תמונה

NeKoGiRl

New member
../images/Emo108.gifנצלושון

לאן נעלמו כל הוותיקות פה בפורוםם? אור? O: ג'זמין? ;P תאירר? וכל השאר נו..^.^" :[

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifוואלה ^_^

ארמ אמ אמ אמ אמ. [יא, לא חשבתי שיבוא היום שאני אהיה אחת מהותיקות הנוטשות :O |אהמשחרזהרהילעמיכלאלהוכלהשאר|] טוב. אז אני אסביר לך. אמ לאן נעלמתי כאילו. אמ. יש לי קצת עומס. אמ כי ביצפר והכל. אבל כרגע זה סתם תירוצים.
בשבועיים הראשונים אבל באמת היה לי עומס! כי גם היה את ההופעתברמצווה [*Shudders*] ההיא. נו. ואז הייתי כזה עסוקה. עם דברים. >< ואז נקעתי את הרגל אז אני יושבת על הספה ורואה טלוויזיה כל היום. >< [Criminal Minds
ו-Numb3rs
. <Fangirl Squee-ing> ואמג מיום חמישי מתחיל דוקטור הו ביסטארס בשמונה ורבע ואתן כולכן כ"כ חייבות לראות כדי להכבין שזו לא סתם אובססיה ואמג אנטי פלסטיק!!!!! </Fangirl Squee-ing>] בכל אופן. אני לא פה יותר כי... איך נאמר את זה בלי שתסקלו אותי. טוב, העניין שלי באורלנדו קצת שונה משל רוב הבנות פה. ועד עכשיו די נשארתי בפורום רק בגלל הבנות, ועכשיו כשרוב הבנות הותיקות שהכרתי כבר לא פה ואת רובן יש לי במסנ, ואני כבר לא מכירה פה את רוב הבנות.... אני לא מוצאת ממש סיבה להשאר.
*Runs away and hides behind someone big and pretty* נו. אני מדי פעם קופצת לראות מה קורה פה, אבל בד"כ פשוט לא מגיבה. [אני יודעת שלא ציפית לכזו תגובה ארוכה. סו וואט. ><]

NeKoGiRl

New member
../images/Emo108.gifיא, שימי אותי במסן

[email protected] ותישארי! אזמה אם נמאס לך..גמלי נמאס קצת מאורלנדו.. אני לא מעריצה אותו כאילו שיו וואוו ואיזה חתיך.. אבל אני לא מתכוונת לעזוב את הפורום כי יש פה בנות ממש ממש חמודותת :] ועכשיו זה ממש פלישה של חדשות (לא שיש לי משהו נגד זה..) והוותיקות נעלמות..:/ זה באסה.. וותיקות אם אתן פה השמיעו קול! (קוקוריקו תרנגול)

NeKoGiRl

New member
../images/Emo108.gifו..

עכשיו להעריץ זה נשמע לי קצת מוזר..ושל פקאצות.. כי..לאיודעת..כל הזמן אומרים על ילדות בנות 12 שהן לא מבינות כלום וזה..אפילו בכוכב נולד צדי אמר שבגלל ילדות קטנות בנות 12 מישל לא המשיך..ו-ל-י-ד-י-ע-ת-ו אני התצבעתי למישל (גם לרפאל אבל זה לא משנה..) :|

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהיי, אין צורך לפקפק ב... אמ.

תראי, יש הרבה סוגי הערצה. אני לא אגיב לאמירה על הפקאצות כי אני לא אוהבת הכללות ואני לא חושבת שאת יכולה לומר שרק קבוצה ספציפית של אנשים שעונים להגדרות כאלו ואחרות יכולות להעריץ וכל השיט הזה, אז.
אני לא חושבת שאת צריכה לשנות את מה שאת חושבת רק כי גם ילדות בנות 12 חושבות ככה. [וכוכב נולד זה לא הכל בחיים. ^_^] והוספתי אותך ^^ Cheers.

NeKoGiRl

New member
../images/Emo108.gifלא התכוונתי ל-כ-ל סוגי ההערצה

התכוונתי רק לסוג הזה של וואו ושיו ואיזה חתיך ^^ תאמת אני מעריצה דברים אחרים ולא בצורה כזאת כמו שר הטבעות (
) טוב נעזוב את העניין הזה ^.^ אני נשארת בפורום בגלל הבנות וגם בגלל שארית ההערצה שלי לאורלנדו ^__^

kittycatbone

New member
מיאו../images/Emo2.gif

תאמת ש.. אני עדיין אוהבת את אורלנדו
כלומר... הוא לא מה שנמצא לי בראש כל החיים שלי או משהו, אבל כשאני רואה סרטים איתו או כאלה וכאלה אני מאוד נהנית ממנו
[אוקע זה יצא רע
] בכל מקרה בהחלט יש שתי סיבות [טוב שלוש] לזה שבעצם קצת נעלמתי מכאן- 1. באמת העומס של הביצפרXP אין לי כמעט זמן למחשב וכאלו... 2. בכמה שבועות האחרונים המחשב שלי היה קצת במשבר. כל חמש שניות נתקע לי, ובשלב מסויים החלטתי שאני חייבת לפרמט אותו.. אבל הוא אפילו עשה לי בעיות עם זה... אז יצא לי שפשוט איזה שבוע שלם לא נגעתי בו עד שאני מפרמטת. ובקיצור בראש השנה החלטתי לעשות משהו יעיל, וסופית ישבתי מול המחשב וניסיתי לפרמט- והצלחתי^^ ככה שעכשיו המחשב מפורמט וטוב ומגניב והכל
ואני חושבת שאני אהיה פה שוב ^^ 3. העניין שלי בכל מיני פורומים תמיד חולף.. כלומר אני באיזה 5-6 פורומים בצורה קבועה.. והבעיה היא שזה כל כך הרבה.. שאני תמיד לתקופות בכמה מהם לסירוגין. כאילו.. יש את התקופה שאני יותר שם או יותר שם או יותר.. כאן. וכנראה שבתקופה האחרונה לא הייתי כבר כל כך הרבה כאןXP אבל עכשיו הנה אני פה.. ואולי אני גם אשאר מקווה?^^ והאמת שיש עוד משהו- אני כזה קוראת את ההודעות כאן והמון פעמים אין לי המון מה להגיב.. לא יודעת בדיוק למה.. אבל משהו השתנה אולי בי באמת או אולי בפורום. אני לא באה להגיד משהו רע על הפורום חס וחסה
זה תמיד יהיה ה-פורום שלי בגלל שהוא בערך הראשון שהייתי בו ממש בצורה של להכיר את האנשים ממנו אישית ולהיות מאוד פעילה וכאלה
ועכשיו לצערי זה לא כל כך ככה... אבל.. לא דעת. בכל מקרה.. חחעחע עקפתי את אורעXDDDDDD [מגילות רולז!]

למעלה