תמונות עירום ( בלי
בבקשה )

מירטל

New member
תמונות עירום ( בלי
בבקשה )

אבל באמת, אני רוצה לפתוח כאן דיון לגבי תמונות ברשת - פייסבוק, אינסט, תפוז וכו', ובעיקר תמונות עירום ( אתן יכולות להתייחס בנפרד).

כשאתן מעלות תמונות לרשת, חולקות אותן עם אנשים אחרים, עם העולם.... עוברת לפעמים המחשבה בראש בנוגע לזה שאי אפשר באמת להעלים אותה לגמרי? שהיא עלולה להיות באיזור כשהתינוק הקטן עם התחת החמוד הזה יהיה בן שמונה? שתיים עשרה ? שזו תמונה/סרטו שדי סביר שהוא לא ממש יוכל להסיר, או להסתיר, או לקרוע מהאלבום שלו, שלכם?

( פורסם בעקבות תמונה מקסימה וקצת חושפנית של תינוקת חמודה בפייס, והעובדה שהקטן כבר מתחיל להפגין אישיות ודיעה, בעיקר לגבי עוגות, אבל דיעה!)

niki111

New member
אני לא אשים תמונות עירום

אני לא שופטת אף אחד וכל אחד ינהל את הסיכונים שלך איך שהוא יבחר.

אבל היו מקרים שבהם כל מיני מנהלי אתרי פדופילים אספו תמונות תינוקות וילדים ברשת והכניסו אותם לאתרים שלהם. אותי זה מצמרר. תראו- כתבה במאקו על זה
www.mako.co.il/.../Article-0c73273f4f14731006.htm

אחרי חודשיים של התלבטות החלטתי כן להעלות תמונות (לבושות!!) של הקטנה לרשת. מכמה סיבות- אני חיה ברשת והילדה היא חלק גדול מהחיים שלי ואי אפשר להתעלם מזה. חוץ מזה יש לנו הרבה חברים ומשפחה בחו"ל וזו דרך לעדכן. ובניהול סיכונים מניחה שזה בסדר. הסיכוי שיבחרו את הילדה שלי להעלות לאיזה אתר ממליוני הילדים החמודים ברשת קטנה.

אני חייבת להגיד שבאופן כללי יש לי שהילדה תסתובב עירומה בכלל. אני יודעת שיש אנשים שנותנים לתינוקות להיות עירומים בים ובבריכה. לי זה לא מתאים. אמנם חלילה וחס הם לא צריכים להתבייש ואין שום דבר מיני בגוף שלהם. אבל בכל זאת בעולם הזה לא כולם נורמליים ואני לא מוכנה להעמיד את הילדה שלי בסיכון.

schifkit

New member
אני לא מעלה תמונות בכלל

לא שלו וגם לא שלי
התמונות המעטות שיש לי בפייסבוק זה תמונות שתויגתי בהן...
לא אוהבת את כל החשיפה הזו שמאוד נפוצה היום...

הייבי

New member
אנחנו לא מעלים תמונות

העלנו תמונה אחת של קטני (לבוש לגמרי ועטוף בשמיכה) אחרי שהוא נולד לפייסבוק בעיקר כדי לעדכן חברים רחוקים בתוספת החדשה למשפחה. חוץ מזה אנחנו לא מתכוונים להעלות תמונות שלו ולמען האמת גם אין בפייס כמעט תמונות שלנו בעיקר כאלה שתוייגנו בהם ע״י חברים. כל החשיפה והעדר גבולות הפרטיות לא מתאימה לנו.

סיסי 76

New member
לא מעלים תמונות שלו בכלל

כשיהיה גדול יחליט אם הוא רוצה שיהיו תמונות שלו ברשת או לא.
מעבר לעניין הפלילי המובן מאליו, זה עלול להביך אותו בגילאים בוגרים יותר. תכלס, רוב חיי החברה של היום, בעיקר של הילדים, מתנהלים ברשת.
איזה נער היה רוצה שלילדה שהוא אוהב תהיה גישה לתמונות שלו מגיל הינקות והילדות?

