תפוזים על השטיח- באווירה פורימית עם מסכות

YossihNew

Well-known member
אז רועי ניסה וניסה. ולא הצליח להשיג שום כרטיסים להשקה!

ואני הגבתי תגובה ל-HOT VOD YOUNG. ואיכשהו ידעתי, זה היה לי ברור, שאני להשקה הזאת מגיע.

וביום שבת הודעתי לרועי שכן. ורועי אתמול הודיע לי שכן.

כל היום היה די גרוע בעבודה, תלמידים מעצבנים כרגיל. אבל תדעו לכם שכשלי אין מזל בעבודה, זה מזל שחוזר אליי בפרמיירות.

אז נסענו! ורועי היה בטוח שמדובר במתחמים נפרדים.

וחבר'ה, איזו טעות הייתה בידיו.

קודם כל נכנסנו והיה שם כל כך הרבה כיבוד. כל כך הרבה כיבוד, פיצות ועוגות ומה לא. שלא אכלתי בכלל. שנית, מתחם משותף.

אז אני ורועי ארבנו לנו בכניסה, מנסים להשיג תמונות ותוך כדי ראינו את הדודים של שירה מפקדים על הכול.

ואז הגיע אליהו אז הצטלמנו ויצא נדיר. אה? הבנתם? יצא... נדיר? כאילו... נ... אני אסתום.

20220314_180047.jpg

מיד לאחר מכן הגיעה שיר היפהפייה. כמובן שהצטלמנו. רועי מאוד התרגש לראות את שיר, והיא אמרה שהוא מאוד חמוד. רועי, אני הייתי מציע לך ללכת בגאווה. שווה!

20220314_180414.jpg

היו עוד כמה אנשים שהגיעו- כוכבי טיקטוק, שירלי שחמקה לה מהצד והתחמקה מתצלומינו, ואפילו אלין גולן, שירון הדוד של שירה מיד תפס אותה והבריח אותה. לידה היה האבא החורג המעצבן שלה, שהיה אביו של האלמוני, הירקן הדביל הביביסט שהגיע עם כיפה כי חזר בתשובה. איפה הייתה האימא בכל הסיפור?!

אבל מה זה משנה כוכבי טיקטוק רגעיים ובת של זמר, כשהשגנו תמונה עם זמר מצוין באמת? אה?

1647288988574.png

מיד לאחר מכן הגיעה אלינו החיים עצמם. החיים עצמם, מאילת, ומסתבר שבמציאות היא בדיוק כמו שהדמות שלה באילת. אמרה שאנחנו זריזים, וגם אמרה "וואי, כמה תמונות!". עמית סידי! תירגעי, חיים! תירגעי! אבל עם מי אני מדבר כדי לעשות איחוד לאילת?!

1647289132778.png

אין ספק שהכי נחמדה הייתה מירי בוהדנה. מצטלמת עם כולם, נחמדה לכולם, וכמובן שהייתה יפהפייה וסוחבת את עצמה בקלאס.

1647289185541.png

מיד לאחר מכן הגיע אמיתי. הוא נתפס בין המון אנשים שעטו להצטלם איתו, ואנחנו לא הצלחנו להגיע. והיה שם רגע פיוטי- אימא שלו הגיעה איתו והוא נחטף ממנה לזרועות המצטלמים. זה בטח אומר משהו. אין לי מושג מה אבל אומר...

אמרו לנו לעלות לאולם.

אכן רצנו לאולם, ומי הגיע באיחור ופגשנו אותו בדרך? החמוד של שיר.

1647289282507.png

עלינו לאולם, התיישבנו, והשמיעו שירים. שמעתי שיר אחד חדש שיהיה בהמשך העונה, ואת השיר המלא של ניב לתמוז. שם הוא הכניס את השם שלה גם למילים...​

YossihNew

Well-known member
מיד לאחר מכן אורן יעקבי ושחר סגל עלו, הודו להמון אנשים (לא לקווין! סיפור הזוי!) ואורן הוכיח שלא רק טלי המצחיקה במשפחה.

הכוכבים עלו לבמה ומשום מה ילדים התפרצו לשם להצטלם. ריבונו.

ראינו את הפרקים. ראינו את של היום ושל מחר, מחוברים (לא ממש הבנתי מתי אחד נגמר והשני מתחיל). רק אומר: לחכות למחר.

לאחר מכן יצאנו.

שם פגשנו את אמיתי, מצטלם לו כמו ילד טוב. הצטלמנו (הוא שמע את השם של רועי ואמר שרועי מלך. איזה כיף לך, רועי, שני האחים אמרו לך מחמאות), ואז ראיתי את אימא שלו ואמרתי לה שהוא נהדר.

20220314_200930.jpg

לאחר מכן פגשתי את אימא של רועי, פגישה נהדרת. אני לא יודע אם כדאי שרועי יפגוש את אימא שלי. בנעלמים זה היה אפשרי... אבל אני מעדיף שלא, אימא שלי דאגנית.

אז יצאתי החוצה. לבד. ראיתי את אמיל בן שמעון הבמאי המהולל והצטלמתי איתו.

1647290435597.png

ואז נהייתי גרידי, וחיכיתי ליד הכניסה.

וכשאני גרידי...

1647290545939.png

אני נהיה ממש...

1647290584971.png

ממש בלתי נסבל.

1647290622100.png

אבל האחים ממש מתים על רועי! אה, רועי? זה שווה כמעט כמו תמונה עם שירה ועומר ולייב עם שירה! לא?

אולי לא. אבל לא נורא.​

Roei152

Well-known member
מנהל
כן אתה צודק .. ובכראמל יש לי תמונה עם אפרת בוימלד
ובגיבור עם גאיה מאותו מקום!!!!! המסדרון בסינמה בחוץ!!!!
ככה שאני ממש לא מסכן...
תחליף את אביה בשירה בפרופיל מהמסדרון בינמה , ותהיה לנו תמונה זהה בתפוז..

Roei152

Well-known member
מנהל
לאחר מכן פגשתי את אימא של רועי, פגישה נהדרת. אני לא יודע אם כדאי שרועי יפגוש את אימא שלי. בנעלמים זה היה אפשרי... אבל אני מעדיף שלא, אימא שלי דאגנית.
למה לא? היא עלולה לחשוב שאני עושה לך משהו רע? ויפה על התמונה עם שירה ..

Roei152

Well-known member
מנהל
תאמין לי לאמא שלי יש צרות והרבה .. עכשיו אני מרומר על החיים שלי , אחותי לא קלה לה .. היא בסהכ הייתה נחמדה אליך .. אכב היא שאלה אותי על מה אנחנו מדברים ככ הרבה שאנחנו נפגשים .. אני מספ]ר לה שאתה אחד החברים הטובים שלתי , ואין לי הרבה ...

YossihNew

Well-known member
אימא שלי תטחן לי בשכל...

היא יודעת עליך, אבל היא אישה מאוד... מתערבת.

שיר m

Well-known member
וואי וואייייייי איזה תמונות!!! אלופים אתם :-)::-)::-):

למעלה