תנאים למסחר בבתי ההשקעות

מצב
הנושא נעול.

Bary15

New member
תנאים למסחר בבתי ההשקעות

תנאים למסחר בבתי ההשקעות
רציתי לשאול אם יש בית השקעות שנותן 0.1 על מניות\אגחים בלי די שמירה וחארטות למינהם? בנוסף, אם אני מעוניין במערכת מסחר, יש לשלם על כך תוספת? (שתקוזז מהעמלות) או שיש בתי השקעות שגם את זה חוסכים מהלקוחות שלהם? הפעילות שלי מסתכמת ב-3 פעולות לחודש על סך 10K, ככה שלא עושים עלי הרבה כסף בבתי ההשקעות

לא נראה שידברו איתך שם

תנאים למסחר בבתי ההשקעות
רציתי לשאול אם יש בית השקעות שנותן 0.1 על מניות\אגחים בלי די שמירה וחארטות למינהם? בנוסף, אם אני מעוניין במערכת מסחר, יש לשלם על כך תוספת? (שתקוזז מהעמלות) או שיש בתי השקעות שגם את זה חוסכים מהלקוחות שלהם? הפעילות שלי מסתכמת ב-3 פעולות לחודש על סך 10K, ככה שלא עושים עלי הרבה כסף בבתי ההשקעות
לא נראה שידברו איתך שם
כי הם רק יפסידו עליך כסף .

towoor1

New member
אתה יכול לפנות לכל בית השקעות

איפה זה שם? עוד מישהו יכול להתייחס? תודה
מקפיץ .
אתה יכול לפנות לכל בית השקעות
אין מינימום פעילות נדרשת ועמלות של 0.1 תקבל היום בכל בית השקעות גדול (מגדל, אקסלנס, גאון-מיטב וכד'). יש דמי ניהול חודשיים של 15-20 ש"ח. מעבר לזה אין שום תוספות/דמי שמירה/דמי מנוי/דמי משמורת/עמלות אי ביצוע/דמי אחזקה/דמי אשכים/עמלות ביצים.

russel2000

New member
כל בתי ההשקעות מציעים את העמלה שציינת

תנאים למסחר בבתי ההשקעות
כל בתי ההשקעות מציעים את העמלה שציינת
למסחר עצמאי. מערכת המסחר הבסיסית ניתנת ללא תשלום (אורדרנט). יש תשלום חודשי קבוע בגובה של 15 ש"ח. בסה"כ די נוח. נ.ב. אני סוחר דרך גאון טרייד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה