תמונות מארה"ב ובהתחלה מונורייל

מצב
הנושא נעול.
ואגב, הנסיעה וענתיקות

בשדה התעופה של ניוארק יש מונורייל שמחבר בין המסופים. המונורייל כולו ממוחשב, ללא נהג.
ואגב, הנסיעה וענתיקות
אין כמו טיסה של למעלה מעשר שעות כדי לקרוא רומן טוב. אז לקחתי את "פונטנלה" של מאיר שלו שעלילתו היא בעמק יזרעאל מתחילת המאה העשרים עד שנות האלפיים. ברומן מככבות גם שתי מכוניות קלאסיות: "טראקסיון אבאנט" של סיטרואן ו"דודג' פאואר ווגון". אבל גם מוזכרים אוטובוסים מסוג פארגו וטייגר.

ומשהו שראוי אולי לשרשור מיוחד:

בשדה התעופה של ניוארק יש מונורייל שמחבר בין המסופים. המונורייל כולו ממוחשב, ללא נהג.
ה Futurliner. ואני מזמין את אבו איל שיאיר את עינינו על הרכב/משאית/אוטובוס עתידני זה משנת 1941. (וגם יוכיח שהוא קורא את הפתשגנים של לורד הספל, אביר מסדר הסרפד.

ותודה על הפירגון..

ה Futurliner. ואני מזמין את אבו איל שיאיר את עינינו על הרכב/משאית/אוטובוס עתידני זה משנת 1941. (וגם יוכיח שהוא קורא את הפתשגנים של לורד הספל, אביר מסדר הסרפד.
ותודה על הפירגון..
אכן היתה חוויה שהועבה רק על ידי רצח הילדות בבית הספר שקרה איזה חצי שעה מהמלון בו הייתי... גם התנועה שלי הוגבלה בגלל המחסומים והמשטרות למיניהן שם.

זה אני שרשמתי את ההודעה היא

זה אני שרשמתי את ההודעה היא
אבל לא משנה

talitalitali

New member
תודה רבה בני!

תודה רבה בני!
וכפי שהבטחתי לך הנה עוד בונוס מבולטימור - הצטדיון של הרייבנז, אלופי הליגה לשנת 2000. המושבים כולם בסגול, כצבע מדי הקבוצה. (הקבוצה נקראת רייבנז על שם הפואמה המפורסמת ביותר של אדגר אלן פו, התושב המפורסם ביותר של בולטימור).

talitalitali

New member
הצטדיון=האצטדיון

תודה רבה בני!
וכפי שהבטחתי לך הנה עוד בונוס מבולטימור - הצטדיון של הרייבנז, אלופי הליגה לשנת 2000. המושבים כולם בסגול, כצבע מדי הקבוצה. (הקבוצה נקראת רייבנז על שם הפואמה המפורסמת ביותר של אדגר אלן פו, התושב המפורסם ביותר של בולטימור).
הצטדיון=האצטדיון

מצב
הנושא נעול.
למעלה