תמונות מעניינות---->

מצב
הנושא נעול.
תמונות מעניינות---->

תמונות מעניינות---->
הנה כמה תמונות מעניינות (לדעתי) שמצאתי הארכיון הלאומי

שימו ../images/Emo23.gif לשעות הפעולה של הקו...

שימו
לשעות הפעולה של הקו...

אוהד11

New member
זכר לתקופה שקו 90 הופעל על ידי

יונייטד טורס, והאוטובוס האחרון יצא מת"א בשעה 1,10 אחר חצות. בינתיים הקו עבר להפעלה מלאה של דן והלו"ז שונה, כולל ביטול הפעלתו בשישי בערב ובשבת.

1:10 נקרא 25:10 או-קיי../images/Emo6.gif

יונייטד טורס, והאוטובוס האחרון יצא מת"א בשעה 1,10 אחר חצות. בינתיים הקו עבר להפעלה מלאה של דן והלו"ז שונה, כולל ביטול הפעלתו בשישי בערב ובשבת.
1:10 נקרא 25:10 או-קיי

danielhope

New member
זה ברור למה ואני מסכים עם זה

זה ברור למה ואני מסכים עם זה
נתקלתי בתופעה הזו לראשונה בליל חג העצמאות לפני שנתיים, פניתי לדן והם הסבירו לי השעה 25:00 מקושרת ליום שעבר (למשל חופשי יומי של שעה זו, הוא של היום שעבר) ואחרת היא תהיה מקושרת ליום הבא.. שזה לא הגיוני... זה הגיוני בדיוק כמו 24:00. כנ"ל ראיתי 26:00 27:00

55מוטי

New member
בואו תלמדו משהו...

בואו תלמדו משהו...
דבר ראשון ברור שאין שעה כזאת 25:00 . אבל בהרבה מקומות עבודה ולא רק בדן או אגד, כשמישהו עובד במשמרת לילה, נניח משעה 19:00 עד 01:30 לפנות בוקר, נוהגים לרשום את שעת גמר העבודה "כאילו" -25:30 וזאת מסיבה מאוד פשוטה: כדי לא לבלבל את המחשב. דרך אגב, קרה לא פעם אחת שסיימתי משמרת לילה גם בשעה 26:00 ופעם אחת (זה היה בערב יום עצמאות) סיימתי משמרת לילה בשעה 28:30 !!! זאת אומרת שסיימתי לעבוד בשעה 4:30 לפנות בוקר ביום העצמאות. זה היה בימים שיום עצמאות היה יום עצמאות, המונים היו נוסעים בתחבורה הציבורית למקומות הבילוי (מה שלצערי נחלש בשנים האחרונות) וחלק גדול מהקווים עבדו לאורך כל הלילה. אבל... לדעתי על השלטים (כפי שראינו בתמונה הנ"ל) היו צריכים לכתוב שהשרות הוא עד לשעה 01:10 ולא 25:10 . שהרי מה שטוב לחישובי שעות עבודה לא צריך לעניין את הציבור. שהרי אין שעה כזאת 25:10 .

