`ואנה מאריוט שנראית דומה מאד ללוסי\זינה! בחיים רואים את זה הרבה יותר טוב, אבל גם בתמונה רואים את הדמיון! (הפעם הקטנתי את התמונה שלא תעשה בעיות, אז תחזיקו אצבעות). אני הולך לישון בכל מקרה, ונתראה בערב (ותביאו את כולם לפה, נראה לי עוד אין להם מושג שאנחנו כאן). -אלעד

או! עלה!

האיכות אמנם גרועה, אבל זה בגלל שהקטנתי תמונה סרוקה ברזולוציה גבוהה לרזולוציה קטנה אז פרטים הולכים לאבוד.... לא חשוב, עדיין רואים את הדמיון בינה לבין לוסי! שימו לב אגב איך היא בתנוחת התכופפות קצת, ואני נמתח כדי להכנס איתה בתמונה. ואני עוד נחשב גבוה.... :) עכשיו באמת הלכתי לישון. Laterz -אלעד

מישהי17

New member
אוקיי

התחפושת אחלה אבל היא לא מגיעה לקרסוליה של לוסי המדהימה למרות שהג`ו הזאת ממש היתה דומה לה היא הכפילת זינה האמיתית דיאנה מג וליאה לעמוד בצד מישהי ירשה את מקומכן!

niv_204

New member
הי, בשם מועדון המעריצים של ג`ו אני

מבקשת קצת כבוד... :cool: ג`ו פשוט מדהימה (אמנם לא כמו לוסי אבל בכל-זאת). היא מאד דומה ללוסי, בעיקר בתלבושות זינה השונות. בהזדמנות נפרסם עוד תמונות שלה ואז תראי את הדמיון. הבעיה היחידה היא שכשהיא מחייכת יש לה גומות חן וכל החלק התחתון של הפנים משתנה ורחוק מלהיות דומה לשל לוסי. הנה כתובת שתוכלי לראות דמיון ואז תגידי לי שהיא לא דומה... בכל מקרה אשמח לשמוע את דעתך (זה עולה קצת לאט אז סבלנות בבקשה - זה משתלם). http://www.toplookalikes.plus.com/Xena-Warrior-Princess.htm

Hinds Blood

New member
ג`ו מזכירה את לוסי בתאורה מסוימת

ומזווית מסוימת. אם בוחנים אותה מקרוב למשך כמה דקות מגלים עד כמה הן באמת שונות זו מזו. ג`ו סיגלה לעצמה כמה מניירות של זינה, כדי להגביר את תחושת הדמיון העולה אצל מעריצי הסדרה כאשר הם פוגשים בה בפעם הראשונה. נועה

וכמו שאמרתי, במציאות רואים את זה

יותר טוב. תחשבו שניה שאתם רוקדים לתומכם להנאתכם בדיסקו, ופתאום לידכם אתם רואים אישה עם שיער ותלבושת בדיוק כמו של זינה מצ`ין, ופנים בדיוק כמו של זינה (מהצד)... לא היה עושה לכם התקף לב? לקח לי כל פעם בערך דקה לשים לב שזאת רק מישהי מאד דומה לה... והתלבושות תרמו המון, הן פשוט היו כמעט (אם לא לגמרי) מושלמות, מה שבכלל הקפיץ אותי!

niv_204

New member
אלעד צודק. גם כשהאדסון עצמה רקדה

בערב האחרון בדיסקוטק, אי אפשר היה להתעלם מג`ו רוקדת בתלבושת המקורית של זינה. המבט פשוט נמשך אליה. הייתי צריכה להזכיר לעצמי שאני אמורה להסתכל על האדסון ולא על כפילה מדהימה של לוסי אבל זה לא עזר. פשוט הסתכלתי על ג`ו ואפילו לא שמתי לב כשהאדסון חלפה על פני לכיוון הבא (למרות שאח``כ רונית ואני פיצינו את עצמנו עם כוסית לטד אבל זה כבר סיפור אחר...)

Dafi the Mighty

New member
וואו!

היא מדהימה! התמונה שלה על הסוס! בהתחלה הסתכלתי טוב טוב כדי להיות בטוחה שזאת לא לוסי עצמה, אולי תמונה להשוואה, אבל לא! וואו, ממש מדהים! לא מאשימה את אלעד על ההתבלבלות! :cool: דפנה

niv_204

New member
לקח לי הרבה זמן להיות בטוחה שזאת

באמת ג`ו ולא לוסי.

למעלה