תמיכה

יהודית74

New member
תמיכה

אני בת 74 ומחפשת פורום או קבוצת תמיכה. בעלי בן79, עבר ארועים מוחיים וכתוצאה מכך התחילה אצלו דמנציה שמתבטת בעיקר בהאשמות שווא כגון בגידות שקרים הזרקות סמים וכו... קשה לי מאד להתמודד עם זה...הוא יקר לי אבל אני מרגישה נעלבת וצוברת כעסים. אני פשות זקוקה לעזרה. יהודית

קבוצת תמיכה

אכן קבוצת תמיכה הינה מקום חשוב לפריקת הקשיים המלווים את החיים בצל אדם הסובל מדמנציה. ישנה את עמותת "עמדא" לחולי דמנציה אשר מקיימת קבוצות תמיכה בערים שונות בארץ, מצ"ב קישור. אפשר לברר גם בלשכת הרווחה באיזור מגוריכם או בקופ"ח. בברכה, אלינור, עו"ס

יהודית74

New member
תמיכה

תודה על תשובתך, יחד עם זאת...האם יש עוד דרך או מקום שבו אוכל לקבל יעוץ ספציפי? מצבי הולך ורע, אני פשוט מרגישה שאני מעבדת את שפיותי.

ייעוץ פרטני

הי יהודית, ייעוץ פרטני תוכלי לקבל גם בקו החם של עמותת עמדא בטל' 8889*. כמובן שליווי אישי של איש מקצוע, כמו עו"ס העוסק בתחום או פסיכולוג, יכול בהחלט לסייע לך. עם זאת, אני מאוד מאמינה בכוח של קבוצת התמיכה, וביכולת המדהימה של העזרה שניתן להפיק מאנשים הנמצאים במצב כמו שלך ויכולים להבין אותו הכי טוב. את מוזמנת גם לפרוק את הקשיים מעל דפי הרשת, כאן בפורום. אשמח להיות אוזן קשבת עבורך.. בשביל זה אנחנו כאן. בהצלחה בכל דרך, אלינור, עו"ס

למעלה