shapira meir

New member
ואיך תפסתי חייל שגנב רכב

בואו תלמדו משהו...
דבר ראשון ברור שאין שעה כזאת 25:00 . אבל בהרבה מקומות עבודה ולא רק בדן או אגד, כשמישהו עובד במשמרת לילה, נניח משעה 19:00 עד 01:30 לפנות בוקר, נוהגים לרשום את שעת גמר העבודה "כאילו" -25:30 וזאת מסיבה מאוד פשוטה: כדי לא לבלבל את המחשב. דרך אגב, קרה לא פעם אחת שסיימתי משמרת לילה גם בשעה 26:00 ופעם אחת (זה היה בערב יום עצמאות) סיימתי משמרת לילה בשעה 28:30 !!! זאת אומרת שסיימתי לעבוד בשעה 4:30 לפנות בוקר ביום העצמאות. זה היה בימים שיום עצמאות היה יום עצמאות, המונים היו נוסעים בתחבורה הציבורית למקומות הבילוי (מה שלצערי נחלש בשנים האחרונות) וחלק גדול מהקווים עבדו לאורך כל הלילה. אבל... לדעתי על השלטים (כפי שראינו בתמונה הנ"ל) היו צריכים לכתוב שהשרות הוא עד לשעה 01:10 ולא 25:10 . שהרי מה שטוב לחישובי שעות עבודה לא צריך לעניין את הציבור. שהרי אין שעה כזאת 25:10 .
ואיך תפסתי חייל שגנב רכב
לפני שנים רבות, במשמרת לילה אני רואה רכב צבאי שנוסע מוזר, עוצר אותו לבדיקה ומוצא שברכב הצבאי נוהג חייל בדרכו מאי שם לאי שם. ביקשתי לבדיקה את כרטיס העבודה, ועצרתי את הנהג בגין גניבת הרכב והוא המתין בתחנת חולון עד הגעת המשטרה הצבאית לעוצרו. איך ידעתי שהוא גנב את הרכב? בכרטיס העבודה היה כתוב: שעת התחלת הנסיעה 2000 , שעת סיום משוערת 2600.......

'צטערת, אני לא נתקלתי בתופעה הזו.

בואו תלמדו משהו...
'צטערת, אני לא נתקלתי בתופעה הזו.

לא הבנתי, לדן היה קו בצפון הארץ../images/Emo35.gif

היום ראיתי בתחנה המרכזית בעפולה
שלט של קו 333 ז"ל לירדן של דן. השלט עדיין עומד שם וחבל שלא הייתה לי מצלמה!
לא הבנתי, לדן היה קו בצפון הארץ

מעפולה לירדן. מפליא ומעניין.

אוהד11

New member
בזמנו הפעיל דן קו 333 לעמאן בירת

לא הבנתי, לדן היה קו בצפון הארץ

מעפולה לירדן. מפליא ומעניין.
ירדן (המוכרת גם כרבת עמון). הקו יצא מתחנה מרכזית בת"א ב- 7 בבוקר ומעמאן יצא בחזרה בשעה 14, חמישה ימים בשבוע. האוטובוסים בו היו, למעשה, של יונייטד, וכאשר התברר שכמות הנסועים בו קטנה הפעילו מידיבוס. הקו פעל דרך כביש החוף, כביש 65 (נחל עירון), עפולה, בית שאן והמעבר מצפון לבית שאן עד לעמאן. כאשר ראו בדן שהקו אינו מצדיק את עצמו הם ירדו מהענין, והפעלת הקו עברה לחברת הנסיעות של נצרת תחת המספר 102. יתכן שהקו פועל גם מירושלים.

../images/Emo45.gif../images/Emo51.gif לא ידעתי

ירדן (המוכרת גם כרבת עמון). הקו יצא מתחנה מרכזית בת"א ב- 7 בבוקר ומעמאן יצא בחזרה בשעה 14, חמישה ימים בשבוע. האוטובוסים בו היו, למעשה, של יונייטד, וכאשר התברר שכמות הנסועים בו קטנה הפעילו מידיבוס. הקו פעל דרך כביש החוף, כביש 65 (נחל עירון), עפולה, בית שאן והמעבר מצפון לבית שאן עד לעמאן. כאשר ראו בדן שהקו אינו מצדיק את עצמו הם ירדו מהענין, והפעלת הקו עברה לחברת הנסיעות של נצרת תחת המספר 102. יתכן שהקו פועל גם מירושלים.
לא ידעתי

איליה.

New member
ומה עם הקו מחיפה?

