תעופה בקאטא ?

atrio6

New member
תעופה בקאטא ?

איפה נמצאים פלייט מאסטר במאונט הייאל ? איפה לומדים את כל הסקילים שקשורים בתעופה, אני רואה שיש משימות שמחייבות תעופה (מקומות גבוהים שאפשר להגיע אליהם רק דרך תעופה)

tringirl

New member
You need

to get Flight master's license, which is pretty cheap and allows you to fly in the old world. You can learn it from the flight instructor in SW (stands where the gryphons are). There's no reason to use the flight points in the new zones when you can fly :p But in general, look at the map. There are blue (alliance) and red (horde) markers for all the flight points (they look like a shoe with wings iirc).

atrio6

New member
ברור

שאני משתמש בנתיבי התעופה הרבים שיש בקאטא. פשוט יש משימות כבר במאונט הייאל שדורשים להגיע למקומות גבוהים שאפשר להגיע אליהם רק בתעופה. אז מעבר לאפשרות לטוס באזורים הישנים. יש אפשרות לטוס באזורים החדשים של קאטא ? והאם בשביל כך צריך לחזור עד אוגרימר ?

tringirl

New member
When I say the old world

I mean anywhere that is not Outland or Northrend. You know that Hyjal is in Kalimdor, right?

atrio6

New member
איזה אדיוט אני

באמת שכחתי שאני בקלימדור, והדרך לאוגרימר היא בסך הכל טיסה קטנה. אני הורד, איפה נמצא הפלייט מאסטר באוגרימר? (אפשר יהיה לרכוב עם דרקון שקיבלתי בנורת'רנד?)

tringirl

New member
Any flying mount you have will do

As to the whereabouts of the flightmaster, I have no idea- either google it or ask someone who plays horde

פנריר

New member
הפלייט מאסטר באורגרימר

נמצא ברחבה הגדולה במרכז העיר - שכדי להגיע אליה צריך לעלות באחת המעליות, או בשביל המתפתל. הוא עומד ממש ליד שלושת ה-QUARTERMASTERS של אורגרימר, דארק ספיר טרולס, ו-BIGLEWATER CARTEL או איך שקוראים לזה. אם תסתכל במפה של העיר אתה תראה סמל של כנף אדומה - זה הבחור מטיס אותך למקומות אחרים, ושם אתה תמיד נוחת כשאתה מגיע לעיר. ה-FLIGH MASTER נמצא ממש לידו.

למעלה