תמונות חדשות מהפרק של מר יאנג
ענק!!!

riktal

New member
תמונות חדשות מהפרק של מר יאנג ../images/Emo58.gif ענק!!!

ראו הוזהרתם (שלא תגידו שלא אמרתי)!!!

Nich92

New member
:O:O

וואי איזה מתח!! שלא יעיז לגעת בשערה אחת מראשה של ג'ולז :mad::mad: רק עוד פרק אחד... :O יש תאריך לעונה החמישית?

riktal

New member
כן, זה הולך להיות פרק גדול מהחיים

מישהי שהיתה בהצגה של ג'יימס לפני כמה ימים והצטלמה איתו (ה-#%##% זאת
) אמרה לו כמה היא אוהבת את הפרקים שהוא ביים וכתב והיא גם שאלה אותו על הפרק של מר יאנג והוא אמר לה שהוא הולך להיות פרק גדול עם הרבה מתח והפתעה ענקית! בקשר לעונה החמישית - בגלל ההצגה של ג'יימס הם יתחילו לצלם מאוחר השנה, רק לקראת סוף אפריל, אז לדעתי העונה תעלה בתחילת אוגוסט (שזה מתאים לי מאוד כי אני בארצות הברית עד ה-5/8 וכך אני אספיק לחזור בזמן כדי לראות את הפרק
).

Nich92

New member
עד אוגוסט :0

נו טוב.. למזלי יש לי עוד רשימת סדרות שאני צריכה לראות חחח

riktal

New member
כן, אני מבינה אותך,

גם לי יש המון סדרות שאני לא מגיעה אליהם (רק אתמול סיימתי - סוף סוף - את העונה הראשונה של אגדת המחפש. עבר בערך חודש מאז שסיימתי לראות את הפרקים ונשארו לי שלושה, שרק בסוף השבוע האחרון סוף סוף ישבתי לראות אותם ואתמול סיימתי), אבל כפי שאת יודעת, לפחות אצלי, אף אחד לא שווה את PSYCH. איזה כיף שיס משדרים את זה שוב (שלא נדבר על זה שכל יום אני עושה אופני כושר מול פרק בסדרה ובכל יום אני רוצה לראות את נורה בחשיכה בפעם האלף לדעתי, אבל בסוף רואה פרק אחר
, כך שלא חסר לי זמן PSYCH. בנוסף, יש לי ספר שאני קוראת כבר כמה חודשים (שוב, הטלויזיה והמחשב לוקחים לי את כל הזמן - ככה זה כשמכורים
) אבל כשאסיים אותו אני אקרא את שלושת הספרים של PSYCH וגם זה יחזיק אותי עוד קצת - כך שאני מסודרת (פחות או יותר).

riktal

New member
כן, שלושה:

1. (Psych: The Call of the Mild (Paperback 2. Psych: A Mind is a Terrible Thing to Read 3. Psych: Mind Over Magic כולם באנגלית, כמובן.

riktal

New member
לא, אין לי,

בגלל שעדיין לא קראתי אותם. אני אתחיל לקרוא בקרוב, אבל ממה שהבנתי מאחרים שקראו - הם ספרים מרתקים, אז אני כבר לא יכולה לחכות לקרוא אותם.

Nich92

New member
ממממ...

זה כאילו מספר על הסדרה? לא הבנתי ממש את הקטע הזה =\\

riktal

New member
לא ממש,

הם כמו פרק בסדרה, אם תרצי. הם לא קשורים לפרקי הסדרה, אלא סיפורים בפני עצמם, אבל מבוססים על רעיון הסדרה ועל הדמויות. הספרים גם מפורסמים באתר הרישמי של PSYCH, מה שאומר שהם קיבלו את ברכת ההפקה (והרשת). אני מבטיחה שכאשר אני אסיים לקרוא את הספר הראשון - אני ארשום את חוות הדעת שלי עליו וכן את העלילה שלו.

למעלה