ומה עם הקו מחיפה?
האם הקו של נצרת נסיעות ותיירות מחיפה לאירביד עדיין פועל? יש בעיר התחתית שלט של הקו לאירביד, ואני לא זוכר אם יש גם לעמאן.

mister K

New member
נצרת נסיעות ותיירות

ומה עם הקו מחיפה?
האם הקו של נצרת נסיעות ותיירות מחיפה לאירביד עדיין פועל? יש בעיר התחתית שלט של הקו לאירביד, ואני לא זוכר אם יש גם לעמאן.
נצרת נסיעות ותיירות
הפעילו בעבר שני קווים מחיפה, אחד לעמאן ואחד לאירביד, שיצאו מתחנת הרכבת חיפה מרכז ומוספרו אם אני לא טועה 104 ו-105. לדעתי שני הקווים האלה כבר לא קיימים. האם השלט ברחוב העצמאות בחיפה עוד קיים? קו 102 לאירביד היה יוצא עד כמה שזכור לי מנצרת. בקו 333 פעל בהתחלה דווקא אוטובוס של דן. אם אני לא טועה 2401.

איליה.

New member
בפעם האחרונה שהייתי בעיר לא בדקתי

נצרת נסיעות ותיירות
הפעילו בעבר שני קווים מחיפה, אחד לעמאן ואחד לאירביד, שיצאו מתחנת הרכבת חיפה מרכז ומוספרו אם אני לא טועה 104 ו-105. לדעתי שני הקווים האלה כבר לא קיימים. האם השלט ברחוב העצמאות בחיפה עוד קיים? קו 102 לאירביד היה יוצא עד כמה שזכור לי מנצרת. בקו 333 פעל בהתחלה דווקא אוטובוס של דן. אם אני לא טועה 2401.
אבל לפני כמה חודשים עדיין היו השלטים עם המספרים 104 ו-105 (נדמה לי שאתה צודק ואלה אכן המספרים) במסוף של נצרת הסמוך לתחנת הרכבת חיפה מרכז.

אוהד11

New member
קו 102 מרכבת ארלוזרוב

אבל לפני כמה חודשים עדיין היו השלטים עם המספרים 104 ו-105 (נדמה לי שאתה צודק ואלה אכן המספרים) במסוף של נצרת הסמוך לתחנת הרכבת חיפה מרכז.
קו 102 מרכבת ארלוזרוב
לפני מספר שבועות הייתי במסוף ארלוזרוב ושם ראיתי שלט קטן ומסכן לגבי קו 102 על גבי תחנה יחד עם שרות נוסף. לא היה לו"ז והיתה רק הפניה למספר טלפון לגבי ברור פרטים.

טוארג

New member
זה קו של מרגלית...

קו 102 מרכבת ארלוזרוב
לפני מספר שבועות הייתי במסוף ארלוזרוב ושם ראיתי שלט קטן ומסכן לגבי קו 102 על גבי תחנה יחד עם שרות נוסף. לא היה לו"ז והיתה רק הפניה למספר טלפון לגבי ברור פרטים.
זה קו של מרגלית...
בשעות הבוקר האוטובוס של קו 101 מגיע לתחנתו הסופית ברכבת מרכז ומשם ממשיך בתור 102 אל האוניברטיסה, אותו דבר גם אחה"צ בשעות 15:15 ו-15:30 בכיוון ההפוך (אני לא סגור לגבי השעות אז אל תתפסו אותי)

אוהד11

New member
ציינתי שלט קטן של 102 על גבי תחנה

זה קו של מרגלית...
בשעות הבוקר האוטובוס של קו 101 מגיע לתחנתו הסופית ברכבת מרכז ומשם ממשיך בתור 102 אל האוניברטיסה, אותו דבר גם אחה"צ בשעות 15:15 ו-15:30 בכיוון ההפוך (אני לא סגור לגבי השעות אז אל תתפסו אותי)
ציינתי שלט קטן של 102 על גבי תחנה
אני לא אחראי למיספורי קווים, אלא למה שאני רואה. יש שלט קטן, בקושי רואים אותו, ובו כתוב 102 לעמאן (עברית וערבית), עם מספר הטלפון לברור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה