תנועה עם מלווה בלידה - סרטון הדרכה

טאש

New member
היום יש מקומות קצת יותר גמישים

(חוצמיזה שאם היולדת רעבה - כדאי שהיא תגנוב ביסים פה ושם.) תחושת רעב מעלה רמת אדרנלין בגוף ולכן מפריעה להתקדמות הלידה...

אם פי 3

New member
לרוב באמת בזמן הלידה

אין רצון לאכול, אבל אם יש, אז מאד חשוב לאכול - משהו קל ועם הרבה אנרגיה (זו הסיבה שמביאים תירוש לבן ללידה) - כי הגוף זקוק לאנרגיה הזו. בלעדיה, הוא חלש, ועשוי להזדקק לעזרה חיצונית

אורניקי

New member
אמאדמה, התייחסי לסרטון כאל המלצה!

אין דרך אחת לעבור את הצירים, יש דרכים רבות. לאחת מתאימה תנועתיות, ואחרת צריכה מנוחה. בעיניי מה שרואים בסרטון הוא אינטנסיבי מידי ליולדות רבות. כך שכל יולדת תבחר לעצמה מה שנוח לה בזמן אמת. אבל בסרטון יש המלצות ותנוחות שאפשר לזכור, ולבחור מתוכם מה מתאים. ואם שומרים במועדפים, הבעל גם יכול בזמן הצירים (בבית) לצפות בזה שוב ולשחזר.

טאש

New member
יש נשים שספציפית בזמן ההריון או

ספציפית בזמן הלידה לא יכולות לסבול מגע גופני. חשוב לדעת את זה מראש, ולהתכונן לאפשרות, כיון שגם את צריכה אלטרנטיבות וגם בן הזוג צריך להבין שאולי לא יוכל לתמוך פיזית, ושלא יעלב כמובן. לעיתים, מגע מסוג מסויים יהיה בלתי נסבל, בעוד שמגע אחר יהיה רצוי וטוב. לכן - חשוב "להתאמן" לפני הלידה על סוגי מגע ועל איזורי עיסוי שונים, והכי חשוב: על תקשורת טובה, שהאשה תדע להגיד: יותר חזק/חלש, קצת למטה/למעלה, עכשיו כן, עכשיו לא וכו'.

yoyo10

New member
הוא לא נעלב סתם התאכזב שהוא

לא יכל לעזור לי איך שהוא רצה אבל הוא עזר המון במחיוד אסרטיביות מול הצוות לא יכולתי לצפות את זה מראש כי בהריון לא הייתה לי בעיה עם מגע אבל בצירים פשוט לא יכולתי שהוא התקרב עלי בלידה הזאת אני לוקחת את זה בחשבון

למעלה