תפוזים דו לשוניים בתוספת שקשוקה על השטיח

YossihNew

Well-known member
כן כן, פחות מ-24 שעות חזרנו. והפעם למדרסה! אבל הופתענו לגלות שבאותו יום הייתה גם הקרנת שקשוקה, ובמקרה הגענו כשהם סיימו...

אז אני קיבלתי תמונה עם שלי ברק (דור דואני).

1671724403761.png

ומיד אחר כך עם מיכאלה רון (אפי, אפי! יש לי גם עם אבא מישל).

1671724436077.png

ואז רועי ראה אותי. והוא שלח לי תמונה שהוא השיג עם... עם... אבא של אחת מהמשתתפות בשקשוקה. הוא הוביל אותי אליו. ואני הגשמתי את חלומי. הוא עשה לי יפת, הוא עשה לי את המדען המטורף, הוא עשה לי "הו-הו-הואה"! רבותיי, חלום הילדות התגשם, הצטלמתי עם האדם הראשון שהערצתי, ולכם אומר רק "שלום לבוא שבת".

1671724466702.png

אגב, הנה התמונה שרועי שלח לי עם גיל... איך נלחצתי, חששתי שאפסיד את הזדמנות חיי... אבל לא. גיל היה נחמד מאוד מאוד, בחור טוב. עדיין הגדול מכולם.

1671727977489.png

מיד לאחר מכן גם רועי קיבל תמונות עם שלי ומיכאלה.

1671724530351.png 1671724559531.png

ואז פגשנו את גור קורן (דותן... אה... פלג... מה שהוא לא יהיה) וגם איתו הצטלמנו. הדבר המפתיע- שגור שאל אותי איך אני בכלל יודע מה השם שלו. כאילו... לא יודע... אני מכיר שמות של שחקנים. לא?

1671724582484.png

ואז עם יולי יוסף! הלא היא קשת! ויש לי גם עם סבתא שלה המנהלת! יולי כתבה לי אחר כך "אוהבת המון המון". גם אני מת על קשת.

1671724611139.png

ואז התפדחתי כי חשבתי שעובדת הפקה מכאן היא אחת מהשחקניות של מדרסה. נו, סלחו לי, אני לא הייתי מפוקס! כוכבי ילדות...

בכל אופן, היה די עמוס כי היה קשה לשים לב מי שייך למה, מי סתם תקשורת, מי משפחה ומי שחקן.

ואת מי פגשנו אם לא את ירון ארזי! קבענו פעם שלישית גלידה קרמל מלוח. דיברנו קצת, וכרגיל הוא החמיא לנו על הפורום התוסס. נפלא. ירון כל הזמן ישב בשולחן עם מישהו, כנראה דיברו על בימוי וסדרות.

ואז אנשים התחילו להגיע.​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
בהתחלה לקח לי קצת זמן לזהות, אבל זאת הייתה ליסה בסתוני שתשחק דמות מרתקת בשם לובנה.

1671724789110.png

ואז הצטלמנו עם לא אחר מאשר ירמי שיק בלום המצחיק. קומיקאי נהדר, וסידרו לו תפקיד נהדר.

1671724841507.png

ואז לקח לי קצת זמן לזהות אבל זיהינו בסוף את גל זק שמשחק את... היהודי הבן היחיד בסדרה.

1671724895219.png

ואז... הו... אז... אתם רואים את השמש מסביבנו? זוהי לא שמש. זהו אור אלוקי. אור אלוקי מאמה בוגרת, משי קולנועית, חנה לסלאו צעירה ו... אני פשוט לא אכביר במילים, נקרא לה פשוט... אלוטל.

1671724998917.png

ואז הגיע אלינו גול! סליחה, לא גול, אלא כוכב הסדרה. כוכב מצוין ביותר של הסדרה.

1671725110700.png

אבל מהי סדרה ללא במאי מוכשר. ואז הגיע הבמאי, והצטלמנו איתו. לא, לצערי, לא ראינו חייזרים. אבל הצטלמנו עם גורי המלך של העולם הזה.

1671725021857.png

YossihNew

Well-known member
המשכנו לחכות, ואז פתאום... אוקיי, לזה לא ציפינו. הוא לא היה אמור בכלל להגיע. האיש והאימפריה. מאור. אבל ניצלתי את זה כדי להגיד לו שני דברים: הראשון- ראיתי את חן בהצגה. היא מושלמת. השני- רק בזכותו אני מכיר את השחקנית הכי טובה בעולם, שמרית לוי ששון האישה והאגדה. תודתי נתונה לו לנצח נצחים! שמעתם?! למרות ש... היה לו פעם תאקל עם נלי. ככה שמעתי.

