תמר אייזנמן בביצוע השיר I Know מתוך ההופעה

ליאור144

New member
תמר אייזנמן בביצוע השיר I Know מתוך ההופעה

האחרונה שלה .יש לה קול מדהים!! חובה להכנס לקטע ולראות תשיר

OOOO0

New member
וואו, בהחלט מדהימה! ../images/Emo51.gif רבה ליאור!

ליאור144

New member
האלבום ה3 שלה מצוין יש לי אותו ואני נהנה כל

פעם מחדש מהשירים שלה ומהקול שלה יש לה קול מהמם!! אני זוכר שהיא היתה שרה בלהקה לפעמים כמה אהבתי אותה גלית בדקתי עכשיו בלוח שנה ויורד לי רק עכשיו האסימון ששבוע הבא התוכנית לא חוזרת!!!!!!!!!!!!!התוכנית חוזרת רק עוד 3 שבועות כי : שבוע הבא יום שני זה יום הזיכרון לחללי צה''ל ושבוע אחרי זה יום השואה .גם אתם שמתם לב לזה?

OOOO0

New member
זהו, שמרוב כל הפגרות (שהפכו לפגרה אחת ארוכה)

כבר התבלבלתי לגמרי ומשום מה הייתי בטוחה שהתוכנית חוזרת ביום שני הקרוב ואז שוב פגרה בגלל יום השואה, ושוב פגרה בגלל ערב יום העצמאות. אבל אז נזכרתי שפסח נגמר רק ביום שלישי ואז גם לי נפל האסימון שכנראה התוכנית תחזור רק אחרי יום העצמאות. מצד שני, שמתי לב ש"רשת" עושה כמה שינויים בימי השידור שלה בעקבות ירידת "שבוע סוף" אז אולי "מצב האומה" תזוז ליום ראשון או שלישי וכך לא נצטרך לחכות עד אחרי יום העצמאות בשבילה.

ליאור144

New member
יש לי חדשות מצוינות!!../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo127.gif

מכיוון שעלתה כאן השאלה מתי התוכנית חוזרת פניתי למאיר שענה לי תשובה שתשמח אותכם קצת : התוכנית חוזרת ב12 באפריל שזה שני הבא[ערב יום השואה זה יום ראשון ושני זה כבר צאת יום השואה ויהיה תוכנית רגילה] ותהיה גם תוכנית ביום העצמאות בספיישל מיוחד .ואחרי זה ממשיכים כרגיל

OOOO0

New member
וואו, זה נהדר! איזה כיף! ../images/Emo13.gif תודה על העדכון!

S™eX

New member
יש,סוף סוף הם חוזרים!

אבל מה,הם יצלמו את התוכנית בערב יום השואה?

OOOO0

New member
הם מצלמים בצהריים, אני מניחה שיסיימו עד הערב

למעלה