אין לי פייסבוק, אבל אני לא רואה בזה בעייה

אז מה אם יש תמונה שלו/שלה כתינוק עירום? מה הבעייה בזה בדיוק?

Sunflower Fairy

New member
אני מעלה תמונות

אני נמצאת הרבה ברשת, ויש אנשים שזו התקשורת השוטפת היחידה שלי איתם, כולל חברים קרובים שגרים בחו"ל ולא רואים אותה בכלל.
אני כן מקפידה שלא להעלות תמונות עירום (למעט תמונה אחת באמבטיה שרואים אותה רק מהכתפיים ומעלה), אם כי בעקרון אני גם לא ממש מצלמת כאלה. רוב התמונות שלה שאני מעלה הן תמונות כיפיות של יום-יום: משחקת, צוחקת, יושבת בכסא עם פרצוף מרוח באוכל. לא משהו שבתור בחורה או אישה מבוגרת יכול להביך במיוחד, ואני לא רואה בזה בעיה כל עוד מקפידים על הגדרות פרטיות מתאימות.
כמובן שתמיד יכול להיות מקרה ש - אבל גם תמיד יכול להיות שיחדור לי וירוס למחשב או משהו יפרוץ לי למייל האישי ותמונות יגנבו משם.

קסם2012

New member
אני לא

אני לא מעלה תמונות של הקטנה לפייסבוק.
ההחלטה שלנו לא לחשוף את הקטנה נובעת מכמה סיבות שחלקן הועלו כאן לפני...
פדופילים.
עין הרע.
כשתגדל יכול להיות שתבייש בתמונות שהעלנו.
ובסופו של דבר זאת לא החלטה שהיא לקחה בעצמה.
מכיוון שאנחנו גרים בחו"ל אז הדרך שלנו לשתף תמונות שלה, הם בהודעות טקסט עם בני משפחה וחברים קרובים בלבד.
כמו כן גם בסקייפ.

מעלה תמונות לכאן לעתים נדירות.

תמונות עירום בוודאי שלא (גם תמונות שאני שולחת למשפחה אני מצנזרת אם הבולבולון פולש לפריים, לא בא לי שיסתובבו ברשת תמונות שלו).
לפייסבוק לא מעלה משתי סיבות:
א. הפייסבוק בעיני זאת פלטפורמה אנטי פרטיות, וזאת אמירה שלי שאני לא רוצה להכניס אותו לעולם נטול הפרטיות הזה (בעבר העלתי לקבוצות סגורות מסוימות אבל הפסקתי).
ב. לא סומכת על מארק צוקרברג, לדעתי גם אם אני מוחקת תמונה היא נשארת במאגר והיא גם מקושרת לשם שלי, לא כמו פה שזה תמונה של תינוק במרחב הוירטואלי שתצלול למצולות הפורום.
ברור שמה שאני אומרת זה לא מוחלט אבל אלה הגבולות שלי.

למשפחה שולחים תמונות במייל בקביעות.

אני זו שגולשת מבין שנינו ומעולם לא

העליתי תמונה של בני לפייסבוק ..גם תמונות שלנו אנחנו לא מעלים בדיוק מהסיבות שצויינו.
בעלי נגד זה בכל המובנים וכך גם אני.
חוץ מזה העליתי תמונות לכאן מספר פעמים אך לא זכור לי שהעליתי תמונת עירום ..והפעמים שהעליתי תמונות הן ממש פעמים בודדות.
אני מאד נגד ..במיוחד רצה לי המחשבה על איזה שימוש ולאיזה ידיים יגיעו התמונות.העולם מטורף בימינו.

puchiluchi

New member
אני לא מעלה תמונות

עם עירום מלא או חלקי לאינטרנט , כן מעלה תמונות של הילדים שלי אבל לא כשהם לא לבושים ובכל מקרה עוברת על הגדרות הפרטיות שלי

למעלה