1671725221080.png

מיד לאחר מכן פגשנו את ההוא שפעם הוא היה מדרסה. מדרסה למבוגרים אמנם, אבל מדרסה!

1671725266273.png

אנחנו מסתכלים, מסתכלים, ואת מי אנחנו מצאנו? את שרון טייכר! החמאנו לו על בנץ, על הפרק של אתמול של ארץ נהדרת, והוא אמר שהוא מקווה שנחבב אותו גם אחרי מה שנראה. אין בעיה כזאת.

1671725318057.png

ואז הן הגיעו באיחור. אבל תפסנו אותן. קודם כל את הבת הראשונה, את נלי הקטנה, את שליטת בית אהרון והבת של השרה לביטחון פנים. אל תסתכל עליה ככה, שרון טייכר! שמעת?! היא מקדמת את המנהלת ורד! עוד חברה של שחר אצלי.

1671725433503.png

ואז, פגשנו כמובן עוד מישהי מארץ נהדרת. איזה כיף שהיא הייתה.

1671725498929.png

ואז נכנסנו, ראינו את הפרק וצחקנו ונהנינו. מה מוזר? בהתחלה ראינו פרק 1, אחר כך 10. מה זה הטמטום הזה?! תראו לי את פרק 2, מה אתם עושים לי ספוילרים?!

לאחר מכן עלו לדבר אנשים מכאן, מההפקה, ואז גורי. כמובן שהבדיחה של גורי על טבעונים הובילה למרד נגדו ש... מה? אה, אסי. לא. אז גורי סתם חשב שהוא אסי ופצח בזרם תודות לכל דבר על הפלנטה שהיה מעורב בהפקה.

הקטע המצחיק- גורי מתאר נפילה של קיר על במאית, והתנצל בפני... עומר גולדמן! שלפחות הפרעת הדיבור שלה נפתרה! מוזר, היא הייתה בסדר...

הקטע החשוב- גורי דיבר על ההיבטים הפוליטיים של הסדרה (עבודה ערבית לילדים בעצם), והודיע על זה שהיו מקרים שבהם סירבו לתת לוקיישנים לסדרה דו-לשונית. אבל כוח העל של הדמויות הוא הדיבור בשתי השפות, ויש לזכור שאף לאום לא יעלם ושזאת התשובה שלו לכל מי שלא מוכן לתמוך בדו-קיום. שזה כמובן המסר של הסדרה הזאת.

ואז יצאנו, ומאחורה מאחורה... רגע רגע רגע, אבל איפה הוא עכשיו?! (מי?!) מה זאת אומרת מי?! הרועי השני! ה-רועי! ה-מוכשר! המושלם! ה... *סתמי* טוב, אני סותם. סוף סוף צריך לשים כאן סוף...

1671725698018.png

בדרכנו החוצה, פגשנו את לא אחרת מאשר ואלרי. השותף של רועי אובססיבי אליה לאחרונה, ורועי שם לעצמו מטרה להצטלם איתה. את שירה לא מצאנו לצערי, היא הייתה קרובה מאוד אלינו בהתחלה אבל ריאיינו אותה. אבל היי! אוסף תלאתה שלנו הוכפל! אגב, רוברטו היה שם ושמר על ואלרי מכל משמר.

1671725801334.png

ואז ראינו את דניאל רוטמן, ששיחק את אחד האחים הקטנים בסדרה. אז הצטלמנו.

1671726082369.png

עכשיו, תראו, חבר'ה, אני שמתי לב שכל סיפורי "תפוזים על השטיח" נגמרים בצורה שטוחה! תמיד זה "ואז נפגשנו עם תום אמסלם המדהים! המושלם! ואז עם האח האוטיסט שלו". או "ואז הצטלמנו עם בר הנהדרת, המושלמת, ששמחה לראות אותנו ודיברנו! ואז עשינו איזו השלמה עם דולב". למה אין יותר "ואז בסוף פגשנו את נטע! והצטלמנו, והיא זיהתה, והיא שמחה!"?!

למה אין?!

