תמונות מהסט של הוריקן! O:

HARMONY224

New member
תמונות מהסט של הוריקן! O:

http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=233916&id=171629559778 אם אתם לא יכולים לראות פשוט תצטרפו לעמוד. הולך להיות קליפ מטורף

A Modern Myth

New member
נראה קליפ גנגסטה זול

אבל אני מניחה שצריך לחכות לתוצאה הסופית. פשוט זה קצת מעצבן אותי שהם כבר לא משקיעים בקליפים שלהם כמעט בכלל לעומת הקליפים הקודמים, שלא לדבר על הקליפים של ABL. אבל כנראה שאין להם זמן יותר לפנות לדברים האלה קיצר... נראה איך יצא

Why So Serious

New member
נו, קאניה ווסט

גנגסטה וזול
(למרות שאני מתה עליו
)

RenanaD

New member
אלה ה-Porcelain Twins

תאומות שמצטלמות/מעלות מופעי (או משהו בסגנון, לא סגורה על זה) פורנו רך, ו... חברות טובות של ג'ארד. מפתיע מישהו?

Pooola

New member
אבוי

אני מתחילה לחשוש שאני (דוסית שכמותי) לא אוכל לצפות בקליפ של השיר שאני הכי אוהבת מטעמי צניעות! כאילו שהלב שלי לא נשבר מספיק כשהוא לא שר את הוריקן בהופעה. D:

RenanaD

New member
ספרי לי מה הפרמטרים שלך לחוסר צניעות

ואני אעשה לך צנזורה
חשבתי שאני רוצחת אותו, כשהוא לא שר "הוריקיין" בהופעה. אננושקה ואני תכננו שנמרר בבכי ביחד

Pooola

New member
זה איכזב לי את התחת!

2 השירים שאני הכי אוהבת זה הוריקן וסטרנג'ר אין אה סטרנג' לאנד. את סטרנג'ר אף פעם לא ראיתי אותו מופיע, אז לא ציפיתי... אבל הוריקן ממש שבר לי את הלב.

shachar47

New member
חחח משו אומר לי......

שהקליפ הזה הולך להיות ממש מוזר o_o חחח וד"א ראיתי את התמונות איפשהו ולא ידעתי שזה משם אני כזה ... אין מצב אבל זה ג'ראד אז הכל אפשרי :)

yuval tayb

New member
שהוא אמר שהקליפ יהיה מיני...

לאיזה מין הוא התכוון?!חחח (נראה לי שנזכה לקצת יותר מיני ממה שכל אחד חשב!!!!)

DarkSecretLove

New member
הזוועה שהולכת להיות שם..

באמת שאני מתחילה להיגעל.. אני מבינה שכל תרבות הoutsiders נכנסה ממש בפוש לתרבות של מה שנקראת "נורמלית" היום. אבל ברצינות בנות בתחפושת של נזירות ולטקס בכל הגוף?,למישהו זה מזכיר גאגא או רק לי?. תעשה קליפ שמתאים לעצמך וללהקה לא למה שטרנדי עכשיו בסצנה. עם כמה שאני אוהבת אותם,ואת השיר הזה, אני לא מצפה שאוהב את הקליפ. זו דעתי..

היי את!

אני ממשמשת את האיום המקורי שלי - עד שאת לא ממשיכה את הפינה שלך בפורום שלי אני לא ממשיכה את הפינה שלי בפורום שלך

למעלה