תעודת PhD

תעודת PhD

שלום רב אני נמצאת בתחילת לימודי דוקטורט, בנושא מסוים שהוא בין-תחומי. באוניברסיטת תל אביב, אפשר ללמוד אותו בשתי פקולטות שונות -- לפי שיוך המנחה. תהיתי, איך נראית תעודת ה"דוקטור לפילוסופיה" של אוניברסיטת תל אביב? האם כתוב עליה שם הפקולטה? מבחינת עיסוק מקצועי בחיי העבודה, אני שייכת לפקולטה אחת, ויש מנחה שיכולה להנחות אותי רק בפקולטה השנייה. לא הייתי רוצה להסתובב עם תעודת דוקטור במקצוע שאני לא עוסקת בו... לכן, לעת עתה, בחרתי מנחה בכלל מאוניברסיטת חיפה. שם כל מנחי ה- PhD שייכים למסגרת אחת, כלל-אוניברסיטאית. הנסיעות קצת קשות לי, ולכן אני מתחילה לחשוב שוב אם בחרתי נכון... אם יש למישהו כאן תעודת PhD מאוניברסיטת תל אביב מהשנים האחרונות, והוא/היא יוכל להציג אותה כאן, אפילו בלי שם התלמיד, זה הכי יכול לעזור לי. תודה ובהצלחה לכולם.

לימודי הדוקטורט באוני'. תא

משויכים לפי בתי ספר או פקולטות. מדעי הרוח למשל נחלקים לפי בתי ספר או חוגים (למשל - פילוסופיה- זה PhD בפילוסופיה, אבל לשון, ספרות, תלמוד, מקרא ואחרים- הם PhDבלימודי יהדות (וכתוב גם, למיטב הבנתי, שזה בתחום X) בתחומי המדעים- זה עובד אחרת. נראה לי הכי נכון לך לברר את העניין הזה פשוט במזכירות החוגים רלוונטיים לך, או במרכז למרשם לתארים מתקדמים. יש להם שם איש אחד (לא זוכרת את שמו) שבקיא בכל נבכי נבכיה של הבירוקרטיה האוניברסיטאית. בהצלחה

limf

New member
במקרה תעודת ה-PhD שלי תלויה בדיוק מעל ראשי

ברגע זה
אז אני יכולה להגיד לך בדיוק מה כתוב בה: נשיא האוניברסיטה, הרקטור והסנאט מכתירים את מרת לימפ
בתואר דוקטור לפילוסופיה לאחר שאושר חיבורה >וכאן באה הכותרת של הדוקטורט<. בשום מקום לא מצויין שהדוקטורט נערך בפקולטה למדעים מדוייקים או בכימיה ספיציפית (כן כתוב שהדוקטורט נערך באת"א. זה למעלה עם הסמל של את"א and all). אם מישהו יכול להבין מהנושא שזה בכימיה - אז הוא מבין מהנושא, אבל לא כתובה במפורש המילה "כימיה" או "הפקולטה למדעים מדוייקים". הערה: סיימתי דוקטורט ב-2003. התעודה היא מ-2004. בכ"ז עברו 6-7 שנים ואולי דברים השתנו מאז.
בכל מקרה.

למעלה