אז היום יש: ואז ראיתי אותו חותם על גיליונות קומיקס, והודיתי לו על כך שעשה לי את הילדות. שבזכותו אני מי שאני. רבותיי, זבנג לנצח, זבנג שולט, ואולי לרועי יש עם אורי גרוס, אבל לי יש עם אורי פינק!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1671726203946.png

תפוזים מגשימי חלומות (וקצת מתפדחים) על השטיח?

אגב... כשיצאתי הסתכלתי פנימה מהחלון, ואז ראיתי את ירון וגורי מתחבקים חיבוק. שני במאים טובים... שני במאים של אמה...​

נערך לאחרונה ב:

Roei152

Well-known member
מנהל
אז הן הגיעו באיחור. אבל תפסנו אותן. קודם כל את הבת הראשונה, את נלי הקטנה, את שליטת בית אהרון והבת של השרה לביטחון פנים. אל תסתכל עליה ככה, שרון טייכר! שמעת?! היא מקדמת את המנהלת ורד! עוד חברה של שחר אצלי.

1671725433503.png
כבר שהצטלמנו לא אהבתי את המיקום של אמה, הראשים שלנו בולטים מדי .. אותה בעיה יש עם אור יעקוב
יש שחקנים שאנחנו מצטלמים איתם בלחץ להס להשיג את התמונה.. וזה יוצר בעיתיות בתמונה
ואו איזה חיבוק , מלכה אמיתית
אחר כך 10. מה זה הטמטום הזה?! תראו לי את פרק 2, מה אתם עושים לי ספוילרים?!
חשוב להסביר למי שלא היה
פרק 10 הוא פרק חשוב ביותר, בלי ספולירים הוא דיברר על תוכנית החלוקה, והציג את הדילמה של אאיך שני הצדדים מיחסים להחלטת כ"ט בנובמבר ..

YossihNew

Well-known member
כבר שהצטלמנו לא אהבתי את המיקום של אמה, הראשים שלנו בולטים מדי .. אותה בעיה יש עם אור יעקוב
יש שחקנים שאנחנו מצטלמים איתם בלחץ להס להשיג את התמונה.. וזה יוצר בעיתיות בתמונה
בסדר, מה לעשות שאם לא היינו תופסים היינו מאבדים? אתה ראית מה הלך שם.

בכלל, השקות תקשורת זה גם לא הכי כיף. מלא אנשים נלקחים לריאיונות.

Roei152

Well-known member
מנהל
השקות תקשורת זה גם לא הכי כיף. מלא אנשים נלקחים לריאיונות.
מאוד תלוי בכאן איזו השקה זאת, כבר קלטתי.
כראמל - היה עמוס, באל זו הייתה השקה שבה פחות התענינונו תקשורת , היה רק גוף תקשורת אחד.
כל עוד בלבב , רק אני ומשה אבטבול היינו בתור "תקשורת" אז היה קל..

שיר m

Well-known member
אין מילים, אחלה תמונות! סחתיין שתפסתם ככה את כולם|כתר|

YossihNew

Well-known member
מאוד תלוי בכאן איזו השקה זאת, כבר קלטתי.
השקה של ערבים, רועי. מה חשבת שיהיה? מלא משפחות. אגב, אני אצטרך לתת בדיחות על חיפה בסדרה. ולמה המדרסה לא שם?! אה?! נלי חייבת להיות תל אביבית?! לא נאה לעשות סדרה על עיר הדו קיום, והתלת קיום?!

סחתיין שתפסתם ככה את כולם|כתר|
חוץ משירה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! את תאהבי את הדמות שלה (גם נקראת שירה). היא נראית דמות שתאהבי.

אני לא מבין, 24 שעות בלבד אני מקבל לשמוח על זה שפתרתי את החור של בר, עכשיו יישאר החור של שירה?! בושה!

Roei152

Well-known member
מנהל
אני לא מבין, 24 שעות בלבד אני מקבל לשמוח על זה שפתרתי את החור של בר, עכשיו יישאר החור של שירה?! בושה!
בר היא לא שירה, בר הייתה צריכה להכנס לאוסף שלנו המון זמן ,
כבר אתה לא מסופק? תראה את מי השגנו היום? אמה, רועי שרון, נלי , עלמה .. אנשיעם שאנחנו מעריצים המון זמן..

YossihNew

Well-known member
אני אתחרט על זה, אני חש שאתחרט על זה.

אבל חשוב לזכור, שבזכות שאר התמונות, יש לנו ארץ נהדרת. בעזרת אלוטל.

למעלה